Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Mis teha?

Postitas:

Tööandja pole nõus nihutama ja ütles, et ise tean kuidas tööle jõuan. Soovitas taksoga tööle tulla (!) Pole tema asi. Aga mul on õigus saada puhkust ja kas saan puhkuse ettepoole nihutada? Või ei saa ka seda, kui tööandja nõus pole? Kui tööle ei jõua, vallandatakse ju mind kindlasti. Võib olla seda tööandja teha loodabki. Kas tõesti ei pea tööandja arvestama lasteaiaealise lapsega? 4a üksi koju ju ei jäta ja tööle õigeks ajaks ei jõua. Mis siis teha, töölt ära minna perekondlikel põhjustel? On seda võimalik ka päevapealt teha? Või kas saan võtta palgata puhkust koos oma puhkusega?

Kas varem oli teisiti? Miks mees ei või viia?

Mis see mees siia puutub? Ma küsin, mis õigused MUL on.

Või pole õigust mitte millekski, tööandja ei pea arvestama minuga? Ja saab nõuda mult, et oleksin kahes kohas korraga ja teades, et ma ei jõua tööle, nimme jätab tööaja alguse samaks?

Tööandja ei pea arvestama sinu otsustega mitte palgata inimest, kes lapse lasteaeda viiks. Niikuinii, kui ta oleks nõus algust pool tundi nihutama, siis nihkuks ka ju lõpp ja see sulle jälle ei sobiks, sest lastead pannakse kinni.

Püüa vahetada lasteaeda või töökohta või tõesti, maksa kellelegi, kes lapse lasteaeda viib.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.45 kägu sae pekki oma jutuga.

0
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 27.05 21:18; 29.05 17:45; 29.05 19:19; 29.05 19:35; 29.05 22:11; 29.05 22:13; 30.05 21:55; 30.05 22:01; 30.05 22:06; 02.06 05:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.45 kägu sae pekki oma jutuga.

Njaa, eks täpselt sellisest suhtumisest ta rääkiski.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 22:24; 02.06 12:40; 03.06 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.45 kägu sae pekki oma jutuga.

Appi, kui jälk inimene sa oled.
Tööandjal veab, et sinust lahti saab.
Selliseid ei taha oma kollektiivi mitte keegi.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.05 19:10; 29.05 19:30; 29.05 21:32; 30.05 18:52; 30.05 23:36; 02.06 22:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

20.45 kägu sae pekki oma jutuga.

Kas tõde on valus kuulata, teemaalgataja? Kahju, kui tundeid riivasin, kuid siiski sooviksin omalt poolt tervitada Sind täiskasvanute maailma. Kasva suureks! 😉

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 20:45; 02.06 22:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe nagu muinasjuttu????
Haige riik, pole kümne aastaga suhtumine muutunud ja orjarahvas kummardab ja suisa nõuab armunult uskumatuid tingimusi. Elagu Eesti ????

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse lasteaiaiga on maksimum 6 aastat ja paraku tuleb perel sellega arvestada. Sa kas valid sellise töö, mille ajad sobivad lasteaiaga, valid töö ajaga sobiva lasteaia või leiad kellegi, kes aitab lapse lasteaeda viimisel-toomisel. olenevalt töö iseloomust võib tööandja su päeva nihutada, kuid sellist kohustust tal pole. Mina olen üksikema ja lahendasin olukorra nii, et läksin ka ise samasse lasteaeda tööle. Pole mingit muret viimise-toomisega. Lasteaias töötades näen, et väga palju on selliseid peresid, kus ongi laste toomine-viimine mingi hulga inimeste vahel ära jagatud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lasteaias töötades näen, et väga palju on selliseid peresid, kus ongi laste toomine-viimine mingi hulga inimeste vahel ära jagatud.

Kusjuures see hea idee – kas teemaalgataja on mõelnud lasteaiakaaslastele, kes lähedal elavad? Äkki saab nende ema/viijaga kokku leppida?
Kui tõesti asi ajutine.
Väike hüvitus peaks kaasnema muidugi.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.05 22:24; 02.06 12:40; 03.06 07:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaksin juurde veel kõikvõimalikud naabritädikesed ja sõbrannad-sugulased! Lapse pärast on vaja juba korralik tugisüsteem tekitada, muidugi, toe saamiseks peaksid ka ise toetav olema ja oma suhtumist muutma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei klapi, siis tuleb loomulikult uus töökoht otsida. Mina ei hakkaks mingeid kokkuleppeid tegema, et tulen hiljem tööle vmt, varem või hiljem tuleb tööandja sinu juurde jutuga, et kaua see pull sul kestab.
Minul oli nii, laps oli väike, tööandja muutis hommikuse avamise kella üheksast kaheksa peale, olin lasteaia ukse taga juba kell seitse, siis jooksin trolli peale ja siis trammi peale ja siis veel jooksuga edasi, ikka jäin hiljaks. Oli küll kokkulepe, et jään natuke hiljaks, sest ma lihtsalt ei jõua, kahe nädala pärast tuli ülemus küsima, et kaua see pull sul kestab. Tulin ära sealt.
Üleüldiselt olen arvamusel, et keegi ei ole tööga laulatatud, kui ikka enam ei saa, siis tuleb lahkuda, kasvõi päevapealt, jätku ülemused see viimane palk omale mälestuseks, ukse taha järgi nagunii keegi ei tule ja vägisi tööle ei vii.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )