Esileht Pereelu ja suhted Mis teha, kuidas edasi minna?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )

Teema: Mis teha, kuidas edasi minna?

Postitas:

Tere!
Ei oskagi kuskilt alustada aga ehk kirjutades hakkab kergem. Oleme mehega koos olnud juba 8 aastat, varsti saab ka üks aasta abielust. Mees on abivalmis, heatahtlik, aitab maja pidamises ning tegeleb ka väikse lapsega.
kui töölt koju tuleb. Tunnen iga päev tema armastust minu vastu. Süda on õiges kohas ja väärtused paigas. Vahest nädalavahetustel või nädala sees joob ka mõned õlled..Vahest koguseid ja joomise tihedust märgates olen öelnud et ta võiks vähem juua ja ta on mind justkui kuulda võtnud
Üks päev aga ta ise rääkis mulle et joob iga päev kodu lähedal tee otsas 4 õlut. Tema sõnul on see kestnud mitmeid aastaid. Nüüd siis võttis julguse mulle rääkida. Samas ütles et räägib mulle kuna see aitab sellest loobuda, kuna saab aru et see on vale. Mõte sellest kõigest on veidi hirmutav, kuidas ma saan nüüd teda uskuda ja usaldada. Kuidas saan teda toetada? Kuidas ise edasi olla ilma et sellele mõtleks.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 12:15; 22.10 16:47; 24.10 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus. Õllehais üle pea. Kuidas sa ei märganud?
Lähete koos a kliinikusse. Laseb alkosüsti panna? Sinu mure näib rohkem selline enesekeskne olevat ( kuidas saan usaldada).
Alkoholism on haigus ja seda tuleb ravida. Tubli mees, kui rääkis. Ju on raviks valmis.

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 12:22; 23.10 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates on see suur asi, et mees tunnistas. Kas ta ise nimetab seda sõltuvuseks või miks ta otsustas rääkida, tunnetab probleemi? Kui jah, siis ehk aitaks psühholoog, nt mõni sõltuvushäirega tegelev psühholoog.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmeid aastaid kestnud ja sina ei ole sellest kordagi aru saanud? Ära aja jama.
Mõtle teinekord veidi usutavam jutuke välja.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õlu võrdub raha. Nii et lisaks õllele on ta ka raha kõrist alla kulistanud. Raha on võimalused. Ehk tekitaks kassa, kuhu iga päev, kui 4 õlut jääb ostmata panna raha.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes arvavad et seda on võimatu tähele panna eksivad. Mees tuleb hilja koju ja tema olemine on tavaline. Lõhnu tõesti pole tundnud. Miski tema käitumises pole viidanud et ta midagi joond on. Võimalik et kuna ta seda igapäevaselt teind on siis polegi erilist mõju näha, tunda…

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 12:15; 22.10 16:47; 24.10 18:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kes arvavad et seda on võimatu tähele panna eksivad. Mees tuleb hilja koju ja tema olemine on tavaline. Lõhnu tõesti pole tundnud. Miski tema käitumises pole viidanud et ta midagi joond on. Võimalik et kuna ta seda igapäevaselt teind on siis polegi erilist mõju näha, tunda…

Loe nüüd uuesti üle, mida sa kirjutasid. Inimesed arvavad vastupidi, et seda on võimatu tähele panemata jätta. Kas sa oma mehega iial õhtuti ei suudle? Sellest saab sekunditega aru, kui mehel neli õlut sees. Teiseks tähendab 4 õlut ikka märkimisväärset kogust alkoholi, mis muudab nii diktsiooni kui käitumist, vaevalt ta alkoholivaba õlut joob.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu ta taara paneb? Kui viskab põõsasse, on pahasti. Reostab loodust ja jääte taararahast ka ilma, iga päev 40 senti = 2.80 nädalas = 12 eurot kuus. See teeb siis aastas 146 eurot. No muidugi kui päris iga päev ta 4 õlut ei skoori, siis vähem, no ma võin ju teemaalgataja rõõmuks ümardada, et 100 eurot aastas. Selle eest saaks hulgaliselt jõulukinke.
A kui peidab autosse ja viib taarapunkti, siis on raha alles, selle eest saab jälle uusi õllesid osta, umbes 100 purki aastas. Ja on selgusetu, kas ta on seal teeotsas koos autoga? Nii et siis sõidab igal õhtul selle jupikese purjuspäi?
Nii tore mees.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 18:12; 23.10 16:16; 24.10 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teeots on küll kodust hästi kaugel. Mida sa paanitsed: kuidas küll uskuda, kuidas küll usaldada?! Kiida meest, et rääkis ja mõelge, kuidas edasi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 normaalkangusega pooleliitrist õlut ei tee suurt meest küll silmnähtavalt purju ega keelt pehmeks, pigem on selle seisundi nimi “lõbus ja veidike švipsis”. Lõhnad muidugi on, aga kui neid poleks, siis käitumises või olekus ei pruugi mingit purjusolekut veel paista. Aga sealt edasi hakkab küll asi hukka minema.
Neli õlut paar korda nädalas õhtul ei sega pereelu, aga see kasvab ju aastatega kuueks ja rohkemaks, ning siis see tähendab umbes kolm või neli või viis jne õhtut nädalas purjus meest, kes norib tüli või haletsust või mõlemat või ajab lihtsalt lolli mula ja kelle abi või osalusega sa neil päevadel majapidamises arvestada ei saa üldse.
Kui ta ise ka aru saab, et neli õlut iga tööpäeva õhtul on tegelikult tugev ohumärk, siis vbl sul õnnestub temaga arutades saavutada, et ta ei joo neid nelja õlut mitte igal õhtul, vaid nt teisipäeva ja reede õhtul? Või joob nelja asemel kaks õlut. Või mis iganes, mis aitab seda joodavat kogust vähendada ning neid kordi harvemaks teha. Sest igal õhtul nelja õlle sissekütmine viib enamuse varem või hiljem alkoholismini. Selles olen ma üsna veendunud.
Praegu, kui ta siiski nelja õllega õhtul piirdub, mitte ei hakka veel edasi “janu täis jooma”, see ei ole alkoholism. Praegu ta saab veel midagi muuta.
Aga kui ta ei suuda enam piiri pidada ja laseb edasi, kuni täis jääb, siis ei ole tal millegi muutmiseks enam tahet ega jõudu. Siis ongi ainus asi, mis aitab, kas suur valu või surmahirm.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütleks mehele, et kui ta need neli õlut ilmtingimata jooma peab, tehku seda siis kodus, mitte kuskil tee otsas. Aga jah, kuna tema ülestunnistus oli pmst appikarje, siis tuleks mingid kokkulepped sõlmida, et koguseid vähendada. Aga ilma etteheideteta ja süüdistusteta.
Minu jaoks on alati veidi hale olnud vaadata neid mehi, kes kuskil bussipeatuses või trepikoja eest kiiresti oma paar õllet sisse kulistavad, sest kodus naine hakkaks näägutama ju. Joomata need õlled ei jää ja ilma näägutamiseta oleks need kogused ka ilmselt väiksemad.
Naised õhtuti õlut ei joo, küll aga vahivad silmas punnis telekast lollakaid sarju ja saateid, mis lõppkokkuvõttes omavad täpselt samasugust uimastavat mõju nagu need paar õlut.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaringselt ja talvel ka? No ei usu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.10 20:20; 23.10 08:58; 23.10 14:20; 23.10 16:32; 24.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…
Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..
Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

+7
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 22:21; 23.10 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…

Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..

Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

Sama siin. Mees ütleb, et õlu on karastusjook. Lahjat õlut võib 3-4 tk ära juua, niiet midagi pole aru saada. Kanget alkot ei joogi kunagi või haruharva, sest see hakkab pähe ja talle ei meeldi see tunne.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.10 23:43; 24.10 07:04; 24.10 07:07; 24.10 07:09; 24.10 07:23; 30.10 22:18; 30.10 22:22; 30.10 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole mehele hea naine ja ütle, et:

1. Edaspidi võib juua kodus, mitte “tee otsas”;
2. Majanduslikel kaalutlustel tuleb 4 pudelit asendada ühe 2-liitrilise õllega;
3. Viisakas ja armastav mees pakub ka naisele.

Kui teemaalgataja jutt tõsi on ja ta aastaid sellest aru saanud ei ole, et mees vahetult enne kojutulekut 4 õlut sisse on kaaninud, siis on tegemist ikka ühe päris … totu naisega.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülekaal ja rasvumine tekibki pidevast õlle kaanimisest. Samuti kahjustab pidev alkoholi tarbimine tervist rohkem kui kord kuus korralik viinavõtmine.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.10 20:20; 23.10 08:58; 23.10 14:20; 23.10 16:32; 24.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…

Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..

Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

No siis pole ime, et ta rasvas on.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 12:22; 23.10 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui teemaalgataja jutt tõsi on ja ta aastaid sellest aru saanud ei ole, et mees vahetult enne kojutulekut 4 õlut sisse on kaaninud, siis on tegemist ikka ühe päris … totu naisega.

Need on sellised naised, kes kirjutavad “teind” ja “joond” ja ise ei tarbi alkoholi mitte suutäitki. Kui inimene ise üldse alkoholi ei joo, siis ta ei saa ka mitte millestki alkoholiga seonduvast aru. Ei saa aru, kui teine on joonud. Ei saa aru, millised kogused ja kui sageli on veel ok ja millised enam mitte.
Selle kohta võib öelda ka, et iga pere kohta on ette nähtud teatud kogus alkoholi elu jooksul ära juua. Kui naine ei joo, peab vaene mees üksi selle raske töö ära tegema. Ma küll vaadanud, et kus peres mees ja naine mõlemad alkoholi tarbivad, seal võtavad mõlemad mõõdukalt. Aga kus üks pool, naine 99% juhtudest, on karsklane (või siis see pokaal vahuveini 2x aastas, mis sisuliselt on ka karsklus), siis see teine pool, vaeseke, peab ikka mehiselt rüüpama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…

Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..

Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

Sama siin. Mees ütleb, et õlu on karastusjook. Lahjat õlut võib 3-4 tk ära juua, niiet midagi pole aru saada. Kanget alkot ei joogi kunagi või haruharva, sest see hakkab pähe ja talle ei meeldi see tunne.

Jajah, mu joodikust isa (olgu muld talle kerge) vaidles kogu aeg emaga, et ega vesi janu ei võta ära, vaid ainult õlu ja see on põhimõtteliselt nagu kali. Uskumatu, et on naisi, kes igapäevaselt elavad alkohoolikutega koos ja on selle üle vaat, et uhkedki.

+16
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.10 10:15; 26.10 10:30; 30.10 13:53; 31.10 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su mees on alkohoolik.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhke ollakse ka selle üle, et joob küll, aga täis ei jää. Nagu oleks sellel mingit vahet.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.10 20:20; 23.10 08:58; 23.10 14:20; 23.10 16:32; 24.10 16:12;
To report this post you need to login first.

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…

Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..

Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

Alkohoolik!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ta siis olla alkohoolik…
Selline õllelemb on ta alati olnud. Oleme 23 aastat abielus. Mees on oma firma täiesti nullist üles töötanud ja see on juba 20 aastat järjest tõusvas joones laienenud. Masuaja elasime üle ilma mingite probleemideta. Oma erialal on ta üks parimaid ja kõige pikaajalisema kogemusega tegijaid, kliente käib üle Eesti..
Pole absoluutselt mitte millestki puudus ega midagi elus tegemata jäänud tema igaõhtuste õllede pärast. Kui paljud naised õhtuti veniklaasi taga “lõõgastuvad”, siis seda millegipärast sookaaslaste poolt alkoholismiks ei peeta, aga mees ei või naiste arvates peale pingelist tööpäeva aega maha võtta???

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 22:21; 23.10 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ta siis olla alkohoolik…

Selline õllelemb on ta alati olnud. Oleme 23 aastat abielus. Mees on oma firma täiesti nullist üles töötanud ja see on juba 20 aastat järjest tõusvas joones laienenud. Masuaja elasime üle ilma mingite probleemideta. Oma erialal on ta üks parimaid ja kõige pikaajalisema kogemusega tegijaid, kliente käib üle Eesti..

Pole absoluutselt mitte millestki puudus ega midagi elus tegemata jäänud tema igaõhtuste õllede pärast. Kui paljud naised õhtuti veniklaasi taga “lõõgastuvad”, siis seda millegipärast sookaaslaste poolt alkoholismiks ei peeta, aga mees ei või naiste arvates peale pingelist tööpäeva aega maha võtta???

Ta võib sul olla kasvõi 10 firmat teinud nullist jne jne, kuid need õlled pärast korralikku õhtusööki, see juust pärast korralikku õhtusööki, see telekas pärast…jne + tema kehakaal annavad kokku nii kõrge südame-veresoontehaiguste ja diabeediriski, et varsti on ta kas surnud või sinu hooldatav invaliid. Need on need eesti lodevad ebatervislike eluviisidega mehed. Tuleb veel kerge probleemikene/stress-situatsioon tööl selles nullist üles ehitatud firmakeses ja su tore mees on infarktiga invaliid.
Ja uskumatu, kuidas naised seda jama veel takka kiidavad, õigustavad ja lausa imetlevad. 100+ kilone mees õhtuti pärast sööki juustu ja õlledega teleka taga…pahh, kui ebaseksikas, ebamehelik ja nõme. Ega ta muidugi selle peale pole tulnud, et ‘aega maha võtta’ saaks ka kuidagi teisiti, ilma alkoholita ja lodevuseta?
Ja loomulikult on ka veinitavad naised alkoholsõltlased, ma küll teistmoodi ei arva oma veinitavatest sookaaslastest, nagu sa siin üldistavalt pahandad.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.10 18:12; 23.10 16:16; 24.10 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see, et mehel on oma ületöötatud firma õigustab alkoholi tarbimist? Ülekaal+ alkohol ei ole hea kombo. Parem saada metsa jalutama ja sportima, mitte ära õigusta sellist lõõgastumist.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.10 20:20; 23.10 08:58; 23.10 14:20; 23.10 16:32; 24.10 16:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgataja – kas sul on tunne, et sind on petetud, kuna sa ütled, et ei saa teda uskuda? vastupidi ju – ta ise tuli sulle rääkima, usaldas sind.
aga ega sa midagi teha saagi kui lihtsalt olla. väga kerge on saada kaassõltlaseks kui lased sel asjal oma elu mõjutada. Hoia ennast sellest eraldi, see on mehe võitlus, mitte sinu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees joob ka iga päev mitmeid õlusid. Käib ka nii tööl, keegi midagi ei ütle. Minul juba villand kõigest. Olen rääkinud temaga, ta ei saa üldse aru, et midagi valesti oleks. Ära ka ei kavatse minna.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõtlen nii, et jah, mees on sul sisuliselt alkohoolik. Noh selline, kes tükk aega on kapis istunud ja sina mingil kummalisel moel ei saanud aru, et ta 4 õlut iga päev sisse kulistas. See selleks.

Aga see on samas see sinu mees, keda sa tunned ja kellega tundub, et väga rahul oled – kerges alkouimas inimene.

Tõenäoliselt sa teda väga kainena siis ei tunnegi ja kes teab, mis inimene ta siis on, kui tõesti karsklaseks hakkab, nii et kui tahad, et midagi ei muutuks, siis las jätkab oma tegevust. Kui soovid aga muutusi, pane ennast valmis ka muuks.

Eeldusel muidugi, et su mees on päris inimene, mitte siin keegi eelmiste perekooli kägude superkangelaste seast, kelle soontes ei voola mitte veri, vaid midagi muud, ja kellele alkohol seega ka ei mõju.

Tuleb vägisi see Tujurikkuja episood meelde, kus oli vaja kainet autojuhti. Peale seda teemat ma ei imesta, et meil nii palju joodikjuhte on, ju need ongi need perekooli pered, kus “paar kolm neli õlut teleka ees” on pigem karastusjoogi mõõtu janu kustutamine.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inimene on 4 õlut joonud, on ta purjus.

Ma ei tea, mis eriliste kanapeadega te suhtlete, aga neljast lahjast õllest ei jää isegi mu 19a poeg purju, täismehest rääkimata…

Minu mees joob samuti igal õhtul 4 kuni 6 purki õlut. Kõigepealt sööb korraliku õhtusöögi, siis teleka ees limpsib õlut ja näkitseb mõnda head hallitusjuustu kõrvale. 0,33l purgid lahjat õlut..

Ei mõjuta see tema tavapärast olemust ega käitumist absoluutselt kuidagi, kui ei teaks, ei saaks midagi aru. Ta ligi 2m pikk ja kaalu ka 100+kg.

Sama siin. Mees ütleb, et õlu on karastusjook. Lahjat õlut võib 3-4 tk ära juua, niiet midagi pole aru saada. Kanget alkot ei joogi kunagi või haruharva, sest see hakkab pähe ja talle ei meeldi see tunne.

Jajah, mu joodikust isa (olgu muld talle kerge) vaidles kogu aeg emaga, et ega vesi janu ei võta ära, vaid ainult õlu ja see on põhimõtteliselt nagu kali. Uskumatu, et on naisi, kes igapäevaselt elavad alkohoolikutega koos ja on selle üle vaat, et uhkedki.

Lugemisoskus puudub? Jutt oli, et sellest kogusest ei jää purju. Sa vist ei tea, kes on alkohoolik. Inimene, kes joob lõuna ajal ühe õlle (ja teeb päevatoimetusi edasi, alkomeeter näitab 0) ja õhtusöögi kõrvale 1-2 õlut, ei kvalifitseeru kuidagimoodi alkohoolikuks. Alkohoolik on inimene, kes ei suuda joomist lõpetada ja jääb tsüklisse ja kogu muu elu jääb seisma. Või siis nn karske alkohoolik, kes ei tohi ûhte lonksugi võtta, kuna muidu jääb tsüklisse.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.10 23:43; 24.10 07:04; 24.10 07:07; 24.10 07:09; 24.10 07:23; 30.10 22:18; 30.10 22:22; 30.10 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uhke ollakse ka selle üle, et joob küll, aga täis ei jää. Nagu oleks sellel mingit vahet.

No ikka väga suur vahe, kas jood niipalju, et oled täis ja muu elu jääb seisma või jood niipalju, et ei jää täis. Terve L-Euroopa joob samamoodi või rohkemgi veini ja ei ole neist keegi alkohoolikud.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 22.10 23:43; 24.10 07:04; 24.10 07:07; 24.10 07:09; 24.10 07:23; 30.10 22:18; 30.10 22:22; 30.10 22:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 49 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis teha, kuidas edasi minna?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.