Esileht Pereelu ja suhted Mis teie arvate?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis teie arvate?

Postitas:

Oleme 30-dates perekond. Oleme mehega koos olud 1,5a ja meil on pisike beebi. Elame täiesti tavalist elu, mina olen kodune, mees käib aga erinevate vahetustega tööl. Mees tegeleb palju lapsega, ütleks isegi, et samapalju kui ma ise. Kui tööl on siis olen vaid mina lapsega. Kuid kui ta kodus on siis meeleldi jutustab ta lapsega, käib väljas omi asju tegemas lapsega(autoremont, muru niitmine jne). Kui tema on väsinud siis olen mina lapsega ja vastupidi. Hoiame ka teineteist väga, õhtuti kui laps magab, oleme teineteise kaisus ja vaatame tv-d jms. Sekselu on meil aga soiku jäänud, lihtsalt väsimuse tõttu. Kuid tal on parim sõber kes ikka reedeti talle helistab, et tema juurde õltsi jooma läheks ja laulma millest mees ka kunagi keelduda ei suuda. Kui seda talle mainin siis tema arvamus on, et ma olen armukade. Naabrinaine aga imestas, et ma mehel luban käia nii kuid miks ma peaksin keelama? Mina leian, et kui ta pere jaoks on olemas olnud ja vajab seda lõõgastumist siis mingu. Ööseks on ta alati koju tulnud ja seitsmes meel pole veel alarmikella süttima pannud, et ehk nüüd peaks arvama midagi. Mis te arvate, kas ma käitun õieti? Või olen ma loll? Ma uudishimust tekitasin selle teema, teie arvamusi oleks lihtsalt vahva lugeda!Päikest:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:01; 08.09 16:33; 09.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa hästi aru, milles siin probleem seisneb? Milleks kuulata mingit kõrvalist isikut (nagu näiteks naabrinaist)? Kui Sind varem ei ole häirinud, et mees sõbra juures käib, siis milleks nüüd lasta end häirida sellest? Minu meelest on terves ja heas suhtes vaja osapooltel ka üksteisest eraldi olla. Minu mees käis ka sõprade juures ning väljas, kui laps alles beebi oli. Ei näinud probleemi. Öösel tuli ikka koju, kui polnud just teistmoodi räägitud. Pakkus, et ka mina võin käia, aga mul ei olnud vajadust. Nüüd, kui laps suurem on, käime koos. No probleemo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleemi polegi, kirjutasin, et oleks lihtsalt vahva erinevaid arvamusi lugeda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:01; 08.09 16:33; 09.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas su mees imikuga koos muru niidab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saanud aru, mida nad seal laulavad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naabrinaine on sul LOLL.
Loomulikult on igal inimesel vaja ka nn oma olemist ja tegemisi. Kuni mõlemad paarilised sellega rõõmsalt päri on, seni püsib ka suhe õnnelikuna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Karaoket.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 16:01; 08.09 16:33; 09.09 12:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis teie arvate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.