Esileht Koolilaps Mis teie lastel kehalises seljas?

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Mis teie lastel kehalises seljas?

Postitas:

Kas T-särgi peal dressikas või kilejope?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

midagi pole olnud siiamaani, lühikese varrukaga pluus ainult. tln-s ei ole ükski päev alla 15 kraadi olnud ju.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:08; 10.09 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile käis lühikeste pükste ja lühikeste varrukatega T-särgiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. klass, t-särk + põlvini püksid. Oli tulles üleni higine, nii et ma ei kujuta eriti seda kilejope varianti ette.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolpikad retuusid ja t-särk, suht suvi on ju.
Hommikul on ka soe veel, ei ole mingi dressipluus või kilejope teemaks tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka t-särgiga jah. Pusa on igaks juhuks koolis olemas, et ei peaks tassima. Kileka võtab kui kehka päevaks täitsa vihma lubab

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas T-särgi peal dressikas või kilejope?

20+ kraadi sooja ja LIIKUMISE tunnis kilejope?? A no ma ei imesta, sest esimese klassi juntsud käivad juba tuukrimütside ja karvase kraega jopedega. Eks nii seda hädist ja karastamatut põlvkonda toodetaksegi.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lühikesed riided muidugi, suvi on ju!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no oleneb ilmast ju. Kekas käis pikkade retuusidega ja t-särgiga. Õhtul läks trenni, pani dressika peale, et olevat jahe. Kui talle järele läksin, nägin, et oli ära võtnud. 1. klassi laps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei teagi. 6.klass, dressid ja tossud vast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on esimene tund täna. Oli tõesti jahe ja udu oli nii palju et aknast ei näinud välja. Käskisin dressika peale panna.Palav ei hakanud. Õpetaja ei lubanud neid lühikeste varrukatega üldse tundi. Eile oli kehaline viies tund. Oli soe , polnud dressikat peal. Oli palav olnud.

Oleneb ikka, mitmes tund
kehaline on

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dressipüksid ja t-särk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikupoolne tund , dressikas ja lühikesed püksid koos sukapükstega

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 01:31; 09.09 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikupoolne tund , dressikas ja lühikesed püksid koos sukapükstega

Milleks sukkpüksid?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikupoolne tund , dressikas ja lühikesed püksid koos sukapükstega

Kuidas palun?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks see kuidagi sellest tulnud et jalgpallitrennis viludate ilmadega ikka suva sukapüksid ka jalas. Praegu on ka suva e poes allahindlus puuvillastele soonikkoes sukapükstele mis 2,38€ ja poistekaid tumesiniseid kuni 160 pikkusele… Kodus vahest ongi sukapükste väel,pidi mugav olema.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 01:31; 09.09 11:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka laps jalkatrennis käinud, aga vot sukkpükse ei kohanud seal küll kunagi. Ikka spets spordiretuusid või soe pesu käis pükste alla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kool kehtestanud nõudmised kehalise riietusele. Väljas peab olema pikk ja sees lühike dress. Ja kaasas peavad sügisel/kevadel mõlemad olema, sest ei tea ette, kas on sees või väljas tund. Mul on tüdruk 1. klassis ja sai juba märkuse, sest eelmisel nädalal, kui oli kehaline 5. tund ja päeval 24 kraadi, siis pani ta lühikesed riided. Ta on üldse suur higistaja ja enamasti on tal palav. Peale kooli õues on ta siiani lühikestes riietes käinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 07:56; 10.09 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kool kehtestanud nõudmised kehalise riietusele. Väljas peab olema pikk ja sees lühike dress. Ja kaasas peavad sügisel/kevadel mõlemad olema, sest ei tea ette, kas on sees või väljas tund. Mul on tüdruk 1. klassis ja sai juba märkuse, sest eelmisel nädalal, kui oli kehaline 5. tund ja päeval 24 kraadi, siis pani ta lühikesed riided. Ta on üldse suur higistaja ja enamasti on tal palav. Peale kooli õues on ta siiani lühikestes riietes käinud.

Appikene. Riietus peaks olema ikka vastavalt ilmale ja temperatuurile. Ma vist võtaksin selle asja kooliga üles kui minu last sunnitaks 24 kraadiga õues pikas dressis higistama. Nii neist lastest spordivihkajad saavadki.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dressikas igaksjuhuks kaasas.
Muidu dressipüksid-t-särk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

reedel, kui Tallinnas oli mingi 26 kraadi, oli bussipeatuses grupp algklassilapsi (ekskursioonil ilmselt). Lapsed olid nii paksult riides! Pikad püksid, mütsid, kummikud – ühel koguni sulevest kõige otsas. Miks ometi??

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appikene. Riietus peaks olema ikka vastavalt ilmale ja temperatuurile. Ma vist võtaksin selle asja kooliga üles kui minu last sunnitaks 24 kraadiga õues pikas dressis higistama. Nii neist lastest spordivihkajad saavadki.

Ma käisin eelmisel aastal eraldi kehalise õpetajaga rääkimas sellest riietumisest, tookord oli vastupidine probleem – mu suurem laps on külmavares ja tal oli lühikestes riietes saalis külm talvel, pani dressipluusi peale. Kohe tuli sellekohane märkus nii e-kooli kui päevikusse. Mulle öeldi, et nad ei saa enne oma riietust valida, kui alles 5. klassis, sest muidu käibki neil koguaeg riiete vahetamine ja nii ei tea ükski laps garderoobis, mis ta selga peab panema ja 20-le lapsele eraldi seletada, mida nende emad käsivad neil selga panna pidi mõeldamatu olema. Seega – terve klass peab riietuma ühtemoodi.
Nüüd ma muidugi loen, et paljudes koolides saavad õpetajad küll hakkama erinevalt riietuvate lastega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 07:56; 10.09 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on kool kehtestanud nõudmised kehalise riietusele. Väljas peab olema pikk ja sees lühike dress. Ja kaasas peavad sügisel/kevadel mõlemad olema, sest ei tea ette, kas on sees või väljas tund. Mul on tüdruk 1. klassis ja sai juba märkuse, sest eelmisel nädalal, kui oli kehaline 5. tund ja päeval 24 kraadi, siis pani ta lühikesed riided. Ta on üldse suur higistaja ja enamasti on tal palav. Peale kooli õues on ta siiani lühikestes riietes käinud.

kõige jaburam asi, mida ma viimasel ajal lugenud olen. ületab mitmekordselt isegi õpimapi teemast loetud jaburdused 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 11:08; 10.09 11:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Koolilaps Mis teie lastel kehalises seljas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.