Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis teil kodus seljas?

NĂ€itan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: mis teil kodus seljas?

Postitas:
KĂ€gu

Mul on peaaegu 2-kuune beebi ja 20 ĂŒlekilo. Juba ammu ei ole ma endale uusi riideid ostnud lootuses varsti normkaalu tagasi saada. Fakt on aga see, et nende 2 kuu jooksul ei ole grammigi kaalu kadunud 🙁 Mitte midagi enam selga ei lĂ€he. Viimased rasedusaegsed linased pĂŒksid kĂ€risesid just katki jalas, nii et ma pean hakkama omale lihtsalt uusi riideid ostma, mida kodus kanda.
Mida teie kodus kannate?
Kust saaks nt norm hinnaga veluurpĂŒkse Tallinnast vĂ”i internetist?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

RE: mis teil kodus seljas?

Kui eluksajaks osta ei taha, st ootad siiski kaalu alanemist, siis mina kĂŒlastaks mingeid odavaid poode- new yorker nt. seal on igasuguseid vabaaja riideid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kodus tavaliselt teksad + t-sĂ€rk. Mulle need kergesti persest ja pĂ”lvest vĂ€lja venivad samet- vĂ”i dresspĂŒksid ei meeldi – korra pĂ”lvitad lapsega teki peal ja juba on pĂ”lved kottis.

Kaal aga seisis mul 4 kuud pĂ€rast sĂŒnnitust, siis hakkas kiiresti langema. Olin jĂ”udnud endale juba suuremad teksad osta, aga nĂŒĂŒd olen olukorras, kus raseduseelsedki riided on laiad.

NĂ”ustun eespool kirjutajaga, et koju vaata New Yorkerist vĂ”i SeppĂ€last vmt poest. SeppĂ€lĂ€st saab soodukate ajal mĂ”istliku hinnaga midagi \”ajutist\”. Loodan, et need riided jÀÀvad sul tĂ”esti ajutiseks lahenduseks 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ka nĂ”us eelnevatega – New Yorkeris on pĂ€ris palju odavaid ja ka ĂŒsna ilusaid koduriideid. Minu aga on probleem sellega, et vahel mĂ”ni sealt ostetud riideese ajab vĂ€ga higistama, st materjal ei hinga ĂŒldse ja see on pĂ€ris ebameeldiv. SeepĂ€rast ostan nĂ€iteks dresse jms asju Cropist.
Üldiselt on kodus seljas lĂŒhikesed pĂŒksid ja maika, tihti ka tuunika ja retuusid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Oi mulle on nii tuttav sinu mure. Ma ka umbes kuu vÔi kaks ootasin, et kaal hakkab langema ja ei raatsinud suuremaid riideid osta.
Siis vaatasin, et ei saa ikka nii ja ostsin endale paar paari korralikke pĂŒkse (nii kodus kui vĂ€ljas kĂ€imiseks). Hea et ostsin, sest mul juba 6 kuud sĂŒnnitusest ja kaal pole langenud 🙁

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kaal hakkas langema alles 4-5kuu paiku. Mul oli muidugi ainult 4 kilo langeda ka 🙂 Retuusid ja mĂ”ni lahedam tuunika/ sĂ€rk oleks ju OK.

Please wait...
Postitas:
xkestx

minul oli 2007a rasedusega juures 25kg, mis maha lĂ€ks tĂ€iesti alles 2010 aasta novembriks,. sekka tuli ka veel 2 laps,. kellega ma juurde kogusin 13kg,. ja nĂŒĂŒd tĂ€naseks on kehakaal langend niiiii palju et mulle on kĂ”ik mu vanad riided suured ja ripuvad….enamasti,. siis ĂŒtleme,. et 1a peale lapse sĂŒndi hakkas kaal langema alles,. ja sa tahad 2kuuga alla vĂ”tta,. ega niisama kodus beebiga olemine kaalu langema pane,. osta mĂ”ni uus hilp, ja oota suve, siis saab pikemalt Ă”ues ola jalutada,. siis hakkab su kaal ka langema,.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

soovitan osta (nÀiteks SeppÀlÀst vÔi Lindexist vÔi New Yorkerist) retuusid ja sellise pikema pluusi, mis oleks parajad praegu, kuid mida kÔlbaks kanda ka siis kui alla vÔtad.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina ostaksin endale Sinu asemel selga midagi ilusat. Ma ei saa ehk vĂ€ga kĂŒll sĂ”na vĂ”tta, sest ise olin ĂŒsna kiiresti tagasi algkaalus aga vahel tekitavad ju ilusamad riided parema enesetunde ja see on ka midagi vÀÀrt. Tuunika ja retuusid on tĂ”esti hea ja mugav, nĂ€eb minu meelest vĂ€lja ka armsam, kui dressid 🙂

Please wait...
Postitas:
_emmeliine_

Mehe kapist ehk leiad midagi \”ajutist\”? VĂ”i internetist nt Lindex.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul kulus umbes 7 kuud, et saada raseduseelsesse kaalu. Alguses kandsin siis mÔnda aega samu riideid, mida ka raseduse ajal kandsin. Midagi ekstra juurde osta ei nÀinud mÔtet. Ka praegu ei ole omale peale talvejope midagi juurde ostnud.

Soovitan ka vaadata nendesse poodidesse, mida juba nimetati. Samuti vĂ”id vaadata ka Prismasse, Rimisse jne, ka seal on retuuse mĂŒĂŒgil ja veel normaalse hinnaga.

VÔi vaata hoopis http://www.buduaar.ee ja sealt B-turg ja naiseriided. Ma usun, et sealt leiaksid vÀga soodsalt endale kasutatud riideid. Lasteriiete valik on seal ka pÀris suur.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Jah, mul oli ka sama seis peale sĂŒnnitusi. Lisaks eelnimetatutele soovitan vaadata Terranovasse. Arvasin varem alati, et seal pigem sellistele pisikestele tiinekatele mĂ”eldud riided, aga just sealt sain omale ĂŒhed ilusad linased ĂŒlevalt kummiosaga pĂŒksid 7 euroga ja ĂŒhe samast materjalist ja ĂŒlevalt laia kummiga seeliku. VĂ€ga kiidan neid! Ja ma kaalusin siis ligi 100 kilo!

Please wait...
Postitas:
maiiii

Ma soovitaks ka Terranovat ja kindlasti Takkot, sealt saab odavaid vabaajapĂŒkse. No nt ostsin töö juurde suvel neid tavalisi pĂ”lvpĂŒkse 9 euri paar. Praegu ongi need mu kodu riided.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kaltsukast ostan mina, 1 eur pikk maani seelik, 2 euri stretsvelvetid vĂ”i dressipĂŒksid, pluss tavalisi t-sĂ€rke. Mul ei pea kodus olema seljas tutikad asjad nĂ€iteks. Lindex on ĂŒle mĂ”istuse kallis pood, et sealt koduseid riideid osta. Aga see minu arvamus ja minu elu.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Paksemad retuusid, dressid…ĂŒhesĂ”naga mugavad aga puhtad ja korralikud.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

[small]KĂ€gu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on peaaegu 2-kuune beebi ja 20 ĂŒlekilo. Juba ammu ei ole ma endale uusi riideid ostnud lootuses varsti normkaalu tagasi saada. Fakt on aga see, et nende 2 kuu jooksul ei ole grammigi kaalu kadunud 🙁 Mitte midagi enam selga ei lĂ€he. Viimased rasedusaegsed linased pĂŒksid kĂ€risesid just katki jalas, nii et ma pean hakkama omale lihtsalt uusi riideid ostma, mida kodus kanda.
Mida teie kodus kannate?

Mul on praegu shortsid ja t-sĂ€rk. nr 36 pĂŒksid.
Kust saaks nt norm hinnaga veluurpĂŒkse Tallinnast vĂ”i internetist? [/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Koduriided on kaltsukast: pluusid, pĂŒksid (mitte teksad!) ja kleidid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

praegu olude sunnil on elamine ysna jahe ja kuna kylalised ette teatamata ei tule siis luban endale lausa sellist kostyymi, et soe hommikumantel peal ja all soe pikk ihupesu:D

Please wait...
Postitas:
Jaagular

Soovitan soojalt kĂŒlastada mĂ”nda kaltsukat ja hetkel PARAJAD riided osta.Ja sedamööda, kuidas kaal vĂ€heneb, uusi soetada.
Dressid oma veniva vĂ€rvliga on kodus olevale kaalus juurdevĂ”tnud inimesele ĂŒks libe tee:)
Nii ei mĂ€rkagi, kuidas kummivĂ€rvli vahele veel ĂŒht-teist koguneb.

Please wait...
Postitas:
Jarka

Mina teksasetes ei suuda kodus olla, midagi vĂ€ga mugavat peab olema. Retuusid, veluurdressid vms. Suvel kannan ainult t-sĂ€rki ja aluspĂŒkse, kĂ”ige mugavam.

Soovitan ka kaltsukates kÀia, sealt leiab igast vahvaid asju. MÔtle roheliselt.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

kannan fliisist/veluurist kodukomplekti, vÀga mugav.
teksadega ka ei saa olla – ebamugavad on

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mul on tavaliselt jalas teksad. Rase pole.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mul on tavaliselt jalas teksad. Rase pole.

Kus sa selle 2012 a teema nĂŒĂŒd upitamiseks leidsid?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Äkki tahtis teada, kuidas teemaalgatajal lĂ€inud on, kas kaal maha saadud 😀

Please wait...
NĂ€itan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis teil kodus seljas?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.