Esileht Hobinurk Mis teil tennisetrennis seljas

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Mis teil tennisetrennis seljas

Postitas:
Kägu

Mida seljas kannate tavaliselt tennisetrennis? Kas eelistate kleiti, seelikut või olete täiesti tavaliste retuusidega (loomulikult viimase kahe puhul on ka topp)? Kas saal on väga jahe? Kas dressipluus võib olla tavaline a la H&M pusa või peaks olema ikka spordipoest leitav (mõtlen just seda kangast).
Kerge hirm on, et pärast lähen trenni “üle riietatuna” või hoopis täiesti valesti.

Üleüldse, kas trennis tavalist t-särki ei kanta üldse?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina mängin küll teist reketisporti, aga spordiklubis, kus ka tennisistid. 95% on seelikutes, kleitides vähem. Mõnel ka retuusid + seelik. Pluusid on, kuidas kellelgi, harilikud spordisärgid või tennisesärgid. Aga üldiselt mängi nii, nagu mugavam on, kas seelikus või pükstes, ega vahet pole. Kui hiljem arvad, et tahad tõsisemalt tegeleda või võistelda või niisama alaväärsuskompleks ja kardad, et kõik sind vahivad, siis saad osta varustust. Mängides kindlasti külm pole, aga pärast trenni ehk hea mõni pusa peale visata.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mida seljas kannate tavaliselt tennisetrennis? Kas eelistate kleiti, seelikut või olete täiesti tavaliste retuusidega (loomulikult viimase kahe puhul on ka topp)? Kas saal on väga jahe? Kas dressipluus võib olla tavaline a la H&M pusa või peaks olema ikka spordipoest leitav (mõtlen just seda kangast).

Kerge hirm on, et pärast lähen trenni “üle riietatuna” või hoopis täiesti valesti.

Üleüldse, kas trennis tavalist t-särki ei kanta üldse?

Kui on hirm, on trenn liiast. Kõigepealt tuleb minna terapeudi juurde. Minna hirmunult trenni on traumaoht suur. Nii et karda traumat, valed riided on trauma kõrval väga väike lugu. Kuni kardad ja põled, peaksid külastama terapeuti ja liikumiseks kasutama jalutamist.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seelik ja top. Seelikuga mul külm pole olnud, topi valin vastavalt aastaajale, külmemal ajal on varrukatega T-särgid ja suvel lahtisemad, maika tüüpi. Aga kõik siiski spordisärgid. Lisaks külmemal ajal ka dressipluus alguses, see on ka spordikas. Sa võid ju HMi pusaga proovida, aga ma kardan, et jääb kohmakaks vm.
Palju käivad ka 3/4 retuusidega, pallid topivad siis selja pealt püksi 🙂 Mulle meeldib rohkem seeliku bokseriosa säärtesse palle panna. Ehk siis sul peab olema palle kuskile panna.
Kui oma väljanägemise pärast muretsed, siis ma ütleks, et kindlam on “alla riietada” ja siis juba vaatad, mis sulle endale paremini sobiks. Profid näevad ka trennides täitsa suvakad välja 🙂 Kõige tähtsamad on siiski head ja õiged jalatsid.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga mis lõhna te trennis kannate. Kas tavapärast või on midagi sportlikku valitud?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Retuusid või seelik, maitseasi, küll aga on oluline, et retuusidel oleks spetsiaalne pallitasku või seelikust oleks lühikeste pükstega versioon, mille säärde saab tagavarapalle toppida. Mind ajab veidi närvi, kui vastane jätab uue palli mängupaneku soojenduse ajal kogu aeg minu hooleks, põhjendades, et “aga mul ei ole neid kuhugi panna”.
Ja temperatuuri mõttes: sisehallides on mu arust väga soe, esimese viie soojendusminuti järel lendab dressipluus pealt ära ja jääb ainult topp. Seega ei pea dressipluus olema mingi brändikas. Tavaline T-särk läheb küll higistamisel märjaks kaltsuks, seega topi või t-särgi ostaksin spordipoest.
Aga nagu siin eespool juba öeldi, kõige tähtsamad on jalanõud. Tavaline jooksutoss ei sobi. Mittesobivad tossud võivad rikkuda väljakukatet või põhjustada mängimisel jala takerdumist nt vaipkattesse või libisemist ja kukkumist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, miks peab tennist seelikus mängima, et meestel oleks ilusam vaadata? Võrkpallis on ka eriti napid riided naistel – eriti rannavõrkpallis, kas mugavam poleks just põlvini retuusidega, nii et liiv ei lähe kanni vahele? 😀 Inetu vaadata, kui nappides pükstes sportlased oma – vabandage väljenduse pärast – trussikuid kohendavad, sest kaovad koguaeg kanni vahele. See käib kõikide kergejõustikualade kohta.

See on küll üks koht, kus tasuks mõelda seksismiga seoses, et vahel ikka naised ise toodavad seda, et ajakirjanduses siis spordiuudise kõrval on pilt sportale poolpaljast tagumikust. ja ei ole siin mingit pistmist “mugavusega2, kui kaugushüppaja raputab peale hüpet trussikute vahel liiva välja

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, miks peab tennist seelikus mängima, et meestel oleks ilusam vaadata? Võrkpallis on ka eriti napid riided naistel – eriti rannavõrkpallis, kas mugavam poleks just põlvini retuusidega, nii et liiv ei lähe kanni vahele? 😀 Inetu vaadata, kui nappides pükstes sportlased oma – vabandage väljenduse pärast – trussikuid kohendavad, sest kaovad koguaeg kanni vahele. See käib kõikide kergejõustikualade kohta.

See on küll üks koht, kus tasuks mõelda seksismiga seoses, et vahel ikka naised ise toodavad seda, et ajakirjanduses siis spordiuudise kõrval on pilt sportale poolpaljast tagumikust. ja ei ole siin mingit pistmist “mugavusega2, kui kaugushüppaja raputab peale hüpet trussikute vahel liiva välja

See kõik jah seksism, müüa keha meestele, et nemad sporti vaataks ja sponsoreeriks. Seepärast naispsortlased ongi poolalasti ja ka tavalistes spordisaalides müüakse oma keha, mis need retuusid ja topid muud on kui keha näitamiseks.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, miks peab tennist seelikus mängima, et meestel oleks ilusam vaadata?

Ega ei pea ju seelikus. Sellest oli siin eespool ju mitu korda juttu, et vahet pole, seelik või püksid. Aga minu meelest on tenniseseelik nii armas. Neljakümneselt ma miniseelikuga enam seltskonda ei lähe, las ma siis naudin seda paljasääri olekut ja seelikut veel spordisaaliski. Ja retuusidega hakkab mul lihtsalt palav ning lühikesed püksid on liiga liibuvad ega peida mu pehmet kõhukest. Seelik on just õige! Ja mul on neid kapis mitu. Ning kui tennisekleitidest veel rääkida, siis need on ilusad nagu iluuisutajatel. Kui palju on veel spordialasid, kus spordiriietus on ühtaegu elegantne ja naiselik?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen tennist väga mitmeid aastaid mänginud ja enamus naisi ja treenereid on ikkagi olnud retuusides ja dressides. Ise käin ka retuusides pigem. Lisaks see eritossu teema. Alguses mängisin eritossuga, läks katki, vahepeal raha polnud osta, siis sai suvaka jooksutossuga käidud. Mingit olulist vahet pole, kui sa just tõsine tegija pole… Ehk et mine kuidas ise end mugavalt tunned. Tegemist siis Tallinna erinevate klubidega. Golden jah on pigem selline eneseimetlejate klubi. Seal rohkem seelikutes naisi, riietus peab super välja nägema kuigi inimene nt üldse mängida ei oska. Seda ka hale vaadata….

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mängin Oslos tennist ning enamus on retuusides ja t-särgis.
Vaid üksikud “uued ja toored näod” on nö “tenniseriietes”. Ja siis proffid ka mudiugi. Aga kõik kes nende kahe vahele jäävad on tavalistes trenniriietes.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ikka rõhutaks jalatsi tähtsust – ei soovita minna “suvaka jooksutossuga”. Tennisetossudel on õige toestus ja tallamuster, mis on oluline, sest tennises muudad pidevalt suunda ja tempot ning sellistes oludes ON õige jalats tähtis, et vigastusi ennetada. Mõni treener ei lubagi jooksutossuga väljakule.
Tennis on keskmisest kallim spordiala ja kes jõuab treeningul käia, jõuab ka endale õiged jalatsid osta.

+2
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Hobinurk Mis teil tennisetrennis seljas