Esileht Pereelu ja suhted Mis tekitab suhtes olles ebakindlust?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Mis tekitab suhtes olles ebakindlust?

Postitas:

Mul oli visiitsuhe ja kohtusime iga nädal, aga siis äkki hakkas vastaspool keerutama ja vabandusi otsima, et mitte kokku saada. Ma algul ei saanud aru, aga siis järsku sain pihta, et ta ei tahagi enam suhelda, samas otse ei julgenud öelda. See mõjus päris halvasti mu enesekindlusele kahjuks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seekui inimene käib mõned korrad külas on mingi suhe, mis peaks kestma igavesti? Sul ei olnud enesekindlust enne ka, muidu selline asi küll kuidagi ei mõjuks. Miks peaks sinu enesekindlus sõltub kellegi käitumisest? Enesekindlus on ikka selline asi, mis sõltub sinust endast ja ainult endast. See pole enesekindlus, mida keegi saab mõjutada.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

visiitsuhted on päris mugavad, kui ei taha päris suhet (ükskõik mis põhjusel). endal on juba aasta kestnud- tõusude ja mõõnadega (vahepeal ka korra paariline paariks nädalaks haitunud, siis tagasi).
natuke on eemal, tuleb tagasi.. ma väga ei muretseks.muretsema hakkaks siis, kui tahaks päris suhet jms ning siis sätitaks end peitu

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui oleks otse öelnud, siis poleks enesekindlusele mõjunud?

Eh… iga äraütlemine ikka mõjutab inimese enesekindlust. Tuleb lihtsalt kukkudes püksid porist puhtaks pühkida ja edasi. Mis siin ikka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil oli sekssuhe ning miks see sinu enesekindlust mõjutab? Mehi, kes sellist suhet otsivad, on väga palju. Abielus, vallalisi ainult vali. Leiad kiirelt uue. Ära ühest mehest küll lase oma enesekindlust mõjutada, pea püsti.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära kurvasta, tüdruk. Jääd ellu! Nagu väga paljude asjadega siin maailmas, on esimene kord enamasti kõige valusam, järgmisel korral (mis vabalt võib tulla, sest head suhet pole kerge leida) oled seda juba kogenud ja saad palju kergemini üle. Mõned kärkonnad tuleb ikka ära suudelda, et printsi üles leiaks. No sai siis see kärnkonn vähemalt musigi, eksole, tal on vähemalt midagi mäletada… :)))

Nagu teised, soovitan ka mina: ära lase ennast sellest ühest loost heidutada. Jah, võibolla oled edaspidi veidi ettevaatlikum alguses oma südant avamast, kuid ära enesesse ka tõmbu, see ei ole seda väärt. See üks inimene ei ole veel “kõik mehed”. Tal olid lihtsalt ilmselt natuke teised ootused, või täpsemalt, enamasti ei tea inimesed ise ka, mida nad tahavad.

Põe natuke (aga ainult natuke, eks!) ja siis viska see kõik peast välja ja ole avatud uutele seiklustele. Natukene targemana jakogenenumana lihtsalt. Pai pai! :)))

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt polnud sa tal ainus, kellega ringi hüppas. Variante, miks ära kadus, on mitu. Näiteks leppis oma tegeliku naisega ära või leidis uue ja huvitavama, vahetas orientatsiooni või hakkas tsölibaati pidama. Mida siin põdeda on, kui niigi on selge kuidas asjad on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki leidis rikkama naise ? Mul nii juhtus, ma ei tahtnud raha välja käia ja teda enda pinnale elama lasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ütlemist ei tasuks nii isiklikult võtta, ma eelistan iga kell ausat ära ütlemist, kui mingit keerutamist, vabanduste otsimist või mõtete lugemist. Aeg on selles elus ainuke asi, mis on piiratud, pole mõtet raisata ei enda ega ka teiste oma. Aga see on loomulikult minu nägemus asjast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elus on ikka nii, et keda sina ihaldad, see sind ei taha ja kes sinu järgi jookseb, seda kasutad jalamatina

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis tekitab suhtes olles ebakindlust?