Esileht Beebi ja mitmikud Mis tekiga teie beebi praegu magab?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis tekiga teie beebi praegu magab?

Postitas:

Lihtsalt mõtlen, et millist tekki osta vastsündinule ja mis mõõtmetes ja ka millistes mõõtmetes voodipesu? Ja mis tekiga suvel siis beebi magab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Beebile ikka baikatekk,hea kerge ja mitte väga paks. Mõõdud on 100×118 cm. http://www.milana.ee/?pid=8&lang=1&action=&sub_action=&node_id=89584&product_id=785&page=1&thing_id=&rand=&sortby=3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mõlemad lapsed on maganud algusest peale magamiskotis. Esimesed kuus kuud oli kasutusel hästi nunnu Nattou magamiskott, sealt edasi tellisin siit: http://www.slumbersac.co.uk/

Suurem laps umbes 2-aastaseks saades ei tahtnud enam magada magamiskotis, nüüd on palju tüütum öösel talle tekki peale panna nii umbes 6 korda.
Magamiskoti pluss on veel see, et on kindlalt fikseeritud, ei nihku näole ega maha jmt. Täiesti asendamatud on need minu jaoks olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on võrevoodi jaoks olemas 2 voodipesu , sis lina tekikott ja padjapüür, need on saadud mul kingiks inimeselt kes ise õmbles ja tekikoti suurus on suht sama mis linal, seega tekki kui sellist mina pole leid sinna sisse, ja lõikasin ise 1 fliisist õhema teki parajaks tekikotide järgi:) sellega ei ole palav veel hakanud lapsel,.lastel sest nüüd juba 2 last sama komplekti kasutanud, suvel magavad enamasti kas palja ilma tekita tekikoti all, sest suvel on ikka jube palav ja paks tekk oleks liigne..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest aastast pidi Wendre ju kõigile vastsündinutele teki ja padja kinkima. Ma prooviks algul sellega ja siis kui ei sobi, otsiks midagi muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest aastast pidi Wendre ju kõigile vastsündinutele teki ja padja kinkima. Ma prooviks algul sellega ja siis kui ei sobi, otsiks midagi muud.
Minu laps magab lambavillast teki all, lisaks on veel kaks baikatekki, mida ei ole kasutanud veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest aastast pidi Wendre ju kõigile vastsündinutele teki ja padja kinkima. Ma prooviks algul sellega ja siis kui ei sobi, otsiks midagi muud.
Minu laps magab lambavillateki all, lisaks on veel kaks baikatekki, mida ei ole kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis tekiga teie beebi praegu magab?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.