Esileht Ilu ja tervis Mis toimub?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis toimub?

Postitas:
Kägu

Tunnen viimasel ajal, et olen justkui teine inimene, kuulan vaimsetel teemadel podcaste, püüan rohkem mõista ennast ja teisi. Justkui tohutu on eneseareng positiivses suunas ja siis mõtlen et miks just praegu, miks mitte juba palju varem. Ma tean, et see mis olnud, seda ei saa muuta, aga siiski jääb see küsimus..miks?

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tunnen viimasel ajal, et olen justkui teine inimene, kuulan vaimsetel teemadel podcaste, püüan rohkem mõista ennast ja teisi. Justkui tohutu on eneseareng positiivses suunas ja siis mõtlen et miks just praegu, miks mitte juba palju varem. Ma tean, et see mis olnud, seda ei saa muuta, aga siiski jääb see küsimus..miks?

Tundub, et oled ära keeranud, mitte eneseareng.

+14
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No mingi kriis – keskeakriis näiteks.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui naine on 40+, siis on oht olemas, et huvi hakkavad tekitama igasugu kristallid, kivikesed, väelaagrid ja muu esoteerika. Lihtsalt inimene on majanduslikult paremal järjel ning vaba aega on rohkem.

+10
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Lugesin kuskilt raamatupoodide statististikat, et inimesed ostavad vähem ilukirjandust ja rohkem eneseabi raamatuid. Selle järgi tõesti siis ongi kõigil suurenenud selline huvi mis sinulgi. Ja vaimsest tervisest räägitakse ka rohkem, kui kunagi varem. Äkki on sinu huvi ka tekkinud sellest nüüd. Ka psühholooge külastatakse rohkem, kui varem. Mitte et varem polnud kellelgi mingeid vaimseid probleeme, vaid nüüd räägitakse sellest rohkem, tegeletakse endas selgusele jõudmisega rohkem. Kui varem oli psühholoogia vaid õppinud inimeste ala, siis nüüd on see huvina ja nagu hobina paljudel.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea ikka kas seda võib nimetada keskeakriisiks. See keskeakriis kõlab nagu halvasti ka. Nagu oleks mingi probleem. Kas võib olla et probleemi pole, on tekkinud lihtsalt huvi? Nt mina olen avastanud kunsti. Ma avastasin u 40 aastaselt et ma ei tea sellest midagi. Ma ei tea kunstnikke, ma ei tea ajastuid kunstis, kunstivoole, ma pole näinud maale. Miks ma alles 40 aastaselt avastasin, et ma ei tea sellest midagi. Miks ma varem mõtlesin kui tüütu on mingite maalide vaatamine. Miks varem mul sellist huvi polnud. Kusjuures siiani ma ei naudi kunsti. Ma vaid tahan sellest rohkem teada.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nt mina olen avastanud kunsti. Ma avastasin u 40 aastaselt et ma ei tea sellest midagi.

Selles vanuses hakkab tekkima vaba raha ja paljud hakkavad kunsti ostma. Kodu kaunistamiseks ja samas on see ka investeering, sest odavamaks teatud autorite tööd ei lähe.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

BSH, sina vä? 😀 😀

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea ikka kas seda võib nimetada keskeakriisiks. See keskeakriis kõlab nagu halvasti ka. Nagu oleks mingi probleem. Kas võib olla et probleemi pole, on tekkinud lihtsalt huvi? Nt mina olen avastanud kunsti. Ma avastasin u 40 aastaselt et ma ei tea sellest midagi. Ma ei tea kunstnikke, ma ei tea ajastuid kunstis, kunstivoole, ma pole näinud maale. Miks ma alles 40 aastaselt avastasin, et ma ei tea sellest midagi. Miks ma varem mõtlesin kui tüütu on mingite maalide vaatamine. Miks varem mul sellist huvi polnud. Kusjuures siiani ma ei naudi kunsti. Ma vaid tahan sellest rohkem teada.

Kriis ei ole tingimata halb asi, kriis tähendabki muutuste perioodi, millest inimene saada nii head kui halba. Muutusi tihti kardetakse, eks siis seetõttu kardetakse ka kriisi. Tegelikult on kriis võimalus. St esoteerika ja vaimlemine on üsna halb uks kriisist väljumiseks, aga kunst ja kultuur on hea variant. Vanast kaaslasest lahkuminek, kuigi tal ehk midagi viga ei olegi ja uute järgi jooksmine on halb variant, uue hariduse järgi minek on aga väga positiivne. Jne. Mõned hakkavad trenni tegema – ärge sellega üle pingutage, neid 50+ professoreid on meil maratoniraja äärde jäänud rohkem kui üks. Aga mõõdukalt ja tasa-targu on päris hea.

Teemaalgataja võiks oma podcastidesse natuke allikakriitilisemalt suhtuda.

+1
-1
Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ilu ja tervis Mis toimub?