Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Mis toimub ?

Postitas:
Kägu

Tere.
Olen niiöelda triibupyydja juba pikemat aega,aga sellist asja pole nagu varem olnud. Nimelt on päevad tänaseks hilinenud 11 päeva ja täna on juba cd45 mul. Viimati tegin testi 3 päeva tagasi ja see oli negatiivne.
Olgu saan aru , tsüklihäire! Aga miks siis alles nyyd rinnad tundlikuks muutuvad päev kaks tagasi ,miks alles nyyd basaal üles ronib. Iga päevaga on tõusnud. Pea käib ringi, nädal tagasi olid ” kohe hakkavad päevad ” valud. Tsükli keskel oli 2 päeva roosakat määrimist ja nyyd pole peale suurenenud valge vooluse midagi.
Kõht on punnis ees ja ei ytleks,et gaase täis,pigem nagu lihtsalt selline õhupalli efekt. Pissil käin tihedamalt kui muidu ja uriinil on selline tugevam lõhn. Pole nagu varem märganud. Ahjaaa selga lööb ka maru harva valupisteid 🤔. Aga ei ytleks,et pöiepõletik või neerudega miskit.
Oeh nyyd tuli pikk lugu . Tean,et te pole siin arstid ega selgeltnagijad,aga ehk kellelgi miskit sarnast olnud ja siiski on peitunud selle kõige taga triiibud!
Päikest teile ja kiireid triipe!

Hellu87

Please wait...
Postitas:
Hellu87

Kas on neid õnnelikke,kes saanud triibud alles nii hilja? Sellisel pikal tsüklil. Eelmine kuu oli 29 päeva nyyd ei tundu veel numbrijadal lõppu tulema.
Cd 32-35 tavaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Absoluutselt kõik võib olla võimalik seni kuni päevi pole alanud. Tee uus test või mine veretestile. Küllap siis selgub tõde.

Please wait...
Postitas:
Kats687

Mina sain positiivse testi alles siis kui 13 päeva(05.06) oli üle läinud viimasest pp algusest(24.05). 30.05 ei näidanud hommikune test ega vereproov mitte midagi(hcg <1,3), UH – emaka limaskest paksenenud *peatselt algav pp või pesastumine. Peale seda arsti visiiti rohkem ei testinud – ootasin uue tsükli algust. Leppisin arstiga kokku, et kui pole alanud siis võtan ühendust 05.06, helistasin ning saatis testi tegema.
Nädal hiljem UH endiselt ei näidanud emakas midagi, aga veretest kinnitas rasedust(hcg 1500).
Möödunud reedel käisin määrimisega kontrollis kuna oli kahtlus, et emakaväline. Aga UH’s oli ilusti tuksuv pisike omas pesas, kus olema peab(6+0). Määris umbes kaks päeva vahelduva eduga
Praeguseks 6+4, päevade arvestusest peaks olema 9+.
Viimased kuud tsükkel venis 30-35 päeva. Järelikult “näkkas” hiljem kui arvutused ette näitasid. 🙂

Esimesteks märkideks juba ärajäänud pp algusest tihe wc käimine, rinnad olid tundlikumad ja päevadesarnased valud alakõhus. Nüüdseks nädal aega iiveldus kallal, kord rohkem-vähem.
Loomulikult oli ka külmetus ärajäänud pp aegu.

Kats687

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sul alles nüüd basaal üles ronib, siis sul alles oli ov

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )