Esileht Pereelu ja suhted Mis toimub?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Mis toimub?

Postitas:
Kägu

Oli kolleegidega istumine üks õhtu. Sain ühelt meesterahvalt tähelepanu. Tegime vastastikku komplimente ja flirtisime. Midagi füüsilist ei olnud.

Varasemalt juba kahtlustasin, et kuidagi teeb neid komplimente ja flirdib, aga samas ühtegi sammu ei tee.

Nüüd tööl väldib mind. Eks kui vaja, siis ikka oleme paar sõna vahetanud, aga need on ainult tööalased olnud. Muul ajal nagu väldiks nimelt.

Kuidas nüüd sellest mehest aru saada? 😀 Mida ta omas peas mõtleb?

0
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa vaevad oma pead sellise jamaga. Kui ta oleks sinust päriselt huvitatud, siis sa ei mõlgutaks neid mõtteid.

 

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võttis istumisel napsu ja muutus julgemaks? Kainena tundub, et pole enam nii hea idee?

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võttis istumisel napsu ja muutus julgemaks? Kainena tundub, et pole enam nii hea idee?

Aga ta ju varasemalt kainena samamoodi flirtis ja tegi komplimente ja hoidis lähedust.. Mis siis nüüd? 😀

+ ei olnud ta nii purjus ka.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi enam üldse tööd ka teeb? Muudkui juureldakse iga pilgu ja sõna üle.

Mine parem tootvale tööle, jääb vähem aega fantaseerimiseks.

+17
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis toimub, mis toimub… Mees tegi proovi, kas annad kätte, aga kuna sa ainult flirtisid ja midagi füüsilst ei toimunud, siis vaatas, et pole mõtet jamada. Nüüd hoiab eemale, et sa jumala eest endale midagi ette kujutama ei hakkaks. Aga sa juba kujutadki. Mees ilmselt näpib juba mõnd teist naiskolleegi.

Tööealine naine ei tohi nii rumal olla enam. Ole asjalik, mitte ära topi smailisid teksti vahele.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võttis istumisel napsu ja muutus julgemaks? Kainena tundub, et pole enam nii hea idee?

Aga ta ju varasemalt kainena samamoodi flirtis ja tegi komplimente ja hoidis lähedust.. Mis siis nüüd? ????

+ ei olnud ta nii purjus ka.

Ilmselt siis süütu flirt meeldis, kui tundus, et sa tuled sellega kaasa ja võib rohkemaks minna, tõmbas pidurit. Vb ei tahagi tööalal asju keerulisemaks ajada.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sai aru, et sa kas oled rumal, rassist, täiesti teistsuguste huvidega vms

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ainuke naine kollektiivis. Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

 

+2
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ainuke naine kollektiivis. Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

Mehed ei toimi nii. Kui naist tahetakse, hoitakse end pildil. Kui ära kaob, siis tahabki ära kaduda. Ülejääbud jutt on sinu lohutamiseks. Eriti, kui terve kollektiiv juba teab.

+20
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ainuke naine kollektiivis. Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

Ilmselt siis mingi meestevahelise kihlveoga tegemist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust sa oled seda juba sada korda siia kirjutanud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oli kolleegidega istumine üks õhtu. Sain ühelt meesterahvalt tähelepanu. Tegime vastastikku komplimente ja flirtisime. Midagi füüsilist ei olnud.

Varasemalt juba kahtlustasin, et kuidagi teeb neid komplimente ja flirdib, aga samas ühtegi sammu ei tee.

Nüüd tööl väldib mind. Eks kui vaja, siis ikka oleme paar sõna vahetanud, aga need on ainult tööalased olnud. Muul ajal nagu väldiks nimelt.

Kuidas nüüd sellest mehest aru saada? ???? Mida ta omas peas mõtleb?

Miks sa mehest tahad arusaada? Mis sul viga on ? Sa pead endast aru saama. Kui sa kulutad oma elu sellepeale, et arusaada, mida teised mõtlemad, kuna sa siis oma elu kavatsed elada ? Küsimus ei ole selles, mis tema mõtled, vaid mida sina mõtled. kas tõesti pole muud mõelda kui seda, mida teine mõelda võiks ? Noo mõtleb, et tööd palju ja kodused asjad ka tahavad ajada. Mida sa selle mõttega peale hakkad?  Kui tahad suhelda,  mine ja suhtle, mine ütle talle ,et ta on su elu armastus ja tahad kogu ülejäänud elu pühendada tema mõttemaailma uurimisele võimalikult lähedast vaatekohast. Ja siis on kohe selge, mida ta mõtleb. Mine ütled, et tahad temaga elada aegade lõpuni ja kuni surm meid lahutab ( perekooli juba teema tegid :))ja kohe saad teada, mis teine sinust arvab. Edasi on juba lihtne. Käitud vastavalt teise reaktsioonile.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kujutasid temapoolseid komplimente ja flirti endale ette või käitub ta kõikide naistega nii. Nüüd aga hakkasid ise talle ligi ajama ja ta tunneb end ebamugavalt, sest pole huvitatud.

Igasugune sõbralik käitumine ei ole flirt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võibolla hoops tõlgendas ta sinu käitumist nii, et sina pole enam huvitatud…

Kui oled, siis suhtle temaga otse. Kutsu kohvile või midagi ja räägi oma vajadused ja tunded selgeks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kujutasid temapoolseid komplimente ja flirti endale ette või käitub ta kõikide naistega nii. Nüüd aga hakkasid ise talle ligi ajama ja ta tunneb end ebamugavalt, sest pole huvitatud.

Igasugune sõbralik käitumine ei ole flirt.

Ei olnud sõbralik käitumine, kui ta hoiab ümbert kinni. Kui ma olen inimesega sõbralik lihtsalt, siis ma ei hoia temast ümbert kinni ja ei tee põse peale musi.

 

+1
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kujutasid temapoolseid komplimente ja flirti endale ette või käitub ta kõikide naistega nii. Nüüd aga hakkasid ise talle ligi ajama ja ta tunneb end ebamugavalt, sest pole huvitatud.

Igasugune sõbralik käitumine ei ole flirt.

Ei olnud sõbralik käitumine, kui ta hoiab ümbert kinni. Kui ma olen inimesega sõbralik lihtsalt, siis ma ei hoia temast ümbert kinni ja ei tee põse peale musi.

No selge siis. Mees tahtis lihtsal tõestada, et sa oled lõdva naine. Seksi saab ta mujalt ka. Kui sa oled ainuke naine kollektiivis, oli vaja teistele meestele näidata oma ülimuslikkust. Märgistas su ära, aga mingit tegelikku huvi sinu vastu ei ole ja pole kunagi olnud. ära vaeva oma pead – meest ei otsita kunagi töökollektiivist!

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kujutasid temapoolseid komplimente ja flirti endale ette või käitub ta kõikide naistega nii. Nüüd aga hakkasid ise talle ligi ajama ja ta tunneb end ebamugavalt, sest pole huvitatud.

Igasugune sõbralik käitumine ei ole flirt.

Ei olnud sõbralik käitumine, kui ta hoiab ümbert kinni. Kui ma olen inimesega sõbralik lihtsalt, siis ma ei hoia temast ümbert kinni ja ei tee põse peale musi.

Hm, kas ümbert kinni hoidmist ja musitamist nimetatakse nüüd “kerge flirt”?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa kujutasid temapoolseid komplimente ja flirti endale ette või käitub ta kõikide naistega nii. Nüüd aga hakkasid ise talle ligi ajama ja ta tunneb end ebamugavalt, sest pole huvitatud.

Igasugune sõbralik käitumine ei ole flirt.

Ei olnud sõbralik käitumine, kui ta hoiab ümbert kinni. Kui ma olen inimesega sõbralik lihtsalt, siis ma ei hoia temast ümbert kinni ja ei tee põse peale musi.

Hm, kas ümbert kinni hoidmist ja musitamist nimetatakse nüüd “kerge flirt”?

No vahet ei ole tegelikult, kuidas seda nimetatakse. Fakt on see, et ümbert kinni hoidmine, musitamine, komplimendid, flirtimine – see kõik oli.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Musitamine ei olegi füüsiline või? 😀

Üldiselt, kõik sellised mõistatamsiemängud on mõttetud, kui inimene tahab, siis ta tuleb sinu juurde. Eriline tase on muidugi kolleegidega arutada 😀 sa meestekollektiivis peaksid teadma, et mehed on hullemad latatarad kui naised, küll see sinu jutt ka asjaosaliseni jõuab.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolleegidega istumise ajal teised nägid pealt ja keegi tegi hiljem märkuse, et ära jama selle lollikesega.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees tahtis teistele näidata, kui küva tegija ta on ja Sina kohe uneled.
See vanem kolleeg ei tahtnud lihtsalt otse öelda midagi halba. See tema selgitus on pigem naisterahva oma. Mehed selliseid – oi, ma ehmatasin ära- mänge ei mängi. Loll tegu oli see küsimine pldse. Vabalt võib olla, et nüüd peavad kõik peenikest naeru naiivitari üle, kes flirdist midagi leida loodab.
Aga kui Sind vaevab, siis küsi sellelt flirtijalt otse. Muidugi juhul, kui tema alustas. Kui mitte, siis ta lihtsalt vastas Sulle ja nüüd näitab oma käitumisega selgelt, et mingit tõsisemat huvi tal ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolleegidega istumise ajal teised nägid pealt ja keegi tegi hiljem märkuse, et ära jama selle lollikesega.

Kumb see lollike on?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, teema algataja, aga see mees sind ilmselt ei taha. Kui tahaks, käituks vastavalt. Pidu on pidu. Pea püsti ja edasi????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, teema algataja, aga see mees sind ilmselt ei taha. Kui tahaks, käituks vastavalt. Pidu on pidu. Pea püsti ja edasi????

Järgmine pidu ja uus kolleeg????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ainuke naine kollektiivis. Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

ma nii naersin seda kommentaari. meenutasin, kui mu tütar veel põhikoolis käis, siis 7.klassis nad tõemeeli umbes sellisel tasemel arutasidki oma asju (à la Robin ei vaadanud täna mata tunnis sinu poole, sest kardab armuda).

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

See on ikka niiii naiselik soovunelm, et ma väga imestan, et mees üldse sellise konstruktsiooni peale tuleks 🙂 see on nii “ta ei pööra tähelepanu, sest kardab armuda”- nii ei mõtle ükski mees (kui see huviobjekt pole just abielus/suhtes – või teemaalgataja- ja ei taha jama lihtsalt), kui mees on huvitatud, siis ta ei hoia eemale. Pidumeeleolus võib ju ligi litsuda, aga hiljem leidis, et misiganes põhjusel ei taha ta asja edasi ajada. Mitte “ei karda tundeid”, mida roosa udujuttu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rääkisin sellest loost meeskollegiga, kes on vanem/pädev. Tema ütles, et äkki üritab end tagasi hoida ja “üle saada” ja seepärast väldib. Kardab tundeid ja armumist.

See on ikka niiii naiselik soovunelm, et ma väga imestan, et mees üldse sellise konstruktsiooni peale tuleks ???? see on nii “ta ei pööra tähelepanu, sest kardab armuda”- nii ei mõtle ükski mees (kui see huviobjekt pole just abielus/suhtes – või teemaalgataja- ja ei taha jama lihtsalt), kui mees on huvitatud, siis ta ei hoia eemale. Pidumeeleolus võib ju ligi litsuda, aga hiljem leidis, et misiganes põhjusel ei taha ta asja edasi ajada. Mitte “ei karda tundeid”, mida roosa udujuttu.

veidrikud,

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teate, naised. Püüdke normaalsed olla ja võtke vabalt. Pole vaja nende meeste pärast  nahast välja pugeda. Kui on suhe ok, siis on ja kui pole, siis ärge üle mõelge ja ennast lolliks tehke. Kulgege rahulikult.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled ainuke naine kollektiivis ja lähed vanema meeskollegi käest nõu küsima? Nagu armuvalus teismeline. Lolliks tegid ennast. Ei ole see pidupoiss sinust huvitatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis toimub?