Esileht Pereelu ja suhted mis toimub minu peas naeratuse taga

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: mis toimub minu peas naeratuse taga

Postitas:
Kägu

jaks on otsas ja teha pole midagi, ei suuda enam elada lõputus negatiivsuses, see lihtsalt tõmbab energiast tühjaks ja väntsutab ära, mingit mõtet ei näi sel olevat, piiri ma sellele panna ei oska, saan vaid hambaid näha ja mõnitada, kui üritan, keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

+1
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas sa iseendale ise väljendad tänulikkust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga räägi lähemalt, mis elu sa elad? Mis tööd teed? Mees, lapsed on? Muidu on meil raske aidata, n6u anda, kui me sinust midagi ei tea.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaks on otsas ja teha pole midagi, ei suuda enam elada lõputus negatiivsuses, see lihtsalt tõmbab energiast tühjaks ja väntsutab ära, mingit mõtet ei näi sel olevat, piiri ma sellele panna ei oska, saan vaid hambaid näha ja mõnitada, kui üritan, keegi mind ei tunnusta ega tänulikkust ei väljenda, olengi nagu ori, endassetõmbunud, hambaid kokku suruv, ennast pisendav, järgmist hoopi ootav narts

Soovitan minna kirikusse, heasse kirikusse, näiteks Oleviste, ja seal mõne pastoriga rääkida. Inimesed saavad reaalselt abi ja vabaks, olen ise näinud ja ise kogenud. Elu saab jälle mõtte ja tuleb jõud ennast kokku võtta ja edasi minna ning peagi tuleb ka rõõm tehtust.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis imelik elu see on kus kõike peavad teised kiitma. Ise olen – teen mis tahan; tahan söön kisselli, tahan kuulan transistorit.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saan aru, et siin ei saa oma asju lahti kirjutada kõike. Kuid me ei saa ka aru, mida see negatiivsus tähendab ja kust see tuleb. Ka sinust või teistelt sulle? Suurem osa inimesi on seda ise ka kogenud, igaüks omal moel. Kui sul on võimalik eemalduda nendest, kes sellised on, siis tee seda. Kui need on su oma lapsed, kellest pole võimalik eemalduda, siis kohane ja muuda oma ootusi ja kindlasti ära oota tänu ega kiitusi. Samas ära tee teiste eest ära asju, mida ei peaks ehk mis on teiste töö. Ehk ära võta enda peale teiste asju. Koo olema pead inimene ainult oma lastega. Kui nad on alaelaised. Teistega ei pea. Peamine – ära orja teisi ega siis oota veel tänu. Ära ole ise ori. Oma lastele söögi tegemine ja kodu hoidmine seda pole. Täiskasvanute eest nende asjade tegemine on orjus, kui nemad sinuga halvad on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alusta uuesti. Koli täiesti üksi elama, või kui see ei tule kõne allagi, mõtle end oma mõtetes täiesti üksi elama. Seejärel leia endale tegevus, mis sulle meeldib ja mis sul iseenese meelest hästi välja tuleb, sind ennast hästi tundma paneb. Ära otsi teistelt tunnustust vaid kõigepealt tunnusta ise ennast. Kui sa suudad iseenese nahas end hästi tunda, siis hakkavad aega mööda ka teised inimesed sind märkama ja tunnustama. Mitte küll kõik inimesed, sa ei pruugi olla kõigi inimeste inimene, leia selline seltskond, hobigrupp, kus on teisi sinutaolisi inimesi. Kui leiad oma inimesed ja oled ise enesega rahul siis leiad ka tunnustust ja tähelepanu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti üksi olles ka iseendaga rahul. Ei otsi kellegi poolt toetamist ega märkamist. Kui elad peres, kes sind pidevalt halvustab – miks sa ikka naeratad ja orjad? Kas sõltud nii palju rahaliselt? Kui mitte, siis ära näita naeratades hambaid, löö lihtsalt kihvad sisse. Miks kardad olla sina ise ja keda kardad? Vägivaldne suhe?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga hakka ennast väärtustama. Keegi ei väärtusta sind kui sa seda isegi ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle on juba palju kordi öeldud, koli minema selle negatiivsuse seest. Täiskasvanud naine ei pea elama koos oma vanematega niikaua kuni mehele saab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted mis toimub minu peas naeratuse taga