Esileht Ilu ja tervis mis toimub-nädala jooksul juba kolmas hammas valutab

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: mis toimub-nädala jooksul juba kolmas hammas valutab

Postitas:

Ma ei saa aru mis \”nali\” see nüüd siis on. Nädal tagasi hakkas hammas valutama-läksin hommikul erakorralisse, suretati närv ära. Paar päeva hiljem järgmine hammas(kohe kõrvalt hammas) valutas-jällegi, suretati närv ära. Ja nüüd jälle mõni päev hiljem järgmine hammas(ehk siis 3 järjestikkust hammast juba) valutab. Eks homme saan jälle erakorralisse minna. Aga esiteks-mul ei ole enam raha, palgapäev on alles reedel ja eelminegi arve on veel maksmata…mis toimub, see ei ole ju normaalne, et 3 järjestikkust hammast hakkab niimodi valutama…Mis aitaks? Niigi järgmine kuu jääb elamiseks ülivähe raha, kui nüüd jälle hambaarstile lähen, siis ma ei teagi millest järgmine kuu elan..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan sul oma arst ikkagi otsida ja käia seal ning last ta siis vaatab, mis sul seal on. Tundub, et erakorralises on selline tükitöö, et ei süveneta ja nüüd ongi tulemus käes. Tehakse see korda, mis haiget teeb aga suuremat pilti ei vaadata… ja ei peagi tegelikult, ravima peab ikkagi oma arst.
Ja mis puutub rahasse… kraabi see raha kokku kuskilt, otsi arst, kus saab järelmaksuga või võta pangast väikelaen kui muud moodi ei saa. Aga hambad peab kiiresti korda tegema, sest ise nad ära ei parane ja hiljem ravi saades maksad kordades rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hamba suretamine ongi väga valulik.
Kas sul panoraampilt tehti, mis sul seal üldse toimub, kas nad teavad?
Erakorraline on halb variant, nad tegelevad vaid tulekustutamisega, võta endale number päris arsti juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

panoraampilt tehti jah, aga ei kommenteeritud nagu midagi. Homme lähen panka, taotlen väikelaenu,aga noh, erakorralises vaja ikkagi käia, et sellest hambavalust lahti saada, ei saa magadagi selle valu tõttu…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul valutas terve ülemine vasakpoolne hambarivi siis, kui mul põskkoopapõletik oli. Aga see on vist midagi muud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub veidi uskumatu, et kolm hammast hakkavad niiviisi järjestikku valutama ja sa lasid kahel juba närvid ära ka suretada? Ära enam erakorralisse mine, seal tehakse lihunikutööd (käisin eelmisel aastal lapsega). Võibolla on hoopis kolmiknärvi põletik? Mul mehel oli sarnaste sümptomitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakuks ka kolmiknärvi, sõbrannal oli ka see ja ta arst ütles, ,et tihti lastakse mitu hammast välja tõmmata enne, kui asjale jälile saadakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 11:08; 27.06 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka hambad muudkui lagunevad. Raseduse ajal kaotasin 3 hammast ja nüüd valutab taas 2 hammast. Hambaarstil käisin, vaatas üle aga ta jäi puhkusele ja pean ootama alles järgmise kuu lõpuni. Tuleb ära kannatada:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, täiesti kindel, et ei ole üks ja sama hammas, iga kord uus hammas valutab.
mis on kolmiknärvi põletik ja mis selle vastu aitaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii, uurisin natuke googlest ja sümptomid klapivad nagu küll. Perearst tänaseks kinni juba, vaja homse hommikuni hakkama saada. Hetkel olemine enamvähem, aga öö on tulemas ja ma juba kardan ööd(millegipärast siis just valu hullem). Mis leevendaks olukorda niipalju, et homseni hakkama saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kummelikompressid ja ibumetin? Kas AB ei määratud põletikuga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jaanuaris kirjutas:[/small]
[tsitaat]kummelikompressid ja ibumetin? Kas AB ei määratud põletikuga?[/tsitaat]
eip, lihtsalt tehti järgmine hammas korda ja aidaa…kurtsin küll, et juba kolmas järjestikune hammas valutab, et on see normaalne, aga selle peale kehitati lihtsalt õlga ja kogu lugu. Ega siis midagi, kannatan homseni, loodetavasti täna see valu nii hulluks ei lähe ja ehk saan ikka öösel magada.
eile öösel käis kiirabi, tegi tramadol? süsti, see aitas hästi ja sain öö üle elatud, aga no ma ei hakka ju täna sama asja pärast uuesti helistama ja uut süsti nõudma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuri sõpradelt, ehk kellegil on kodus diclofenac 100 tabletti, see võtab valu paremini ära. Ja ikka üks korraga, mitte sada:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 11:08; 27.06 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

uuritud juba, mul tutvusringkonnas ainult noored inimesed(ma ise ka noor tegelikult), ja kellegil nii kangeid rohtusi pole. Ma tean, et mu emal on, aga tema on reisil ja jõuab alles homme päeval koju-selleks ajaks loodan juba arstil ära käia.
See on täielik murphy seadus-kui vaja abi, siis mitte kusagilt seda ei saa.
Krt oli mul vaja päeval magada..oleks ma varem seda teemat lugenud, oleksin perearstile ka ehk jõudnud täna :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 26.06 21:07; 26.06 23:42; 27.06 15:17; 27.06 16:01; 27.06 16:40; 27.06 17:12;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis mis toimub-nädala jooksul juba kolmas hammas valutab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.