Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis toimub nende puuviljade kaalumisega poes???

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Mis toimub nende puuviljade kaalumisega poes???

Postitas:

Mind ajab juba marru, kui kassas teenindaja küsib kas see on golden õun või kas see on hollandi tomat või mis iganes. Ja kui ma vaatan talle otsa ja ütlen, et ma tõesti ei tea mis nimi sellel kartulil oli, vahib teenindaja tühja pilguga lehte ja lisab omaarust õige koodi.

Siit nagu on jäänud mulle hinge küsimus. Kas tõesti on raske need koodid selgeks endale teha või tõesti on iga kord kassas uus tööline, kes alles õpib. Või on asi palju keerulisem ja see asi ongi müüja jaoks liiga raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A sa käi Prismas, saad ise goldeneid ja antonovkaid kaaluda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 15:08; 07.02 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen paha paha. isegi, kui ma tean vastust- ei ütle ma neile seda mitte!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 15:14; 07.02 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem ei ole asi koodi selgeks õppimises, vaid välimuse järgi ntx õunasordi eraldamises.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie poes on müüjatel kõik koodis suht selged. Õunte kohta küsitakse üle..Miks? Nt ükspäev läksin poodi ja ostsin Poola õunu(Champion vms), need olid suured ja ilusad umbes nagu Jonagold…No pole ime kui müüja üle küsib…Teine päev läksin poodi neidsamu õunu ostma, aga jätsin ostmata, sest olid mingid väiksed pabulad…kolmandal päeval ostsin jälle neid odavaid Poola õunu(sama mark), aga sel korral olid need keskmise suurusega ja väga ilusad punased ja nägid välja hoopis nagu Red Delichious(vms)….Ühel ja samal õunal võib olla mitu väljanägemist, seepärast küsitakse üle:) Jonagold on ka vahel roheline punaste põskedega, teinekord aga punasesäbruline…
Kartulitel ei saa ju suurt aru mis on mis…Meil on poes(maksimarket) nt Vineta kollastes kottides ja Laura roosades…siis on veel lahtised kartulid ka.
Tomat on ju ka tomat…punased ja ümmargused..tee sa siis vahet kas Eesti tomat või hollandi kobartomat:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind ajab juba marru, kui kassas teenindaja küsib kas see on golden õun või kas see on hollandi tomat või mis iganes. Ja kui ma vaatan talle otsa ja ütlen, et ma tõesti ei tea mis nimi sellel kartulil oli, vahib teenindaja tühja pilguga lehte ja lisab omaarust õige koodi.

Siit nagu on jäänud mulle hinge küsimus. Kas tõesti on raske need koodid selgeks endale teha või tõesti on iga kord kassas uus tööline, kes alles õpib. Või on asi palju keerulisem ja see asi ongi müüja jaoks liiga raske. [/tsitaat]
On kohe mõnus myyja kallal vinguda??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 16:25; 07.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

On kohe mõnus myyja kallal vinguda??[/tsitaat]

Sorry, sina oledki üks neist müüjatest siis vist;) Edaspidi olen mõistvam.
AGa kui ma kaalikat ostan, siis loodan, et sellist küsimust müüjalt enam kunagi ei tule, et kas tegemist on kaalikaga:D on ka seda kogetud:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]otso kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sorry, sina oledki üks neist müüjatest siis vist;) Edaspidi olen mõistvam.
AGa kui ma kaalikat ostan, siis loodan, et sellist küsimust müüjalt enam kunagi ei tule, et kas tegemist on kaalikaga:D on ka seda kogetud:)[/tsitaat]

Kas sa tõesti suudad eksimatult eristada kaalikat ja naerist?

Mina küll näiteks ei suuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 15:08; 07.02 17:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga kysiks siis sedapidi, miks ainult mõned ei suuda selgeks teha….teised seevastu teavad alati kõike?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 15:14; 07.02 17:54;
To report this post you need to login first.

pole ju raske vaadata õunu vms kotti ladudes, mis õuna sa parasjagu võtad – hinnasildid sordi nimedega on kohe nende juures..
mind ajab hoopis see närvi, kui ma tean, mis õuna ma võtsin, kassas seda küsitakse ja minu vastuse peale arvatakse, et ma valetan ning minnakse ise üle kontrollima, samal ajal kui mina ja saba minu taga peame sellepärast 5 minutit niisama kassas passima.. ja siis veel see, et inimesed ei kaalu oma kaupa ära poodides, kus see on ette nähtud, ja siis kassas vahivad lolli näoga kassapidajale otsa, kes siis jookseb puu-ja juurvilja osakonda asju kaaluma..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See teema tuletab mulle meelde, et kui ma Ameerikas rabarberit ostan, siis kassas absoluutselt alati küsitakse, mis see on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]aga kysiks siis sedapidi, miks ainult mõned ei suuda selgeks teha….teised seevastu teavad alati kõike?[/tsitaat]

Just õige:)
Müüjal on ju võimalus iga hommik puuvilja lett läbi vaadata, et mis on mis. Teeks ta enda töö lihtsamaks.

See kassas avastatud kaalumata jäetud kaup on juba hoopis teine teema! See ei puutu siia:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kassas uus tööline, [/tsitaat]
Millises kaupluses on kassas töölised?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siis tavaliselt kassas on, kui mitte töölised? Suvitajad?

Minu meelest nad küsivad pigem selle jaoks, et mitte sulle rahaliselt liiga teha. Ta võiks ju tuima näoga kallima sordi läbi lüüa, kui 2 õunasorti ühesuguse välimusega. Teeb pigem kliendile teene, et enne küsib. Mina ka enamasti ei tea, paraku…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui päevaga veab, siis võib Võru ühes toidupoes saada kiivisid pesemata kartuli pähe… 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]otso kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just õige:)
Müüjal on ju võimalus iga hommik puuvilja lett läbi vaadata, et mis on mis. Teeks ta enda töö lihtsamaks.

A sul on nagu raske müüja küsimusele lihtsalt vastata?Vaene kassapidaja peab siis see olema kes kogu pasarahe enda kaela saab.Ju sa oled see tüüp kes käib poes mitte ostmas vaid ennast töötajate peal välja elamas.Oled ,oled kõva tegija küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 16:25; 07.02 21:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kassapidaja tuleb hommikul tööle ja vaatab puuviljad üle siis ta ei tea ju mis kaup päeva jooksul tuleb? Puuvili tõesti ei saa ennem kaupluse avamist välja pandud.Võib olla väiksemates poodides küll.
Ja see poola õun.See on üks paras peavalu.meil nt tuleb ülepäeviti see ilus suur õun,järgmine päev jälle väike :S Jonagoldi me üldse hetkel sisse ei võta kuna nad tihtipeale samasugused kui Poola õunad.

Õunad-pirnid on kõige hullemad peavalu tekitajad kassapidajatele .. neid sorte võib nii palju olla.Kusjuures Eesti tomatit meie nt lõpuks pakkisimegi kuna kliendid kakkusid Intsu talu tomatitel kleepsud ja kassas ütlesid,et hollandi tomatit ostsid.Kui te teaks kui palju kliendid petavad.

Mitte kõik .. aga neid ikka leidub :S Aga vahel küll ajavad kassapidajad marru kui meil juba tükk aega pole tavalist tomatid.On vaid kobartomat ja nad löövad kassas tavalise tomati koodi sisse.Kusjuures tavaline tomat oli poole odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
[small]otso kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

A sul on nagu raske müüja küsimusele lihtsalt vastata?Vaene kassapidaja peab siis see olema kes kogu pasarahe enda kaela saab.Ju sa oled see tüüp kes käib poes mitte ostmas vaid ennast töötajate peal välja elamas.Oled ,oled kõva tegija küll.[/tsitaat]Mina küll ei soovi müüjate peal ennast välja elada ja ma ei tee ka seda, aga peale seda, kui meie poes hakati puuvilju kassas kaaluma on sellega tõesti üks igavene jant ja kammajaa.

Mitte üks kord ei pääse ma kassast mööda niimoodi, et puuviljade ja köögiviljade kohta ei peaks lisaküsimustele vastama.
Mitte, et mul seda väga raske teha oleks, aga sageli ma ise ka ei tea nende õunte ja pirnide erinevate sortide nimesid. No lihtsalt ei tule meelde, et pean neid kotti ladudes pähe õppima.

Hiljuti küsitles mind kassapidaja teemal, et kas nendel conference pirnidel oli soodustus ka juures. No ausõna, ma ei tea. Minu arust ei olnud, aga samas võimalik, et oli ja kui oli, siis ma ei sooviks soodustusest ilma jääda.
Ma ladusin omale pirnid automaatselt kotti ja tõesti ei süvenenud hinnakirja ja ei jälginud, kas need olid soodustusega või mitte.

Varem, kui toimus ise kaalumine, siis oli kuidagi palju lihtsam ja ladusam see värk, aga samas muidugi saan aru, et selle ise kaalumisega kliendid kindlasti kaalusid kaupu enda kasuks ning sellepärast muudetigi see asi ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis kurat seal Prismas veel. Lähen mina oma yhte õuna kaaluma ja kaalul oli juba mingi hind ees. Peaks nagu 0 olema. Arvasin, et kaal katki, läksin teist kaalu võtma, seal sama asi, juba hind ees. Siis sai aru, et mingi kuradima pakendi hind sinna topitud! Mis pakendi??? Ma ostan yhe õuna ja ma mingit pakendit EI VÕTA. Täielik röövimine on EESTIS!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Mis toimub nende puuviljade kaalumisega poes???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.