Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Mis trenni teete spordiklubides?

Postitas:
Kägu

Lihtsalt ajaviiteteema 🙂 kes käivad spordiklubides, mis trenni teete ning kui tihti? Ise teen peamiselt jõutrenne, 2-3x nädalas Bodypump, 2x nädalas jõusaali ringtreening ning 1x nädalas Zumba. Lisaks ujun, kuid seda trennina ei arvesta, sest ma ujun nii aeglaselt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Praegu käin põhiliselt bodybalances, pilateses ja joogaga seotud trennides spordiklubis. see jooga seal pole nii vaimne nagu päris jooga. Käin nii 3-6 korda nädalas. vastavalt sellele kuidas algusajad sobvad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Käin ainult jõusaalis, 4-5x nädalas, rühmatrennides ei käi. Naine 30

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsalt ajaviiteteema 🙂 kes käivad spordiklubides, mis trenni teete ning kui tihti? Ise teen peamiselt jõutrenne, 2-3x nädalas Bodypump, 2x nädalas jõusaali ringtreening ning 1x nädalas Zumba. Lisaks ujun, kuid seda trennina ei arvesta, sest ma ujun nii aeglaselt.

Pane palun vanus ja soovitavalt leibkonna arv ka kirja. Praegu arvaks, et elad üksi ja igavusesest tambid oma liigeseid ja lihaseid pehmeks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

vesiaeroobikas ja tantsulises rühmareeningus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rühmatrenne ei harrasta, vahel väga harva käin mõnes NTC trennis. Igapäevaselt jõusaal ja pikamaajooks. Sagedus vastavalt hooajale (võistlusettevalmistus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teen seda, mille kellaaeg sobib, nii lihastrenne kui venitustel põhinevaid. Peaasi, et trenn.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane palun vanus ja soovitavalt leibkonna arv ka kirja. Praegu arvaks, et elad üksi ja igavusesest tambid oma liigeseid ja lihaseid pehmeks.

Ei ole igavusest, ära muretse 🙂 pikemaajalise eesmärgi nimel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sina siis õhtuti teed? Sööd teleka ees?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jõusaalis 3 korda nädalas 1,5 tundi. Rühmatrennides ei käi, eelistan üksinda toimetada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaks korda jõusaal, üks kord pilates, üks kord õues kepikõnd vms, vahel käin hommikuti ka basseinis. Leibkonnas 4 inimest, kaks neist lapsed. Varem tegin rohkem, aga kahjuks on täielik motivatsioonilangus – vorm ei parane, masendusest söön siis rohkem ja satun veel rohkem amsendusse, et vorm ei parane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

rühmatrennides ei käi, need on keha lõhkumine. ka bodypumpi treenerid ütlevad et 3x nädalas seda on liiga palju.
mul on kord nädalas lihastreening treeneri koostatud kava järgi, muul ajal loomulik liikumine vähemalt 45 minutit päevas. bmi 20, keharasv seal 18-20% kandis

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma käin hetkel 2x nädalas BodyPumpis ja 1x BodyCombatis. Ideaalis tahaks 1x BodyPump, 1x MyFit Body ja 1x midagi tantsulist (Zumba või Naine), aga hetkel kahjuks osad trennid puhkusel ja ajaliselt muud variandid ei sobi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jõusaal,ringtreening, bodypump.
Olenevalt, kuidas ajaliselt sobib, kui motiveeritud ma olen ja mis lihagrupp rohkem/vähem lähiajal trenni saanud.
Mõnikord ma tunnen, et vajan rühmatrenni ja motiveerivat treenerit. Teinekord tahan nautida omaette tegemist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt. Kellel on trobikond lapsi, maja vōi maakoht see saab oma trenni elu elades kätte ja hulga raha jääb mōtetult kulutamata. Sport tapab keha ja kui keha on surnud siis hääbub ka vaim. Puhtalt ajaviiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaevalt. Kellel on trobikond lapsi, maja vōi maakoht see saab oma trenni elu elades kätte ja hulga raha jääb mōtetult kulutamata. Sport tapab keha ja kui keha on surnud siis hääbub ka vaim. Puhtalt ajaviiteks.

EI tea midagi… mina tunnen küll, et peale trennis käima hakkamist on mul tulnud juurde füüsilist jõudu teha koduseid töid. see kuidas ma enne trennis käima hakkamist vedasin kastekannu on ikka erinev sellest mis praegu. praegu on täitsa tore kastekannudega kõndida peenrani sest jõudu on rohkem. või treenitud on erinevaid lihaseid, mis on muutunud tugevamaks ja läbi selle on igasugune füüsiline töö kergem. kardinate ülespanek pole enam nii raske ja ei aja pingutuest pead valutama. 2m tekikotiga on kergem hakkama saada üksi. peenartki on kergem rohida, sest ma paindun paremini. kaevamine ja poekottide kandmine tundub kergem.
koduseid töid tehes kasutad peamiselt samu lihaseid, mis muutuvad küll tööga küll tugevamaks. aga kehas on palju teisi lihaseid, mis suudaks võtta osa koormust endale juurde ja jaotada pingutust. kui need on aga nõrgad ja treenimata siis on neid raske kasutada ja teedki tööd peamiselt kasutades samu iihaseid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei, see pole trenn, vaid tavaline elu. Sul pole aimugi, mis trenn on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli ilgelt pikk paus spordiklubis käimisega. Nüüd alustan tasapisi uuesti. Jõusaali ABC, sest tahaksin jõutrenni teha, aga ei oska kusagilt pihta hakata. Lisaks võtan selliseid rahulikumaid rühmatrenne, mis on jooga, pilatese ja tai-chi segu. Need annavad tegelikult pikalt pausil olnud kehale päris parajalt hea koormuse, lisaks annavad paindlikust.

Naine, 45, kaks täiskasvanut oma elu peal olevat last.

Please wait...
Postitas:
Kägu

EI tea midagi… mina tunnen küll, et peale trennis käima hakkamist on mul tulnud juurde füüsilist jõudu teha koduseid töid. see kuidas ma enne trennis käima hakkamist vedasin kastekannu on ikka erinev sellest mis praegu. praegu on täitsa tore kastekannudega kõndida peenrani sest jõudu on rohkem. või treenitud on erinevaid lihaseid, mis on muutunud tugevamaks ja läbi selle on igasugune füüsiline töö kergem. kardinate ülespanek pole enam nii raske ja ei aja pingutuest pead valutama. 2m tekikotiga on kergem hakkama saada üksi. peenartki on kergem rohida, sest ma paindun paremini. kaevamine ja poekottide kandmine tundub kergem.

koduseid töid tehes kasutad peamiselt samu lihaseid, mis muutuvad küll tööga küll tugevamaks. aga kehas on palju teisi lihaseid, mis suudaks võtta osa koormust endale juurde ja jaotada pingutust. kui need on aga nõrgad ja treenimata siis on neid raske kasutada ja teedki tööd peamiselt kasutades samu iihaseid.

Enne lōppu pidiga inimesel eufooriline tunne tekkima.
Ma ei tea, mis koduseid töid ja mis kodu sa silmas pead, aga kui teed toas koristust ja väljas heina siis kōik sinna ette ja taha jäävad tööd annavad inimese lihasgruppidele piisava trenni ja ei pea seda kunstlikult kuskil raha eest juurde tegema. Igasugune jōuetuse jutt kodutöödel ja perega tegelemisel on enamasti puhas laiskus ja vaimunōtrus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui palju te seda heina teete? Aastaringselt kohe? Rühmatrennid lõhuvad keha? Treenerid ütlevad, et bodypump on kahjulik? Jälle sattusin tahtmatult kontakti paralleeluniversumiga. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mis koduseid töid ja mis kodu sa silmas pead, aga kui teed toas koristust ja väljas heina siis kōik sinna ette ja taha jäävad tööd annavad inimese lihasgruppidele piisava trenni ja ei pea seda kunstlikult kuskil raha eest juurde tegema. Igasugune jōuetuse jutt kodutöödel ja perega tegelemisel on enamasti puhas laiskus ja vaimunōtrus.

Mul ei ole heinamaad, mis nüüd saab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hetkel ka aastane paus, ei saa ennast enam joonele. Varem käsin jõusaalis, jõusaali ringtreeningus, 2-3 korda nädalas tegin trenni, 53 vana. Praegu on aias ja metsas käimist, ujun meres (hea karastav), aga loodan sügisel leida motivatsiooni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

eks see teeb rõõmsaks küll, kui tunned et jõudu on rohkem ja vorm parem. tegelikult ma saan sust aru, sest mõtlesin ise ka nii. Mul tuttav ehitaja käis trennis. Ma mõtlesin ka, et mis mõttega ta seal käib. iga päev ju liigutab, tõstab, tassib. peaks piisama.
sellest sain ma alles siis aru, kui ise trenni läksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

rühmatrennides ei käi, need on keha lõhkumine.

Tohohh kus nüüd tuli tark inimene välja. Paned kohe kõik rühmatrennid ühte patta 😀 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

eks see teeb rõõmsaks küll, kui tunned et jõudu on rohkem ja vorm parem. tegelikult ma saan sust aru, sest mõtlesin ise ka nii. Mul tuttav ehitaja käis trennis. Ma mõtlesin ka, et mis mõttega ta seal käib. iga päev ju liigutab, tõstab, tassib. peaks piisama.

sellest sain ma alles siis aru, kui ise trenni läksin.

Mul on mees ehitaja. Pole elus üheski trennis käinud. Vanasti küll jooksis pikka maad ja käis rattaga sõitmas, aga pärast põlve vigastust lõpetas ka selle. Ta on üle 40 ja käe muskel on ilus, jalad lihastes. Ainult kõhulihaseid pole, sest neid ei treeni tööd tehes. Ja siis on kari ehitajaid, kes n.ö käivad ka trennis, sest neil polegi muud teha peale tööd. Noored mehed, õllekõhud ripuvad, võhma pole absoluutselt. Jah, nad jaksavad raskeid asju paremini tõsta, kui minu mees, sest noorus mängib siin rolli, aga kui on vaja treppidest või mäest üles ronida, siis minu vanur paneb nagu väle kits üles, teised hingeldades taga. Need on need jõusaalis käijad. Aga kui mõnikord käivad lõunat söömas kuskil rootsi lauas, siis need õllekõhuga mehed söövad okseauguni end täis, nagu oleks see viimane söögiaeg. Portsjonid on sama suured, kui mu mehe mitme päeva söök kokku.

Ma just eile ütlesin mehele, et tahaks ka kuskil jõusaalis käia. Ma tean alati tema vastust sellele. Mine maale kaevama, saad täiesti tasuta jõusaali. Aga minu jaoks pole see päris see. Ma tunnen ka, et jaksu pole. Ongi vaja kaevata, aga natuke teen ja juba võhm otsas. Ma pole kunagi kuskil trennis käinud. Kogu aeg mõtlen, et üks hetk peaks alustama. Tahaks just jõusaalis käia, aga ma peaksin ka eratunde võtma. Ei oska seal saalis miskit teha muidu. Karjaga kuskil hüppamine mulle ei sobi.
Aga ma imestan, kuidas inimesed iga päev trennis käivad. Esiteks, mis raha selle peale läheb. Ja muidugi kust sellist aega leida. Ma nädala sees ei vaata kordagi telekatki. Lihtsalt pole aega. Lastega vaja tegeleda, koeraga käia jalutamas, koristada, süüa teha.
Ise olen 40-aastane. Ülekaaluline just ei ole, aga peenike ka mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see ei puutu ju teemasse antud hetkel

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis on kari ehitajaid, kes n.ö käivad ka trennis, sest neil polegi muud teha peale tööd. Noored mehed, õllekõhud ripuvad, võhma pole absoluutselt. Jah, nad jaksavad raskeid asju paremini tõsta, kui minu mees, sest noorus mängib siin rolli, aga kui on vaja treppidest või mäest üles ronida, siis minu vanur paneb nagu väle kits üles, teised hingeldades taga. Need on need jõusaalis käijad.

Ega ainult jõusaalis käimine tõesti keha ei treeni.
Aga mingi kaevamine ei ole kindlasti trenni aseaine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga ma imestan, kuidas inimesed iga päev trennis käivad. Esiteks, mis raha selle peale läheb. Ja muidugi kust sellist aega leida.

Fitness 24/7 kuumakse on 19 eurot (aastase lepingu puhul), isegi kui teed kõigest 10 x kuus, on see väga odav.
Kust leida aega? Aega ei leitagi, aeg võetakse. Iga asja peale.
Mina kodus trenni teha ei viitsi ja ise ka ei viitsi välja mõelda, mida parajasti teha, seetõttu mulle sobib rühmatrenn. Teisi (ja enamasti ka ennast) ei vaata, tegelen endaga, kuulan keha (jälgin, mis töötab, mis mitte ja kuidas), panen tähele, mida treener ütleb ja kuidas ta harjutust näitab.
Aga aeg tuleb võtta, seda ei leita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

6-7x nädalas jõutreening

Please wait...
Postitas:
Kägu

Käin 2-3 korda nädalas bodypumpis.
Trenni kuutasu on vast ikka väiksem kui maakodu ostmine ja ülalpidamine 😀

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?