Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Teema: Mis trenni teete spordiklubides?

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt ajaviiteteema 🙂 kes kĂ€ivad spordiklubides, mis trenni teete ning kui tihti? Ise teen peamiselt jĂ”utrenne, 2-3x nĂ€dalas Bodypump, 2x nĂ€dalas jĂ”usaali ringtreening ning 1x nĂ€dalas Zumba. Lisaks ujun, kuid seda trennina ei arvesta, sest ma ujun nii aeglaselt.

+6
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Praegu kÀin pÔhiliselt bodybalances, pilateses ja joogaga seotud trennides spordiklubis. see jooga seal pole nii vaimne nagu pÀris jooga. KÀin nii 3-6 korda nÀdalas. vastavalt sellele kuidas algusajad sobvad.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€in ainult jĂ”usaalis, 4-5x nĂ€dalas, rĂŒhmatrennides ei kĂ€i. Naine 30

+7
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Lihtsalt ajaviiteteema 🙂 kes kĂ€ivad spordiklubides, mis trenni teete ning kui tihti? Ise teen peamiselt jĂ”utrenne, 2-3x nĂ€dalas Bodypump, 2x nĂ€dalas jĂ”usaali ringtreening ning 1x nĂ€dalas Zumba. Lisaks ujun, kuid seda trennina ei arvesta, sest ma ujun nii aeglaselt.

Pane palun vanus ja soovitavalt leibkonna arv ka kirja. Praegu arvaks, et elad ĂŒksi ja igavusesest tambid oma liigeseid ja lihaseid pehmeks.

+9
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

vesiaeroobikas ja tantsulises rĂŒhmareeningus

+3
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

RĂŒhmatrenne ei harrasta, vahel vĂ€ga harva kĂ€in mĂ”nes NTC trennis. IgapĂ€evaselt jĂ”usaal ja pikamaajooks. Sagedus vastavalt hooajale (vĂ”istlusettevalmistus).

+5
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Teen seda, mille kellaaeg sobib, nii lihastrenne kui venitustel pÔhinevaid. Peaasi, et trenn.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Pane palun vanus ja soovitavalt leibkonna arv ka kirja. Praegu arvaks, et elad ĂŒksi ja igavusesest tambid oma liigeseid ja lihaseid pehmeks.

Ei ole igavusest, Ă€ra muretse 🙂 pikemaajalise eesmĂ€rgi nimel

+6
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mida sina siis Ôhtuti teed? Sööd teleka ees?

+7
-7
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

JĂ”usaalis 3 korda nĂ€dalas 1,5 tundi. RĂŒhmatrennides ei kĂ€i, eelistan ĂŒksinda toimetada.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kaks korda jĂ”usaal, ĂŒks kord pilates, ĂŒks kord Ă”ues kepikĂ”nd vms, vahel kĂ€in hommikuti ka basseinis. Leibkonnas 4 inimest, kaks neist lapsed. Varem tegin rohkem, aga kahjuks on tĂ€ielik motivatsioonilangus – vorm ei parane, masendusest söön siis rohkem ja satun veel rohkem amsendusse, et vorm ei parane.

+7
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

rĂŒhmatrennides ei kĂ€i, need on keha lĂ”hkumine. ka bodypumpi treenerid ĂŒtlevad et 3x nĂ€dalas seda on liiga palju.
mul on kord nÀdalas lihastreening treeneri koostatud kava jÀrgi, muul ajal loomulik liikumine vÀhemalt 45 minutit pÀevas. bmi 20, keharasv seal 18-20% kandis

+5
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma kÀin hetkel 2x nÀdalas BodyPumpis ja 1x BodyCombatis. Ideaalis tahaks 1x BodyPump, 1x MyFit Body ja 1x midagi tantsulist (Zumba vÔi Naine), aga hetkel kahjuks osad trennid puhkusel ja ajaliselt muud variandid ei sobi.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

JÔusaal,ringtreening, bodypump.
Olenevalt, kuidas ajaliselt sobib, kui motiveeritud ma olen ja mis lihagrupp rohkem/vÀhem lÀhiajal trenni saanud.
MĂ”nikord ma tunnen, et vajan rĂŒhmatrenni ja motiveerivat treenerit. Teinekord tahan nautida omaette tegemist.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vaevalt. Kellel on trobikond lapsi, maja vƍi maakoht see saab oma trenni elu elades kĂ€tte ja hulga raha jÀÀb mƍtetult kulutamata. Sport tapab keha ja kui keha on surnud siis hÀÀbub ka vaim. Puhtalt ajaviiteks.

+6
-13
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vaevalt. Kellel on trobikond lapsi, maja vƍi maakoht see saab oma trenni elu elades kĂ€tte ja hulga raha jÀÀb mƍtetult kulutamata. Sport tapab keha ja kui keha on surnud siis hÀÀbub ka vaim. Puhtalt ajaviiteks.

EI tea midagi… mina tunnen kĂŒll, et peale trennis kĂ€ima hakkamist on mul tulnud juurde fĂŒĂŒsilist jĂ”udu teha koduseid töid. see kuidas ma enne trennis kĂ€ima hakkamist vedasin kastekannu on ikka erinev sellest mis praegu. praegu on tĂ€itsa tore kastekannudega kĂ”ndida peenrani sest jĂ”udu on rohkem. vĂ”i treenitud on erinevaid lihaseid, mis on muutunud tugevamaks ja lĂ€bi selle on igasugune fĂŒĂŒsiline töö kergem. kardinate ĂŒlespanek pole enam nii raske ja ei aja pingutuest pead valutama. 2m tekikotiga on kergem hakkama saada ĂŒksi. peenartki on kergem rohida, sest ma paindun paremini. kaevamine ja poekottide kandmine tundub kergem.
koduseid töid tehes kasutad peamiselt samu lihaseid, mis muutuvad kĂŒll tööga kĂŒll tugevamaks. aga kehas on palju teisi lihaseid, mis suudaks vĂ”tta osa koormust endale juurde ja jaotada pingutust. kui need on aga nĂ”rgad ja treenimata siis on neid raske kasutada ja teedki tööd peamiselt kasutades samu iihaseid.

+14
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ei, see pole trenn, vaid tavaline elu. Sul pole aimugi, mis trenn on.

+12
-5
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli ilgelt pikk paus spordiklubis kĂ€imisega. NĂŒĂŒd alustan tasapisi uuesti. JĂ”usaali ABC, sest tahaksin jĂ”utrenni teha, aga ei oska kusagilt pihta hakata. Lisaks vĂ”tan selliseid rahulikumaid rĂŒhmatrenne, mis on jooga, pilatese ja tai-chi segu. Need annavad tegelikult pikalt pausil olnud kehale pĂ€ris parajalt hea koormuse, lisaks annavad paindlikust.

Naine, 45, kaks tÀiskasvanut oma elu peal olevat last.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

EI tea midagi
 mina tunnen kĂŒll, et peale trennis kĂ€ima hakkamist on mul tulnud juurde fĂŒĂŒsilist jĂ”udu teha koduseid töid. see kuidas ma enne trennis kĂ€ima hakkamist vedasin kastekannu on ikka erinev sellest mis praegu. praegu on tĂ€itsa tore kastekannudega kĂ”ndida peenrani sest jĂ”udu on rohkem. vĂ”i treenitud on erinevaid lihaseid, mis on muutunud tugevamaks ja lĂ€bi selle on igasugune fĂŒĂŒsiline töö kergem. kardinate ĂŒlespanek pole enam nii raske ja ei aja pingutuest pead valutama. 2m tekikotiga on kergem hakkama saada ĂŒksi. peenartki on kergem rohida, sest ma paindun paremini. kaevamine ja poekottide kandmine tundub kergem.

koduseid töid tehes kasutad peamiselt samu lihaseid, mis muutuvad kĂŒll tööga kĂŒll tugevamaks. aga kehas on palju teisi lihaseid, mis suudaks vĂ”tta osa koormust endale juurde ja jaotada pingutust. kui need on aga nĂ”rgad ja treenimata siis on neid raske kasutada ja teedki tööd peamiselt kasutades samu iihaseid.

Enne lƍppu pidiga inimesel eufooriline tunne tekkima.
Ma ei tea, mis koduseid töid ja mis kodu sa silmas pead, aga kui teed toas koristust ja vĂ€ljas heina siis kƍik sinna ette ja taha jÀÀvad tööd annavad inimese lihasgruppidele piisava trenni ja ei pea seda kunstlikult kuskil raha eest juurde tegema. Igasugune jƍuetuse jutt kodutöödel ja perega tegelemisel on enamasti puhas laiskus ja vaimunƍtrus.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kui palju te seda heina teete? Aastaringselt kohe? RĂŒhmatrennid lĂ”huvad keha? Treenerid ĂŒtlevad, et bodypump on kahjulik? JĂ€lle sattusin tahtmatult kontakti paralleeluniversumiga. 🙂

+14
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ei tea, mis koduseid töid ja mis kodu sa silmas pead, aga kui teed toas koristust ja vĂ€ljas heina siis kƍik sinna ette ja taha jÀÀvad tööd annavad inimese lihasgruppidele piisava trenni ja ei pea seda kunstlikult kuskil raha eest juurde tegema. Igasugune jƍuetuse jutt kodutöödel ja perega tegelemisel on enamasti puhas laiskus ja vaimunƍtrus.

Mul ei ole heinamaad, mis nĂŒĂŒd saab?

+10
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hetkel ka aastane paus, ei saa ennast enam joonele. Varem kĂ€sin jĂ”usaalis, jĂ”usaali ringtreeningus, 2-3 korda nĂ€dalas tegin trenni, 53 vana. Praegu on aias ja metsas kĂ€imist, ujun meres (hea karastav), aga loodan sĂŒgisel leida motivatsiooni.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

eks see teeb rÔÔmsaks kĂŒll, kui tunned et jĂ”udu on rohkem ja vorm parem. tegelikult ma saan sust aru, sest mĂ”tlesin ise ka nii. Mul tuttav ehitaja kĂ€is trennis. Ma mĂ”tlesin ka, et mis mĂ”ttega ta seal kĂ€ib. iga pĂ€ev ju liigutab, tĂ”stab, tassib. peaks piisama.
sellest sain ma alles siis aru, kui ise trenni lÀksin.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

rĂŒhmatrennides ei kĂ€i, need on keha lĂ”hkumine.

Tohohh kus nĂŒĂŒd tuli tark inimene vĂ€lja. Paned kohe kĂ”ik rĂŒhmatrennid ĂŒhte patta 😀 😀

+6
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

eks see teeb rÔÔmsaks kĂŒll, kui tunned et jĂ”udu on rohkem ja vorm parem. tegelikult ma saan sust aru, sest mĂ”tlesin ise ka nii. Mul tuttav ehitaja kĂ€is trennis. Ma mĂ”tlesin ka, et mis mĂ”ttega ta seal kĂ€ib. iga pĂ€ev ju liigutab, tĂ”stab, tassib. peaks piisama.

sellest sain ma alles siis aru, kui ise trenni lÀksin.

Mul on mees ehitaja. Pole elus ĂŒheski trennis kĂ€inud. Vanasti kĂŒll jooksis pikka maad ja kĂ€is rattaga sĂ”itmas, aga pĂ€rast pĂ”lve vigastust lĂ”petas ka selle. Ta on ĂŒle 40 ja kĂ€e muskel on ilus, jalad lihastes. Ainult kĂ”hulihaseid pole, sest neid ei treeni tööd tehes. Ja siis on kari ehitajaid, kes n.ö kĂ€ivad ka trennis, sest neil polegi muud teha peale tööd. Noored mehed, Ă”llekĂ”hud ripuvad, vĂ”hma pole absoluutselt. Jah, nad jaksavad raskeid asju paremini tĂ”sta, kui minu mees, sest noorus mĂ€ngib siin rolli, aga kui on vaja treppidest vĂ”i mĂ€est ĂŒles ronida, siis minu vanur paneb nagu vĂ€le kits ĂŒles, teised hingeldades taga. Need on need jĂ”usaalis kĂ€ijad. Aga kui mĂ”nikord kĂ€ivad lĂ”unat söömas kuskil rootsi lauas, siis need Ă”llekĂ”huga mehed söövad okseauguni end tĂ€is, nagu oleks see viimane söögiaeg. Portsjonid on sama suured, kui mu mehe mitme pĂ€eva söök kokku.

Ma just eile ĂŒtlesin mehele, et tahaks ka kuskil jĂ”usaalis kĂ€ia. Ma tean alati tema vastust sellele. Mine maale kaevama, saad tĂ€iesti tasuta jĂ”usaali. Aga minu jaoks pole see pĂ€ris see. Ma tunnen ka, et jaksu pole. Ongi vaja kaevata, aga natuke teen ja juba vĂ”hm otsas. Ma pole kunagi kuskil trennis kĂ€inud. Kogu aeg mĂ”tlen, et ĂŒks hetk peaks alustama. Tahaks just jĂ”usaalis kĂ€ia, aga ma peaksin ka eratunde vĂ”tma. Ei oska seal saalis miskit teha muidu. Karjaga kuskil hĂŒppamine mulle ei sobi.
Aga ma imestan, kuidas inimesed iga pĂ€ev trennis kĂ€ivad. Esiteks, mis raha selle peale lĂ€heb. Ja muidugi kust sellist aega leida. Ma nĂ€dala sees ei vaata kordagi telekatki. Lihtsalt pole aega. Lastega vaja tegeleda, koeraga kĂ€ia jalutamas, koristada, sĂŒĂŒa teha.
Ise olen 40-aastane. Ülekaaluline just ei ole, aga peenike ka mitte.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

see ei puutu ju teemasse antud hetkel

0
-3
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ja siis on kari ehitajaid, kes n.ö kĂ€ivad ka trennis, sest neil polegi muud teha peale tööd. Noored mehed, Ă”llekĂ”hud ripuvad, vĂ”hma pole absoluutselt. Jah, nad jaksavad raskeid asju paremini tĂ”sta, kui minu mees, sest noorus mĂ€ngib siin rolli, aga kui on vaja treppidest vĂ”i mĂ€est ĂŒles ronida, siis minu vanur paneb nagu vĂ€le kits ĂŒles, teised hingeldades taga. Need on need jĂ”usaalis kĂ€ijad.

Ega ainult jÔusaalis kÀimine tÔesti keha ei treeni.
Aga mingi kaevamine ei ole kindlasti trenni aseaine.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga ma imestan, kuidas inimesed iga pÀev trennis kÀivad. Esiteks, mis raha selle peale lÀheb. Ja muidugi kust sellist aega leida.

Fitness 24/7 kuumakse on 19 eurot (aastase lepingu puhul), isegi kui teed kÔigest 10 x kuus, on see vÀga odav.
Kust leida aega? Aega ei leitagi, aeg vÔetakse. Iga asja peale.
Mina kodus trenni teha ei viitsi ja ise ka ei viitsi vĂ€lja mĂ”elda, mida parajasti teha, seetĂ”ttu mulle sobib rĂŒhmatrenn. Teisi (ja enamasti ka ennast) ei vaata, tegelen endaga, kuulan keha (jĂ€lgin, mis töötab, mis mitte ja kuidas), panen tĂ€hele, mida treener ĂŒtleb ja kuidas ta harjutust nĂ€itab.
Aga aeg tuleb vÔtta, seda ei leita.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

6-7x nÀdalas jÔutreening

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KÀin 2-3 korda nÀdalas bodypumpis.
Trenni kuutasu on vast ikka vĂ€iksem kui maakodu ostmine ja ĂŒlalpidamine 😀

+2
-1
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 68 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?