Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?

NĂ€itan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: Mis trenni teete spordiklubides?

Postitas:
KĂ€gu

PĂŒĂŒan kĂ€ia 2* nĂ€dalas BodyPumpis. Varasemalt kĂ€isin BodyBalance’is ka, ilmselt sĂŒgisest hakkan uuesti kĂ€ima. Rohkemaks kahjuks aega ei jagu, kodune elu ja teised hobis tahavad ka elamist 😀
EesmĂ€rgiks on ennekĂ”ike enda liikuvas vormis hoidmine, sest teine hobi nĂ”uab ka head fĂŒĂŒsilist vormi ja BodyPump on selleks vĂ€ga hea meetod.
Loogiliselt arusaadav, et kĂ”igile ĂŒks ja sama asi ei sobi (ei sobi ka mulle kĂ”ik selle harjutused aga siis teen neid poole vinnaga).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Minu lemmikud on body balance ja body art. Ka kĂ”ht-selg-tuhar trennis olen kĂ€inud, et paremasse vormi saada. Alles suvel alustasin ja vahepeal oli paariaastane paus, nii et pikk tee on veel minna 🙂
Vanus 43 ja spordiklubiks 24/7fitness, kus kuutasu on tĂ”esti imeodav – 19 eurot!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

PĂŒĂŒan kĂ€ia 2* nĂ€dalas BodyPumpis. Varasemalt kĂ€isin BodyBalance’is ka, ilmselt sĂŒgisest hakkan uuesti kĂ€ima. Rohkemaks kahjuks aega ei jagu, kodune elu ja teised hobis tahavad ka elamist 😀

EesmĂ€rgiks on ennekĂ”ike enda liikuvas vormis hoidmine, sest teine hobi nĂ”uab ka head fĂŒĂŒsilist vormi ja BodyPump on selleks vĂ€ga hea meetod.

Loogiliselt arusaadav, et kĂ”igile ĂŒks ja sama asi ei sobi (ei sobi ka mulle kĂ”ik selle harjutused aga siis teen neid poole vinnaga).

Minu lemmikud on body balance ja body art. Ka kĂ”ht-selg-tuhar trennis olen kĂ€inud, et paremasse vormi saada. Alles suvel alustasin ja vahepeal oli paariaastane paus, nii et pikk tee on veel minna 🙂

Vanus 43 ja spordiklubiks 24/7fitness, kus kuutasu on tĂ”esti imeodav – 19 eurot!

Ahah. Aga eestikeelsete nimedega trennides ei sobi kohe kuidagi kÀia?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Aga eestikeelsete nimedega trennides ei sobi kohe kuidagi kÀia?

Eha trenni nimi trenni riku… No ju siis meeldivad need bodyd rohkem kui kĂ”ht-selg-tuhar nĂ€iteks. Ja osadel polegi eestikeelset nime vist olemas.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

No mida sa mÀÀgid siin teemas? Kas keegi teine on sĂŒĂŒdi, et sa endale kusagil metsakolkas lasid trobikonna lapsi teha ja nĂŒĂŒd ainus vĂ”imalus toast vĂ€lja saada on heinale minna?
Trennide nimed on spordiklubides sellised nagu nad on ja see sisu ei muuda, tead. Koli linna, mida sa ussitad seal.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

No mida sa mÀÀgid siin teemas? Kas keegi teine on sĂŒĂŒdi, et sa endale kusagil metsakolkas lasid trobikonna lapsi teha ja nĂŒĂŒd ainus vĂ”imalus toast vĂ€lja saada on heinale minna?

Trennide nimed on spordiklubides sellised nagu nad on ja see sisu ei muuda, tead. Koli linna, mida sa ussitad seal.

Sa ise oled ĂŒks mÀÀgija. Nagu kari ees nii sa jĂ€rgi. RUTTU trenni- vutt, vutt, vutt! Õnneks 20a. jooksul lƍpetatakse see sotsmaksu jama Ă€ra ja hakkate oma trennides vaevatud keha isikliku raha eest ravima.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi Myfitnessis studio x trennides ka kÀinud on?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina olen, hullult Àge, kui mu kodulinnas Studio X olemas oleks, kÀiks kogu aeg. Kahjuks meil siin pole.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Vaevalt. Kellel on trobikond lapsi, maja vƍi maakoht see saab oma trenni elu elades kĂ€tte ja hulga raha jÀÀb mƍtetult kulutamata. Sport tapab keha ja kui keha on surnud siis hÀÀbub ka vaim. Puhtalt ajaviiteks

Nii vĂ”ib vĂ€ita vaid vĂ€ga rumal inimene. See on ikka kummaline, et inimene, kes elu sees spordiklubi uksest sisse pole astunud on nii tark ja arvustab neid, kes armastavad liikuda. Trobikond lapsi, majapidamine, aiatööd on TAVAPÄRANE normaalne tegevus, mida inimesed niikuinii teevad. Aiatöid tehakse pigem sundasendis ja see pigem vĂ”ib mĂ”juda mĂ”nele lihasgrupile hoopsi halvasti kui pidevalt kĂŒĂŒrutada. Minul on 2 last ja maja, tegemist on kuhjaga, aga iial ei asenda see trenni. Peale trennis kĂ€ima hakkamist sain lahti oma seljavaludest. Kui tegeled regulaarselt treeninguga, on sul tugevamad luud ja lihased mis on kogu tervise alustalaks. Sport ei tapa keha, lodev keha tapab pigem.
Mina kĂ€in trennis 2-4 korda nĂ€dalas. KĂ”ige rohkem meeldivad kĂ”ht-selg-tuhar tĂŒĂŒpi trennid, kus saavad koormust peamised lihasgrupid, nĂ€dala korra on kindlasti ka aeroobne treening. BodyPump mulle ei sobinud, hakkas pĂ”lvedele, muidu see trenn iseenesest on vĂ€ga Ă€ge.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma olen ĂŒhe korra kĂ€inud, aga mulle ei meeldinud esiteks see pisike pime ruum, kus trenn toimub, ja jooksulindil joosta mulle ka ei meeldi. Aga need on minu kiiksud, need trennid tunduvad olevat vĂ€ga populaarsed, nii et mine proovi Ă€ra!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

vÔitluskunstid 3x nÀdalas

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

tead, ei sobi jah, loodetavasti pole sellega seoses sinu eluolu nĂŒĂŒd rikutud, igaĂŒks valib vabatahtlikult omale sobiva elutee

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kas oli vĂ€ga valus, kui sĂŒndides pea peale kukkusid?
VÔi on Perekoolis kommenteerimiseks lubatud ainult eestikeelsete nimedega trennid?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina kukkusin studio x trennis selle pimeda ruumi tĂ”ttu. Nyyd jalg mitu kuud rivist vĂ€ljas 😑

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina kÀin jÔusaalis 3x nÀdalas, treenin kÔiki oma pÔhilihaseid (jalad-selg-rind-kÀed).

Ma ei suuda uskuda, mida ma siit lugesin “sport tapab, tehke heina”. Ma lihtsalt reaalselt hoidsin peast kinni, kust tuleb selline rumalus. Okei, kui sa pead silmas taipoksi, siis ma olen nĂ”us, aga muidu mitte. NĂ€iteks jĂ”usaalis, kui sa treenid raskusetega, siis on sul keeruline end vigastada, kui sul on tehnika selge. KĂŒll aga, kui sa teed maal tööd, on sul lihtne selga Ă€ra tĂ”sta, vĂ”i muudmoodi vigastada, sest sa ei tee oma liigutusi lĂ€bi mĂ”eldult.
Keegi mainis, et kutid kÀivad jÔusaalis, aga jÔudu ikka pole. Ee? Ma olen kaks aastat kÀinud ja mul on tÀiega jÔudu, seega ei tundu eriti tÔenÀoline, et inimene kÀib jÔutrennis, aga jÔudu ei treeni.

Ma olin varem selline neiu, kelle moto oli “Ma pigem söön vĂ€he, aga trenni ma kĂŒll ei viitsi minna, eriti jĂ”usaali.” Te juba kujutate ilmselt ette, kui lodev ma tegelikult olin. Ma ei olnud paks, pole kunagi olnudki, aga ma polnud ka vormis. Mingi aeg ma kohtasin oma tolleaegset kutti, kes kĂ€is jĂ”usaalis ja suunas mind ka. TĂ€iesti uskumatu mis on juhtunud minu keha ja vaimuga! Ma pole varem nii Ă”nnelik olnud ja nii rahul enesega. Elu parim otsus, oli hakata kĂ€ima jĂ”usaalis.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Siin teemas seni valdavad nimetused: JĂ”usaal, Bodypump, Bodycombat, Zumba, Bodybalance, Pilates, Jooga, Vesiaeroobika, NTC. Ehk siis pĂ”himĂ”tteliselt ĂŒks kitsas grupp spordialasid, mille vĂ”iks kokku vĂ”tta ĂŒldnimetusega aeroobika ja jĂ”usaal.

Korra on mainitud ka: Ujumine, Pikamaajooks, KepikÔnd, VÔitluskunstid.

Aga ikka hĂ€mmastavalt vĂ€ike huvi on tĂ€nastel inimestel (valdavalt kontoritöötajatel) tegeleda millegiga, mis poleks aeroobika-jĂ”usaali temaatika. On ju olemas spordikuningas kergejĂ”ustik, mille alla mahub omakorda mitukĂŒmmend vĂ€ga erinevat ala (sprindist kuulitĂ”ukeni), siis veel sportvĂ”imlemine, akrobaatika ja iluvĂ”imlemine ning ballett, tĂ€iesti omaette nĂ€iteks ratsutamine (seal ka mitmed alamliigid), rattasport, maadlus (ka palju alamliike), vettehĂŒpped, tennis, lauatennis ja sulgpall, maastikujooksud ja orienteerumine, jne jne…

Kas Perekooli kĂ€od mĂ”tlevad sĂ”na “trenn” all eelkĂ”ige ainult kitsast aeroobika/jĂ”usaali alade gruppi?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Siin teemas seni valdavad nimetused: JĂ”usaal, Bodypump, Bodycombat, Zumba, Bodybalance, Pilates, Jooga, Vesiaeroobika, NTC. Ehk siis pĂ”himĂ”tteliselt ĂŒks kitsas grupp spordialasid, mille vĂ”iks kokku vĂ”tta ĂŒldnimetusega aeroobika ja jĂ”usaal.

Aga ikka hĂ€mmastavalt vĂ€ike huvi on tĂ€nastel inimestel (valdavalt kontoritöötajatel) tegeleda millegiga, mis poleks aeroobika-jĂ”usaali temaatika. On ju olemas spordikuningas kergejĂ”ustik, mille alla mahub omakorda mitukĂŒmmend vĂ€ga erinevat ala (sprindist kuulitĂ”ukeni), siis veel sportvĂ”imlemine, akrobaatika ja iluvĂ”imlemine ning ballett, tĂ€iesti omaette nĂ€iteks ratsutamine (seal ka mitmed alamliigid), rattasport, maadlus (ka palju alamliike), vettehĂŒpped, tennis, lauatennis ja sulgpall, maastikujooksud ja orienteerumine, jne jne

Kas Perekooli kĂ€od mĂ”tlevad sĂ”na “trenn” all eelkĂ”ige ainult kitsast aeroobika/jĂ”usaali alade gruppi?

nĂŒĂŒd, 40+ vanuses olles, oleks veider oma kerges ĂŒlekaalus keha balletti tantsima sundida,iluvĂ”imlemine ja kuulitĂ”uge on umbes sama hea:)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Jaa, 40+ vanuses akrobaatikaga alustada on just paras ja ilmselt ka vĂ€ga lihtne 😉

Enamus nendest loetletud spordialadest on sellised, millega tĂ€iskasvanud inimene lihtsalt enam lambist tegelema hakata ei saa, sest pole klubisid, organisatsioone ega treeninggruppe, mis tegeleksid nullist alustavate tĂ€iskasvanutega. Üksinda omapead vettehĂŒppeid treenima hakata vĂ”ib kehvasti lĂ”ppeda.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Jaa, 40+ vanuses akrobaatikaga alustada on just paras ja ilmselt ka vĂ€ga lihtne 😉

Enamus nendest loetletud spordialadest on sellised, millega tĂ€iskasvanud inimene lihtsalt enam lambist tegelema hakata ei saa, sest pole klubisid, organisatsioone ega treeninggruppe, mis tegeleksid nullist alustavate tĂ€iskasvanutega. Üksinda omapead vettehĂŒppeid treenima hakata vĂ”ib kehvasti lĂ”ppeda.

Miks te eeldate, et kĂŒsimus oli ainult 40+ vanustele suunatud?

Ja isegi kui on 40+, siis miks ei ole vĂ”imalik, et ta noorena juba vastavat ala harrastanud on (siis on ka akrobaatika vĂ”imalik, a’la Vello Vaher nĂ€iteks).

VÔi oli see teema neile, kes alles vanas eas esmakordselt sportimist alustavad?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KĂŒsimus polegi mitte niivĂ”rd vanuses, kui tĂ€iskasvanu staatuses. TĂ€iskasvanute – eriti alustavate tĂ€iskasvanute! – trenne ju sisuliselt pole vĂ”i on neid vĂ€ga vĂ€he (vĂ€lja arvatud jĂ”usaal-aeroobika-kepikĂ”nd). Eriti kui sa elad kuskil mujal kui Tallinnas.

Mina nÀiteks tahaks vÀga tegeleda tantsimisega. Aga tÀiskasvanud naisena on mu valikud vÀga piiratud, kui just rahvatantsu vÔi kÔhutantsuga tegeleda ei taha.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Aga ikka hĂ€mmastavalt vĂ€ike huvi on tĂ€nastel inimestel (valdavalt kontoritöötajatel) tegeleda millegiga, mis poleks aeroobika-jĂ”usaali temaatika. On ju olemas spordikuningas kergejĂ”ustik, mille alla mahub omakorda mitukĂŒmmend vĂ€ga erinevat ala (sprindist kuulitĂ”ukeni), siis veel sportvĂ”imlemine, akrobaatika ja iluvĂ”imlemine ning ballett, tĂ€iesti omaette nĂ€iteks ratsutamine (seal ka mitmed alamliigid), rattasport, maadlus (ka palju alamliike), vettehĂŒpped, tennis, lauatennis ja sulgpall, maastikujooksud ja orienteerumine, jne jne

KĂŒsiti trenni. Kas kuulitĂ”uge vĂ”i balett on trenn? KuulitĂ”uget vast ilma jĂ”usaalitrennita ei tee …vĂ”i sa arvad, et teeb?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KĂŒsimus: Mis trenni teete spordiklubides? Balletti spordiklubides ei pakuta. Enamik spordiklubisid ei paku ka ratsutamist, vehklemist vĂ”i Ă”huakrobaatikat, isegi ujumine on vaid osades.
Mina teen lisaks fitnessi erinevatele treeningutele spordiklubis vĂ”imalusel ka eesti tantsu ja kaasaegset tantsu, kuid mitte spordiklubis. Ujumas kĂ€in ka – jĂ€llegi mitte spordiklubis, vaid spas. KĂ”ndi ja jooksu teen, vĂ€ljapool klubi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Barre ehk stange treening on maailmas ĂŒha populaarsust koguv kogu keha treening, milles on kaasatud balletist inspireetud liikumist ja harjutusi. Tegemist on lihasvastpidavustreeninguga ning ei hĂ”lma tantsu ega balletti.

nii on myfitnessi lehel. barre on balletilaadne trenn.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Barre ehk stange treening

Harjutused tugipuu ÀÀres, on asja eestikeelne nimetus.
Ja ikkagi pole see balletitreening, isegi kui seal on vastavaid elemente.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

KĂŒsimus: Mis trenni teete spordiklubides? Balletti spordiklubides ei pakuta. Enamik spordiklubisid ei paku ka ratsutamist, vehklemist vĂ”i Ă”huakrobaatikat, isegi ujumine on vaid osades.

Mina teen lisaks fitnessi erinevatele treeningutele spordiklubis vĂ”imalusel ka eesti tantsu ja kaasaegset tantsu, kuid mitte spordiklubis. Ujumas kĂ€in ka – jĂ€llegi mitte spordiklubis, vaid spas. KĂ”ndi ja jooksu teen, vĂ€ljapool klubi.

Kas kergejÔustikuklubid, ratsutamisklubid, vehklemisklubid, akrobaatikaklubid polegi siis spordiklubid? Mis klubid nad siis veel olla saavad?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Leidsin omale uue trenni- barre! Lisaks kÀin veel bodycombatis ja joogas.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Juba aasta aega kÀin 3x nÀdalas KangooJumpsis.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

jÀrjekordne nÀide imestavast inimesest, kelle mÔttemaailmaga ei lÀhe enamuse huvid kokku

Please wait...
NĂ€itan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis trenni teete spordiklubides?