Esileht Beebi ja mitmikud Mis trikiga panete teipmähkmeid…

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Mis trikiga panete teipmähkmeid…

Postitas:
Kägu

…9-kuusele, kes pikali ei püsi sekunditki?

Meile kingiti suur hunnik teip-, mitte püksmähkmeid. Kui laps muutus aktiivseks ega lamanud enam, kasutame püksmähkmeid. Äkki kellelgi mingi trikk soovitada? Proovisin küljed enne panemist kokku panna, aga pole kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka kogemata ostnud ja pärast kirudes neid suure rabelenisega pannud. Võib proovida, et üks hoiab last süles ja teine “õhus” paneb mähkme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie 8-kuusele ei õnnestu pikali olles samuti teipmähkmeid panna. Ainuke viis on kui laps seisab püsti, kuid lihtsam ja kiirem ikka püksmähkmed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen nüüd harjutanud pisut ja tõepoolest – kui seisab püsti, siis on võimalik panna küll 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annad talle midagi huvitavat kätte mähkimise ajaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toe najal seistes, püsti olles enamasti panin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen kas kiiresti (neljas laps, olen juba osav) või annan mänguasja kätte. Olen ka püksmähkmeid proovinud, kuid ega nende jalgasaamine pole palju kergem. Kaka korral mähkme ära võtmine ja kokkupakkimine, nii et ise, laps ja ümbrus võimalikult puhtaks jääks, on püksmähkmete puhul keerulisem. Nii kasutangi ikka teipmähkmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina panen lapse enda kahe jala vahele või kaenlasse lõksu ja lihtsalt tugevama jõuga panen need mähkmed jalga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanem laps sündis, polnud püksmähkmed veel väga  levinud, nii et omandasin oskuse teipmähkmeid panna ka aktiivsemale lapsele. Ma oskan panna ise seistes või istudes ja laps käes. Paned mähkme seljaosa enda kõhu ja lapse selja vahele, last hoiad ühe käega,  tõmbad mähkme kõhuosa paika ja paned krõpsud kinni. Sätid mähkme servad ilusti ja valmis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kodus üks aktivist ja keerutaja. Mähkme panen jalga nii, et istun ning avatud mähkme tõstan enda põlvele. Lapse panen kaksiratsi sinna mähkme peale istuma ja siis kinnitan eest mähkme. Kasutame küll riidest mähkmeid, aga ka ühekordsega saab sama asja teha arvatavasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teen kas kiiresti (neljas laps, olen juba osav) või annan mänguasja kätte. Olen ka püksmähkmeid proovinud, kuid ega nende jalgasaamine pole palju kergem. Kaka korral mähkme ära võtmine ja kokkupakkimine, nii et ise, laps ja ümbrus võimalikult puhtaks jääks, on püksmähkmete puhul keerulisem. Nii kasutangi ikka teipmähkmeid.

Kuidas keerulisem? Igaks juhuks küsin 🙂  et kas sa ikka tead, et püksmähkmed saab äärest lahti rebida? Ei pea kakast mähet mööda jalgu alla tirima. Pärast keerad mähkme rulli ja pepu peal oleva teibiga kleebid kinni.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis trikiga panete teipmähkmeid…