Esileht Pereelu ja suhted Mis tunne see on

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis tunne see on

Olen pikalt juba abielus, aga üks varasem ammune suhe ei lähe meelest ära. Olen absoluutselt kindel, et ma ei armasta seda inimest, tean, et tal on palju vigu ning tean, et armastan oma meest väga ja väga, kuid mingi valusmagus igatsus selle ammuse järele on jäänud hinge. See igatsus tuleb minu juurde üksindushetkedel, kus tundub, nagu mu abikaasa ei hooliks. Läheb jälle üle, aga sellistel melanhoolsetel hetkedel on alati seesama inimene hinges ning igatsus tema järele.
Perekooli diagnostikud – mis see on? Millega tegu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis diagnoos on kitsel, kes silmanurgast kogu aeg piilub naabri karjamaad?

Aga muidu ma arvan, et Sul on lapsepõlvest mingi armastuse ja läheduse puudumise kiiks. Ja pidev hirm, et äkki sind ei armastata. Sa kompenseerid seda oma suhetega. Nii, kui sulle TUNDUB, et su mees kuidagi vähem sinule tähelepanu pöörab, hakkad alateadlikult seda tühimikku unistustega kellestki teisest täitma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis diagnoos on kitsel, kes silmanurgast kogu aeg piilub naabri karjamaad?[/tsitaat]
Ha-ha 😀 väga hea!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea miks või millest see tuleb aga mul oli samamoodi.Olen juba 10a abielus olnud ja armastan oma meest väga ja ei vahetaks teda kunagi kellegi teise vastu aga igatsesin seda mis kunagi oli.See igatsus tabas mind 1-2korda aastas kui tundsin,et ei saa mehe poolt piisavalt tähelepanu.Ma ei olnud seda meest juba ligi 8a näinud aga suve alguses nägin teda juhuslikult.Tema mind mitte.Vaatasin ja jälgisin teda eemalt ja sain aru,et igatsen vaid mälestust sellest mis meil oli aga selle mehe vastu ei tunne ma enam midagi.Nüüd mõtlen sellest ajast kui ilusast mälestusest ja taga seda/teda enam ei igatse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama mis teemaalgatajal. Kuid see ei ole seotud mehe hoolimise või hoolimatusega. Sel sügisel tabas see mind eriti karmilt. Ühte kindlat igatsen taga kogueg. Nüüd nägin teist, kellele ma tegelikult ise liiga tegin. Super kui hea ta välja näeb. Millega tegeleb või kus elab ei tea. Aga tahaks aega tagasi keerata ja uuesti valikuid teha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 22:18; 02.12 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul sama mis teemaalgatajal. Kuid see ei ole seotud mehe hoolimise või hoolimatusega. Sel sügisel tabas see mind eriti karmilt. Ühte kindlat igatsen taga kogueg. Nüüd nägin teist, kellele ma tegelikult ise liiga tegin. Super kui hea ta välja näeb. Millega tegeleb või kus elab ei tea. Aga tahaks aega tagasi keerata ja uuesti valikuid teha…[/tsitaat]

Kes keelab???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kes keelab???[/tsitaat]

Nüüd on pere, lapsed ja armastav mees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 22:18; 02.12 09:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis tunne see on

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.