Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tüüpi teie olete? (Puhkus)

Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Teema: Mis tüüpi teie olete? (Puhkus)

Postitas:
Kägu

Mul on lapsel see probleem, et peale vaheaega kooli minnes õpetaja käsib kirjutada või rääkida oma puhkusest. 99% kirjutab pikalt ja laialt, kus nad kõik reisisid. Minu oma kirjutab lühidalt- kodus olin.

Oeh, tuleb meelde enda kooliaeg, mind saadeti alati suveks maale vanatädi juurde, ja suvekirjeldus “olin maal”, oli pubekaeas ikka täiesti out. Kui kurb ma olin, et ma midagi põnevat teha ei saanud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tahaks vaheldust. Pärast lebotamist aktiivselt ringi trallida ning siis jälle lebotada. Välisreisidel samamoodi, tahaks näha linnu, maakohti, loodust. Vaheldumisi linnamöllu ja siis kuskil vaiksemalt loodust nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kirjeldan kolleegidel laia naeratusega ja põlevate silmadega, kuidas ma rohisin, vilju korjasin, marju vekkisin ja nii edasi. Tüütan kõik selle jutuga üsna kiiresti ära ja mingeid peavangutamisi ei pane tähelegi. Pärast on rahu majas.

Tegelikult lebotan oma kahe marjapõõsa vahel ja mõnikord käin tiigis ujumas. Muud ei viitsi. No niitma peab ka natuke.

Tegid tuju heaks, aitäh. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõlemat ühes paketis meeldib teha. Paar esimest päeva looderdaks kodus, siis läheks reisile ja siis looderdaks veel mõnda aega kodus. Üldse ei meeldi kohe peale reisi tööle tagasi minna, siis nagu poleks puhata saanudki. Ja niisamuti ei taha kohe esimesel puhkusepäeval reisile kihutada. Tööväsimus veel sees.

Minul lapsi ei ole, aga reisil vaatan alati neid väikeste laste peresid ja mõtlen vahest, et mida see vanematele ka pakub. Hotelli hommikusöögi lauas lapsed röögivad, vajavad eraldi lusikaga söötmist, lennukis nad röögivad, laevas nad kappavad ringi või röögivad jne. Kui ma peaks terve reisi kedagi karjatama ja pidevat röökimist taluma, siis oleks läbi nagu Läti raha.

Aga nendele peredele on see ju ainuke reisimisvõimalus koos abikaasaga. Normaalne inimene ei jäta oma lapsi paariks nädalaks järjest võõraste hoolde. Vanavanemad pole tihti jälle nõus nii pikalt järjest seda vastutust võtma ja vahel pole neil aegagi, sest enamik neist käib tööl. Olen ise selle perioodi üle elanud, kus reisisime koos 2 väikese lapsega – ei olnud nii hull midagi. Ja kui need lapsed on kodus sellised keerulise natuuriga rahutud tüübid, siis miks reis peaks hullem olema kui kodus olemine? Sageli on lapsed reisil hoopis rahulikumad, sest neil on ka põnev.

No ma saan aru, et neil pole lapsi kuhugi panna. Aga ma ju näen kogu aeg, et need lapsed pole rahulikud ega põnevil, vaid virilad ja jonnivad. Tahad oma õhtusööki mehega koos nautida, aga kõrvallauas käib kisa kontsert ja rabelemine. Mina eelistaks pigem siis kodus olla, kui pirilate pudinatega ringi trampida ja üleväsimusest nõrkenuna koju jõuda.

Mõned jonnivad, enamik ei jonni. Ja kui nad on virilad ja jonnivad kodus ka, siis kus on vahe? Kõik ei ole nõrgukesed, et lastega toime tulemine neid üleväsimusest nõrkema paneks.

Vahe on selles, et teised peavad võõraste laste kisa ja lõugamist kannatama.

Et lastega tulekski siis ainult kodus nelja seina vahel olla või mida sa öelda tahadki?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina tahan mõlemat sorti puhkust, niiöelda 2in1. Puhkuse võtan 2 nädalat korraga, esimesed 7-10 päeva sellest ajast olen reisil, ülejäänud päevad enne tööle minekut leban kodus ja ei tee midagi 😀 Kindlasti ma ei säti ühtegi reisi selliselt, et kohe järgmisel päeval peale tagasitulekut peab tööle minema, mul peab olema vähemalt 2-päevane puhver vahel.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 61 kuni 65 (kokku 65 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mis tüüpi teie olete? (Puhkus)