Esileht Väikelaps mis vahe on reima kiddo ja reimatec talvekombel

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mis vahe on reima kiddo ja reimatec talvekombel

Postitas:

proovisin netist otsida,aga midagi asjalikku ei leidnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.reima.fi/en/quality/categories

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaks olema materjali vahe, aga meil on mõlemad reaalselt olemas ja räägin omast kogemusest.
Ehkki mõlemil on 140gr vatiini, siis kiddo on minu meelest palju soojem. Tec läheb külmaga kuidagi kangeks ja vist selle materjal talletab külma. Teciga hakkas minu lapsel -7ga juba külm, kiddoga käib praegugi ja on soe. Samas olen ise ka dilemma ees, mida järgmiseks talveks soetada, sest tec-i kasutamisaeg on väga pikk (sügisest kevadeni) ja laps muutub ju järjest liikuvamaks. Villakombe alla panekul saab ka tec-iga ideaalselt talvel hakkama, kiddo on jälle mugavam. Kahjuks ei oska kommenteerida kiddo veepidavust, kuna ise kasutame seda just kuivema lumeilmaga. Tec on küll super. Laps püherdas poris ja lörtsis. Väljast tilkus lausa, aga seest täiesti kuiv. Kui rahakott kannatab, siis ideaalne variant on mõlemad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kiddo materjal on kulumiskindlam, reimatec’i põlved näevad paari nädalaga välja nii nagu tegemist oleks kolmanda ringi riidetükiga …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meile ka kiddo rohkem meeldib, ostangi nii, et jope reimatec ja püksid kiddo, kiddo on kulumiskindlam(38’000 märk on peal) ja katsudes vähem kilejas, kiddo näitaja oli 8000, reimatec 10000, seega suurt vahet näitajate osas pole.
kombeka valiks kindlasti Kiddo 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust Kiddo on küll liikuvale lapsele kobakas ja saledale lapsele suhteliselt kott. Kulumiskindlus on püksteosal hea, aga hingavus vilets. Veepidavus ülaosal on 3000, tecil aga 10000.
Kõige parem on Reimatec+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:13; 01.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib ka Kiddo rohkem.

Ülemise osa näitaja tõesti madalam, aga järgi proovitud ja on end minu silmis rohkem õigustanud, kui Reimatec. Oli soojem ja mõnusam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on ka Reima Kiddo hulga parem,isegi kui reimateci näitajad kõrgemad.Reimatec põlved kuluvad kiiresti läbi ja on poole külmem.Selline talv nagu meil on,siis pooldan igal juhul kiddot,sest sellega ikka soe.Ja kevadel eelistan lapsele ikka komplketi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule meeldib kiddo rohkem .Ja mul on liikuv ja rahmeldav laps ning peenike .Pole küll kohmakas ega laps ei higista .Kulumis kindlus on küll super hea.Meil läheb kombekas 2 talv ja nüüd on õrnad kulumis jäljed tagumikul aga tõesti õrnad .Käidud kelgutamas ja kodu hoovis möllatud.Ning riide värvid säilivad kaua .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec+ on küll super soe. Ja materjalide kuluvus on vist aastati erinev.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 10:13; 01.02 12:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vaidleks vastu sellele, kes ütles, et teci põlved kuluvad paari nädalaga koledaks. Mul lapsel seljas uus tec ja põlved on väga ilusad, ühtegi kriimu pole veel peal ja ta ei ole üldse selline paigalseisja vaid ikka korralik trööpaja. Kuna tean, et tec peab vett suurepäraselt, siis on sellega hea käia õues ka lörtsise ilmaga, mida meie kliimas võib suhteliselt palju ette tulla. Võin olla täiesti kindel, et laps kombe sees on kuiv. Minu jaoks on see oluline teadmine. Seega ei olegi julgenud osta Kiddot ja olen jäänud tecile truuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lemmik on Kiddo. Meie talve jaoks igatpidi paras. Ilmselt on Reimatec tõesti veekindlam, aga selle vahe märkamiseks peaks vist suisa lombis lamama. Tavakasutusel ei ole Kiddo veekindlusele küll miskit ette heita.

Minu arvates ei ole Kiddo kobakas ega kotakas. Mul on väga sale tütar ja tema seljas näeb igati ilus välja.

Pojal oli mõni aasta tagasi Reimatec+ ja selle põlved kulusid tõesti megakiirusel tumesinisest valgeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi teemast välja, aga kas kasutate Kiddo kombet koos sinna juurde kuuluva aluskombega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiddole kindlasti aluskombet ei paneks, siis hakkaks küll palav 🙂 Minu poisil on Reima Kiddo ja ReimaTec. ReimaTec´i talvekombet kasutasime nö üleminekuajal – külmem sügis/soojem talv. Reima Kiddo on miinuskraadide kombekas. Kiddo sildil oli kirjas 0 kuni -20 kraadi. Plusskraadidega, ehk siis kui on selline soojem talv 0 kuni + 5 näiteks, siis on Kiddo liiga soe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostsin reimateci kuna see on õhem ja pikemalt kantav (praktiliselt sügisest kevadeni).
mulle reimatec väga meeldib, kuna on kerge ja veekindel.
külmade ilmadega paneb laps komplekti, mis on reimatecist oluliselt soojem (sel aastal T2H oma).
kuna komplekti on nagunii vaja, siis on see minu meelest mõistlikum variant kui kaks kombekat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

no mina oma 3a. poisile panen küll ReimaKiddo kombele aluskombe alla, kui alla -8 kraadi. Reima fliiskombe, kuid panen eraldi, kui trukkidega knnitada, siis raske selga panna, eraldi palju mugavam, tüdruk alla Huppa fliispüksid ja fliis!
Sel aastal esimest korda ReimaKiddo ja ainult kiidusõnad!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Väikelaps mis vahe on reima kiddo ja reimatec talvekombel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.