Esileht Ilu ja tervis Mis valikut teha????…..psuhhiaater

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mis valikut teha????…..psuhhiaater

Postitas:

Kannatan juba kuuaega…pea kaibidevalt ringi ja tasakaalu hired on. Votsin ka tablette mida perearst maaras….ei aita. Kuna kunagi kannatasin arevuse parast, igaks juhuks kulastasin tana ka psuhhiaatri. Kes nahes mind esimest korda kohe utles ….oooo, need sumptomid on teil arevusest ja te olete raskes seisus, tuleb tablette votta…..3 aastat. …AD siis. mainisin talle, et akki midagi leebemat, norgemat rohtu…..tema aga ei….ainult AD! mina talle jalle, et need ju kahjulikud….. hesonaga rohkem ma ei vaielnud ja laksin koju. Nuud motlen….mis on siis oige? Tarbida neid tablette voi mitte. Koik tuttavad meedikud ei soovita AD, et ainult kui teist valjapaasu pole. Samas motlen…..ma ei saa ju kindel olla et arst oiget diagnoosi pani ja see on toesti arevus. Teisest kuljest….akki on arevus, ja iseeneset see pearingsus ule ei lahe:(((( Raske teha otsust….tean, et ma pole vaike tudruk….juba 34 a vana….kui siiski….palun andke nou!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei kardaks neid tablette. Kui psühhiaater need sulle kirjutas, ju siis pidas vajalikuks. Tuleb alustada väiksemate annustega, tasapisi määratud annuseni ja kui ravi läbi saab, siis tasapisi lõpetada. Ise olen AD ksutanud 1,5aastat, sain abi ja siiani pole mingit kahjulikku kõrvaltoimet ilmnenud.
Kui perearst on uuringud teinud ja muidu tervis korras, siis ilmselt on sinu sümptomid ärevusest. Kui hakkad rohtu võtma, läheb 2-3 ndl, enne kui aru saad, kas enesetunne läheb paremaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Mis valikut teha????…..psuhhiaater

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.