Esileht Sünnitus Mis valu see on?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mis valu see on?

Postitas:
Kägu

Mure siis selline…
Eile päeval juba tundsin selliseid imelikke torkeid alakõhus ja tupes. Torked läksid järjest tugevamaks ja olid hooti, ebaregulaarselt. Hoog koosnes umbes 3-4 torkest. Vahel oli lausa nii valus, et võttis kohe oigama. Siis jäi jälle järgi. Õhtul tundsin uuest kuskil tund aega. Siis ärkasin öösel poole kahe ajal üles ja kuni kelle poole viieni kannatasin. Olin juba valmis haiglasse helistama, kui torked kadusid ja uni uuesti peale tuli.
Nüüd päeval olen ka tundnud.
Millest sellised valud/torked küll tulevad???
Sünnitusvalud ju ometigi sellised ei ole?!?!
Olen esmarase ja ei tea muidugi sünnitusvaludest midagi…
Tahaksin haiglasse minna ikka siis kui õige sünnitegevus juba käib…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kristiba

RE: Mis valu see on?

emakas valmistub sünnituseks ehk siis harjutab vaikselt juba.kui valud lähevad 5min vahe peale siis soovitaks haiglasse minna.

Please wait...
Postitas:
Kristiba

emakas valmistub sünnituseks ehk siis harjutab vaikselt juba.kui valud lähevad 5min vahe peale siis soovitaks haiglasse minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on samamoodi, praegu mul näiteks valutab alaselg ja torked löövad alla ! Täitsa raske on ! Ootan pojaga kohtumist, aga kardan sünnitamist väga ! Aga tuleb mis tuleb … vähemalt näen oma pisikest 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Haiglasse siis mõtet iga torke pärast pole ju põhjust minna või helistama kukkuda?!?!
Mina õnneks sünnitamist ei karda, st. ma ei oska midagi karta 🙂
Aga ootan ka pojaga kohtumist nii nii väga!!!
Käin ka veel julgelt saunas 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Haiglasse siis mõtet iga torke pärast pole ju põhjust minna või helistama kukkuda?!?!
Mina õnneks sünnitamist ei karda, st. ma ei oska midagi karta 🙂
Aga ootan ka pojaga kohtumist nii nii väga!!!
Käin ka veel julgelt saunas 🙂
[/tsitaat]
Lapaaats oled w? Saunas ei tohi käia.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei tea miks saunas ei või käia???
Sa siin vali oma sõnu enne kui kedagi lapaatsiks sõimama tuled, eks ole!!!
Saun ei ole 100 kraadine ja käin seal ikka mõistuse piires…aga see selleks.
Lihtsalt Sa oled ikka väga imelik et solvama kukud. Teinekord põhjenda siis ära ka!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saunas tohib käija !!!

Siin soovitataksegi et kui tahad laps kiiremini tuleks, võib juua shampust , saunas käia ja vahekord ! 🙂

täna näiteks mina joon pokaali shampust. Nii et jah !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saunas võib täitsa käia kui kasutada leili mõistuse piires! Nii lihtsalt sõimama hakata teist, näitab, et tegemist on paraja lapaatsaga!

Please wait...
Postitas:
Systemone

Lapaaats oled w? Saunas ei tohi käia

et siis mis vahe on kas ma käin saunas või liiga sooja du¨¨i all-või vannis? lihtsalt liiga kuum ei tohi olla! Ei tasu tõesti kohe halvasti öelda.
Vaevalt et inimene mõtles sauna all poolt tundi kuuma leiliruumi. St. mõne inimese vannivesi on kuumem kui teise saun!

Please wait...
Postitas:
Melllukene

Kuidas algteematajal on ? Kõik tibens tobens ? Ma kardan siin õhtuid , need torkivad valud on nii valusad ! Vahel tulevad keset ööd ! Aga siis kaovad jälle. Õudne. Kuidas teil läheb? Oootad sünnitamist? Mis tähtajaks teile on pandud? Mul oli 27.jaanuar, kuid ikka ei taha tulla. Neljapäeval siis arstile , tehakse UH 🙂

jõudu ja jaksu !!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga istun ikka kodus. Kuuest saati sellised päevade moodi õrnad valud, käivad ikka ebaregulaarselt. No enam ei jõu!!! Tahan juba oma pisikest kätel hoida!
Aga öösiti tunnen mina ka neid torkeid, eile õhtul oli eriti jube. Kuna ei tea millised need sünnitusvalud on siis mõtlen iga valuraasu korral et kas nüüd minek.
Mul tähtaeg oli muidu 31. jaanuar. Siiis käisin viimast korda arstil ka. Tehti KTG ka see näitas juba emaka tööd aga titast pole siiski veel ei kippu ega kõppu 🙁
Tänane kuupäev oleks muidu väga ilus 🙂
Mellukene anna ikka teada kuidas läheb? 🙂 Või oled juba oma pisikesega??? 🙂 EDU!!! 🙂

Please wait...
Postitas:
Melllukene

Hei teemaalgataja !

Ei ikka pole. Pidin arstile täna minema, kuid jah.. öö nii külm, et auto ei lähe käima. Õnneks homme sain kohe aja 🙂 Need torked pole ka enam nii hullud kui siin eelmine nädal ja nädala alguses. Võimalik et olen lihtsalt harjunud nüüdseks 🙂 Aga jah, muretsen juba. Aga ei tohi pabistada, ega midagi. RAHULIK peab olema ! Kuidas su pisike liigutab? Mul on vaikseks jäänud, 2-3 korda paneb mütaka ära.. rohkem mitte midagi. Jälle millepärast ma pabistan. Aina helistatakse kaa… enam ei võta kõnesid ka vastu. Annan teada, seda olen öelnud kõigile. Aga keegi ei saa aru !

Täna ilus kuupäev, aga ei usu et kohtume poisiga. Arvan et asi läheb järgmisele nädalale. Arvan et nädala keskel kutsutakse haiglasse ja kutsutakse esile.

Ei tea kas see esilekutsumine on jube ?? :S

Loodan et kõik läheb nii sul , teistel ja ka mul hästi ! Edu kõigile 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eile õhtul ja öösel olid jälle sellised valud. Ja niipea kui mõtlesin haigla poole sättima hakata, läks kõik üle.
Minu pisike liigutab vahelduva eduga. Harvemini kui enne, aga kui paneb siis ikka korralikult.
Selle helistamisega on mul sama lugu.
Mul ka järgmine nädal arstiaeg. Loodan, et sünnib ikka ennem ära!
Ja sellest esilekutsumisest ei tea ma midagi… Kuidas või mis!?! :S
Hoian ka pöidlad pihus, et meil kõigil ikka hästi läheb!!!
Varsti on pisikesed meie kätel!!!

Please wait...
Postitas:
Melllukene

Hei teemaalgataja !

Käisin arstil , tehti esimest korda KTG , eriti jube oli… pool tundi pidin voodis lamama, külg väsis vahepeal nii ära, aga ei saanud midagi teha kaa, pidin olema külje peal.

Ämmaemand siis tegi saatelehe et 9veebruaril, kell 9.00 haiglasse, esile kutsutakse, kui ennem pole tulnud. loodan et ta tuleb ise ikka. Kuna kuulsin et esimese või kaks esimest ööd pead üksi olema. Et perepalatit ei saagi kohe, aga ma tahan et mu mees oleks mu kõrval, ei jätaks mind hätta !

õudne, mida rohkem mõtlen, seda rohkem kardan !

Jõudu sulle kallike !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommik Mellukene!
Arvatavasti kutsutakse mul ka esile. Homme arstile siis vaadatakse mis saab. Tore oleks kui päeval või öösel ära sünniks muidugi.
Aga miks mees ei saa sinu kõrval olla?
Meil ka plaaanis ikka presünnitus. Tahan samuti et mees mu kõrval oleks!
Aga igatahes loodan,et pisike sünnib sul nüüd paaripäeva jooksul ära!!!
Ole tubli!!! 🙂

Please wait...
Postitas:
Melllukene

Hei teemaalgataja !

mees ei saa jaa kaasa alguses, siis kui sa mingis palatis oled, kus tablasid ja tilkudeid antakse. Hiljem sünnitustuppa saab mees tulla… Sünnitustuppa võid sa saada alles 2-3 päeva pärast. Loodangi et homme tuleb kutt ikka välja. Ma ei jaksa küll 3 päeva haiglas passida, ja siis sünnitan ja siis veel kolm päeva ! Ja ÜKSINDA, ilma meheta ! 😀 Õudne !!!

Kuidas sul arstil läks??
Kuna esile kutsutakse?? Või sul juba pisike ilmapeal? 🙂

Ole sina ka tubli.. Jaksu veel need viimased päevad ! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuulge äkki vahetate meili aadressi vms. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei Mellukene! 🙂

Võiksime tõesti meili aadresseid vist vahetada 😀

Aga käisin eile arstil ja sain ennast nii välja vihastada…aga see juba teemast väga väljas.
Pisike ikka ei taha tulla, emme kõhus on vist parem. Valutan küll õrnalt. Koristan täna terve maja ära, äkki see annab midagi 🙂 Kusjuures käisin üleeile ka haiglas. Tervepäev sellised ebamäärased valud. Selgu et emakakael 3cm avanenud, pehme ja lame. Lubati otsustada et kas jään haiglasse või lähen magan paar tundi kodus ja tulen siis sünnitama-et nagu sünnitegevus käis. Otsustasin ikka koju minna. Magasin hommikuni ja sünnitusest polnud ei kippu ega kõppu!
Esmaspäeval saab 41+6, siis naitearstile ja too ilmselt siis määrab esilekutsumise aja. Aga ei tahaks et nii palju üle läheks!
Anna ikka teada kuidas Sul läheb!!!
OLE TUBLI!

Please wait...
Postitas:
Melllukene

Heips …

meili aaadress: melllluu@windowslive.com

Räägime siis seal 😀

Please wait...
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Esileht Sünnitus Mis valu see on?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.