Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?

Postitas:

Ootaks siis konkreetseid näiteid, millal mehed teid või teisi naisi, kes teile sellest on rääkinud või vihjanud, oma soovidega “rahule jätsid”. Ei taha siis mingeid kirjanduses toodud andmeid ega ka seda, mis vanuseni mehed võimekad on või mis vanuses veel lapsi on saadud. Suguvõsaski olnud üks 60+ vanuses isaks saanud mees.

Ise tean kaht konkreetset juhtumit (kogemata pealt kuulnud), kus veel 60-aastane mees oma naisele “ligi tikub”, üks koguni igal nädalavahetusel. On see normaalne, tavaline?

Endal meil veel selle vanuseni jupp minna ja seepärast küsingi.

+10
-59
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Endal meil veel selle vanuseni jupp minna ja seepärast küsingi.

Pead siiski oma teemaalgatuse tausta veidi selgitama.
Kas sa oled naine? Ja mees KIUSAB sind seksisooviga, kuigi olete suht noored veel?
Kuidas need vastama peaks, kes on sinust vanemad, aga seksivad hea meelega ja kedagi ei kiusata?

Üldiselt vastuseks – elu lõpuni, ma loodan.

+50
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 13:28; 12.04 07:57; 01.05 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ütle mehele, et käigu küla peal seksi küsimas. Siis kodus sind ei kiusa ning kõik rahul.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:41; 06.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksisoov on kiusamine? Oleme 54 ja 62, 1-2x nädalas ikka kiusame üksteist.

+38
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, aga väga loodan, et nii kaua kui meile elupäevi on antud.

Teemaalgataja, sa pead oma mehega rääkima või spetsialisti külastama. Seksuaalsus peaks olema energiat lisav nauding, mitte kiusamine. Kui tead kuidas sa rahuldud, siis räägi mehele ka. Kui ei tea, siis õpi ennast tundma. Kunagi ära teeskle orgasmi, muidu mees ei saagi aru, et sulle see värk midagi ei paku.

+25
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootaks siis konkreetseid näiteid, millal mehed teid või teisi naisi, kes teile sellest on rääkinud või vihjanud, oma soovidega “rahule jätsid”.

Proovi nüüd selgelt väljenduda, MIS KURADI PÄRAST SINUSUGUNE peaks üldse mingi suhte looma?
Milleks? Su libiido on null ja ikka on vaja kedagi normaalset lollitada? MIKS?

Kui sulle seks ei meeldi, see on täiesti ok, aga sa ei pea selleks mingit tavalist inimest (kellele meedib) omale suhtesse meelitama. Täiesti deb.iilne tegvus ju.

PS. On ka null-libiidoga mehi täiesti olemas, tehke oma suukesed lahti ja tutvumisel rääkige sellest.
Ei ole keeruline. Ei pea seda varjama, ei pea valetama. Saab täiesti vabalt ka koos elada kellegagi, kes on samasugune.

+31
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 14:41; 05.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar kuud juba ei kiusa, keerab koos lastega kell 21 magama ja rahu majas. Ise ma teda ka enam kiusata ei viitsi, lihtsam on uus mees leida.

Naine 30, mees 40.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niikaua, kui koos elasime ja niikaua, kui külas olles ise lasin, mõnikord oli nii kaua ilma olnud, et mu vastuseis polnud tema jaoks midagi (ei vägistanud). 30 oleme alles.

+2
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi nüüd selgelt väljenduda, MIS KURADI PÄRAST SINUSUGUNE peaks üldse mingi suhte looma?
Milleks? Su libiido on null ja ikka on vaja kedagi normaalset lollitada? MIKS?

Lapsi ja muud pere-elu ei saa ju ilma meheta. Libiido on meil jah väga erinev.

+3
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootaks siis konkreetseid näiteid, millal mehed teid või teisi naisi, kes teile sellest on rääkinud või vihjanud, oma soovidega “rahule jätsid”. Ei taha siis mingeid kirjanduses toodud andmeid ega ka seda, mis vanuseni mehed võimekad on või mis vanuses veel lapsi on saadud. Suguvõsaski olnud üks 60+ vanuses isaks saanud mees.

Ise tean kaht konkreetset juhtumit (kogemata pealt kuulnud), kus veel 60-aastane mees oma naisele “ligi tikub”, üks koguni igal nädalavahetusel. On see normaalne, tavaline?

Endal meil veel selle vanuseni jupp minna ja seepärast küsingi.

Mehed on ju nii erinevad. Kuidas saab üldse üldistada nii isiklikku nähtust nagu seda on seksuaalsus. Tahad oma mehe kohta infot, pane pilt, siis me pildi järgi saame arvata, mis edasi võiks juhtuda. Normaalne on mitte teha üldistavaid postitusi teemadel, mis on väga isiklikud. Meestel pole mingit piiri “ligitikkumise” lõppemiseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kunagi kiusanud, aga ma olen kole ka. Muidu, eks mees taha seksi, kuni tal tõuseb, kui enam ei tõuse, siis ei taha ka suurt, kuigi paljud muidugi võtavad tablette ja tahavad ikka. Mõni naine on öelnud, et kui läks paksuks, siis enam mehel polnud huvi, mõnel oli nii, et sai lapse ja mehel kadus huvi, sageli on nii, et kui mees leiab armukese, siis kaob oma naise vastu huvi. Ja kui naine enam ei ole seksuaalselt sellele mehele mingil põhjusel atraktiivne. Alkohol ja teatud ravimid ning tervisehäired vähendavad seksihuvi. Mõnel ongi üldse seksihuvi madal. Aga mis vanuses su mees end impotendiks on joonud, armukese leidnud vms seksihuvi vähendav  faktor tema elus ette tuleb, kes seda täpselt oskab öelda. Mingit normaalset keskmist vanust seksist loobumiseks pole. Mõni läheb neitsina hauda ja mõni seksib surmani, sagedus on ka väga individuaalne ja oleneb mitmest faktorist.

+17
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:39; 06.04 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ja muud pere-elu ei saa ju ilma meheta. Libiido on meil jah väga erinev.

Haige vaala pläma. Ja mitte selle pärast, et sul libiido madal oleks (sest see ON normaalne; paljudel on see madal)

Aga et TÄNAPÄEVAL tuled perekoolis väitma, et last ilma püsisuhteta ei saa? Kui rumal saab üks naine olla?
Lapse saad ju vabalt nii ühe-öö-suhtest kui ka ametlikke kanaleid (kliinikud) pidi.

Aga kuna sa oma elu juba korra nii tobedasse nurka oled elanud, siis soovitan sul lõpuks ikkagi oma suu lahti teha ja aus inimene olla.
Ja mehega rääkida, et seks pole (selle inimesega) sinu jaoks ning kuna sa armastad teda endiselt, siis oled nõus, et ta saab seda mujalt.

Kui mees vastab samaga (et armastab sind ja ainult sind, hoolimata sinu madalast libiidiost, mis tegelt ei ole sinu süü), siis on tal kaks varianti:
1. loobub ise elu lõpuni seksist (vähe tõenäoline, inimese jaoks, kes seda tähtsaks peab)
2. käib kusagilt mujalt seda saamas, ilma armastuseta.
Ja sina kannatad selle välja.

Lahku võite ka muidugi iga kell kah minna, aga see oleks liiga perekoolilik soovitus.

+12
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 14:41; 05.04 16:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eksmees neljakümnendate alguses ei tahtnud põhimõtteliselt enam üldse seksida, sellepärast lõpuks lahku läksimegi, et mulle see 2x aastas ei sobinud ja rahulolematus hakaks ka muid suhteid segama.

Praegune 40-aastan tikub endiselt ligi praktiliselt iga päev ja ma eelistan seda varianti varasemale.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ja muud pere-elu ei saa ju ilma meheta. Libiido on meil jah väga erinev.

[/quote]

IVF. Doonorsperma.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 30. Kui algatamise tema teha jätaksin juhtuks nii kord kuus vast. Hetkel oleme korra nädalas peale pidama jäänud. Ise tahaks rohkem, aga tööpäeviti väsinud ja nädalavahetuseti muud segavad asjaolud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi ja muud pere-elu ei saa ju ilma meheta. Libiido on meil jah väga erinev.

IVF. Doonorsperma.

[/quote]

Lastel siiski parem kui on ka isa peres.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, aga väga loodan, et nii kaua kui meile elupäevi on antud.

Teemaalgataja, sa pead oma mehega rääkima või spetsialisti külastama. Seksuaalsus peaks olema energiat lisav nauding, mitte kiusamine. Kui tead kuidas sa rahuldud, siis räägi mehele ka. Kui ei tea, siis õpi ennast tundma. Kunagi ära teeskle orgasmi, muidu mees ei saagi aru, et sulle see värk midagi ei paku.

Rahuldusega pole probleemi. Aga kõik see protsess…Tööpäeviti oleme liiga väsinud, seepärast püüab ta algatada puhkepäevade hommikul. Hakkab kätt su teki alla ajama, siis silitama, rindu, tuharaid otsima…Tahaks ju veel magada! Siis käi pesemas ja kui siis ükskord võimeldud on siis jälle…kokku mingi poolteist tundi mingi tema hetkenaudingu nimel jälle läinud.

+8
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, aga väga loodan, et nii kaua kui meile elupäevi on antud.

Teemaalgataja, sa pead oma mehega rääkima või spetsialisti külastama. Seksuaalsus peaks olema energiat lisav nauding, mitte kiusamine. Kui tead kuidas sa rahuldud, siis räägi mehele ka. Kui ei tea, siis õpi ennast tundma. Kunagi ära teeskle orgasmi, muidu mees ei saagi aru, et sulle see värk midagi ei paku.

Rahuldusega pole probleemi. Aga kõik see protsess…Tööpäeviti oleme liiga väsinud, seepärast püüab ta algatada puhkepäevade hommikul. Hakkab kätt su teki alla ajama, siis silitama, rindu, tuharaid otsima…Tahaks ju veel magada! Siis käi pesemas ja kui siis ükskord võimeldud on siis jälle…kokku mingi poolteist tundi mingi tema hetkenaudingu nimel jälle läinud.

Endale ikka ka 😉

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 20:59; 08.04 09:21; 10.04 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees 64 ja seks regulaarne, korra-kaks nädalas, koos varsti 15 aastat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida kõike minu vanad silmad PK-s nägema ei pea!?

TA jaoks peaksid meiesugused juba ammu surnud olema, aga ei.

“Kiusame” teineteist paar korda nädalas, enamasti küll nädalavahetusel, sest käime täiskohaga tööl. Kuna lapsi enam kodus pole, siis ei keela keegi ka suisa keset päeva mürada.

Mina olen 61 ja mees 67.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootaks siis konkreetseid näiteid, millal mehed teid või teisi naisi, kes teile sellest on rääkinud või vihjanud, oma soovidega “rahule jätsid”. Ei taha siis mingeid kirjanduses toodud andmeid ega ka seda, mis vanuseni mehed võimekad on või mis vanuses veel lapsi on saadud. Suguvõsaski olnud üks 60+ vanuses isaks saanud mees.

Ise tean kaht konkreetset juhtumit (kogemata pealt kuulnud), kus veel 60-aastane mees oma naisele “ligi tikub”, üks koguni igal nädalavahetusel. On see normaalne, tavaline?

Endal meil veel selle vanuseni jupp minna ja seepärast küsingi.

Mida? Lahuta ära kui nii erinevad seksisoovid on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

50+ hakkas vähenema tasapisi

 

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:10; 06.04 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind pole mehed kunagi seksisooviga paraku kiusanud. Oma laste isa kahjuks suhtub seksi üsna jahedalt. Ise kiusaks meest, kui sellel käsu peale tõuseks, aga ei tõuse ju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees suri poolteist aastat tagasi 88-aastasena. Viimasel aastal tahtis paar korda nädalas, vahel kaks raundi järjest. Enne seda oi u 15-aastane periood, kus paarist korrast kuus piisas.

Ise olin 30 aastat abikaasast noorem.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen ausalt, et ma olen ka täiega tüdinenud. Mees on 42 ja no vabandust, aga nädalate ja kuude kaupa saab paari tunni kaupa magada, sest ta lihtsalt elab seljas. Unekava on tal nii sassis, kui olla saab, sest vabakutselisena töötab, kuna ja kui kaua tahab ning magab jupikaupa nii päeval kui öösel. Ma ausalt ei taha 7-8 korda päevas iga päev. Kolisin teise tuppa magama, siis ta ei viitsi rohkem kui paar korda öö jooksul kolida (talle ei meeldi minu voodi ja magada ta selles ei taha). Õudus kuubis, sest see on lihtsalt jube väsitav.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen ausalt, et ma olen ka täiega tüdinenud. Mees on 42 ja no vabandust, aga nädalate ja kuude kaupa saab paari tunni kaupa magada, sest ta lihtsalt elab seljas. Unekava on tal nii sassis, kui olla saab, sest vabakutselisena töötab, kuna ja kui kaua tahab ning magab jupikaupa nii päeval kui öösel. Ma ausalt ei taha 7-8 korda päevas iga päev. Kolisin teise tuppa magama, siis ta ei viitsi rohkem kui paar korda öö jooksul kolida (talle ei meeldi minu voodi ja magada ta selles ei taha). Õudus kuubis, sest see on lihtsalt jube väsitav.

Sulle on tõesti mingi ekstreemsportlane sattunud.

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 16:39; 06.04 06:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen ausalt, et ma olen ka täiega tüdinenud. Mees on 42 ja no vabandust, aga nädalate ja kuude kaupa saab paari tunni kaupa magada, sest ta lihtsalt elab seljas. Unekava on tal nii sassis, kui olla saab, sest vabakutselisena töötab, kuna ja kui kaua tahab ning magab jupikaupa nii päeval kui öösel. Ma ausalt ei taha 7-8 korda päevas iga päev. Kolisin teise tuppa magama, siis ta ei viitsi rohkem kui paar korda öö jooksul kolida (talle ei meeldi minu voodi ja magada ta selles ei taha). Õudus kuubis, sest see on lihtsalt jube väsitav.

Ma ei elaks sellisega päevagi koos.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 22:10; 06.04 10:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

umbes 46 aastaselt enam ei kiusanud. siis hakkasin mina teda kiusama.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahuldusega pole probleemi. Aga kõik see protsess…Tööpäeviti oleme liiga väsinud, seepärast püüab ta algatada puhkepäevade hommikul. Hakkab kätt su teki alla ajama, siis silitama, rindu, tuharaid otsima…Tahaks ju veel magada! Siis käi pesemas ja kui siis ükskord võimeldud on siis jälle…kokku mingi poolteist tundi mingi tema hetkenaudingu nimel jälle läinud.

Ütled, et rahuldusega pole probleemi, aga on ju. Seks peaks ikka vastastikune nauding olema, mitte mehe tühjaks pumpamine. Suuna meest endaga ka tegelema või aita ise kaasa, et ka sina orgasmi saaks ning siis muutub protsess ka nauditavamaks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.04 13:41; 06.04 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks “kiusab ” päris tihti, 2 – 3 x nädalas.

Mina 52 , mees 60.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?