Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?

Postitas:

Te ei sisenda siin just optimismi…kui kirjutate et teie 60+ mehed veel maha rahuneda ei taha. Mul mees alles 50-tuuris ja võib tund aega järjest “kütta” ja mis ma siis pean veel mingi 15-20 aastat tema soovidele vastu tulema. Endal isu ammu kadunud.

Tänan kes vastasid.

TA

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Te ei sisenda siin just optimismi…kui kirjutate et teie 60+ mehed veel maha rahuneda ei taha. Mul mees alles 50-tuuris ja võib tund aega järjest “kütta” ja mis ma siis pean veel mingi 15-20 aastat tema soovidele vastu tulema. Endal isu ammu kadunud.

Tänan kes vastasid.

TA

Menopaus?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naisterahval algab kõik peast. Enda pealt tean,et kui suhted sassis või jahedad, siis ei taha füüsilist lähedust ka. Samuti on takistuseks see, kui ei tunne end enda nahas hästi- pole ammu trenni/juuksurisse jne saanud.

Saan aru, et sind see kõik häirib, aga mõtle teistpidi. Kui paljud naised hädas sellega, et mees ei tunne huvi ja ei vaatagi naise poole. Sinu mees tahab lähedust ja sind. See on hea. Muidugi, siis mitte, kui sina seda meest enam ei taha. Kui sul armastus tuhmunud, siis alusta esmalt sellega tööd. Mis varem teie ühistes tegemistes sul silma särama pani? Mis on teil ühist?

Samuti tegele enda arendamisega, enda eest hoolitsemisega. Kui tunned end enda nahas hästi, siis suureneb ka seksuaalsus.

Sa mainid, et sind häirib et palju aega läheb puhkepäeva hommikuti kaduma  Tahaks veel magada. Aga anna oma mehele sellest teada, et kui ta soovib midagi algatada, et ta ootaks kauem. Et laseks sul magada hommikul. Kas see aitaks? Juhul,kui nagu seksi jaoks päevas ruumi polegi, siis ei ole ju tegelt probleem ajas ja kohas vaid teievahelises suhtes….

Te olete veel noored ja mul tüesliselt kahju nii sinust kui mehest, kui peate nii edasi elama. Üks kerjab lähedust ja teine pakub nagu sundusest…

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 08:18; 09.04 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te ei sisenda siin just optimismi…kui kirjutate et teie 60+ mehed veel maha rahuneda ei taha. Mul mees alles 50-tuuris ja võib tund aega järjest “kütta” ja mis ma siis pean veel mingi 15-20 aastat tema soovidele vastu tulema. Endal isu ammu kadunud.

Tänan kes vastasid.

TA

Seksiisu kajastab üsna adekvaatselt sinu organismi üldist seisundit- selle puudumine EI OLE OK!  Vaata üle oma eluviisid, tervislik seisund jne- seksisisu kadumisest hauani on vaid üks sammuke.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees alles 50-tuuris ja võib tund aega järjest “kütta” ja mis ma siis pean veel mingi 15-20 aastat tema soovidele vastu tulema.

Ei pea.
Sa pead oma suukese lahti tegema ja talle ausalt ära rääkima, et sulle ei meeldi.
Mitte siin perekoolis sellest teematama ja lootma, et mees loeb ja “tunneb end ära”.

Ja siis on juba mehe otsus, et kas võtab kokkuleppeliselt kõrvalt, vahetab üleüldse naise välja VÕI läheb ainult onaneerimise peale üle.

Veelkord: siis on mehe kord otsus vastu võtta. Ja usu mind, nad enamuses ikkagi saavad selle otsustamisega hakkama.
Ei peagi perekoolis teematama.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 60 ja madala libiidoga. Pole viimased 15 aastat huvi üles näidanud. Mina mõned aastad noorem ja libiido väga hea. Olengi viimasel ajal hakanud mõtlema, et peaks “külalisnäitelja” otsima ( ei kavatse mehest lahku minna), sest enda tervis ( ja väljanägemine ) endiselt suurepärane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees 60 ja madala libiidoga. Pole viimased 15 aastat huvi üles näidanud. Mina mõned aastad noorem ja libiido väga hea. Olengi viimasel ajal hakanud mõtlema, et peaks “külalisnäitelja” otsima ( ei kavatse mehest lahku minna), sest enda tervis ( ja väljanägemine ) endiselt suurepärane.

Siin on konkreetne perekooli standardvastus lihtne. Kui sa oled naine ja nii mõtled, siis see on ok: ela ja tunne elust rõõmu. Kui oled mees samas situatsioonis ja midagi sellist mõtled, siis tuleb seina äärde panna ja kividega surnuks loopida.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 22:56; 11.04 00:55; 11.04 10:57; 11.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis on juba mehe otsus, et kas võtab kokkuleppeliselt kõrvalt, vahetab üleüldse naise välja VÕI läheb ainult onaneerimise peale üle.

Olen talle ka seda viimast varianti soovitanud. Ei saa siis ise oma asju korda aetud? Aga tema ikka, et sinuga on parem, tahan ainult sinuga, et käega pole nagu ikka päris see jne. Muidugi praegu, kui me mõlemad kodukontoris on võimalused ka kitsamad, vaid vannitoas või vetsus, varem oli ta osa aega üksi kodus ja siis sai ta seda teha arvuti taga või nii, ta on sellest nii ääri-veeri rääkinud. Ega täpselt tea ka kuidas see tal käib.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on eluaeg üsna väikese libiidoga olnud. Nooremana kord nädalas, hiljem kord kuus…erektsiooniprobleemid olid juba varem, aga peale kolmekümne viiendat sünnipäeva ei tulnud enam korda kuus ka mitte, paar korda aastas ehk kuidagi..

Praegu on ta 47 ja seksuaalelu puudub meil täiesti juba 10 aastat. Meil omavahel, mitte minul.  😉

Kunagi kuulsin kogemata pealt kui ta purjus olles sõbraga omavahel rääkis, et ei saa seksi ületähtsustamisest üldse aru. Seksi olevat vaja järglaste saamiseks, kui lapsed olemas, siis polevat üldse põhjust seksida. Ja kui tulebki ootamatult paar korda aastas mingi kihu peale, siis saab ise asja korda ajada, selleks pole ometi naist vaja… Sõber muidugi tema arvamusega nõus polnud, aga mees jäi enda seisukohtade juurde kindlaks.

Selline veider mees siis, aga ilmselt paljude perekoolikate unelmate mees..

 

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen täpselt samamoodi nagu viimase vastaja mees, kui lapsed olemas, ei näe mingit mõtet seksida. Minu mees on mulle ebameeldiv aga lapsed on vaja suureks kasvatada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on eluaeg üsna väikese libiidoga olnud. Nooremana kord nädalas, hiljem kord kuus…erektsiooniprobleemid olid juba varem, aga peale kolmekümne viiendat sünnipäeva ei tulnud enam korda kuus ka mitte, paar korda aastas ehk kuidagi..

Praegu on ta 47 ja seksuaalelu puudub meil täiesti juba 10 aastat. Meil omavahel, mitte minul. ????

Kunagi kuulsin kogemata pealt kui ta purjus olles sõbraga omavahel rääkis, et ei saa seksi ületähtsustamisest üldse aru. Seksi olevat vaja järglaste saamiseks, kui lapsed olemas, siis polevat üldse põhjust seksida. Ja kui tulebki ootamatult paar korda aastas mingi kihu peale, siis saab ise asja korda ajada, selleks pole ometi naist vaja… Sõber muidugi tema arvamusega nõus polnud, aga mees jäi enda seisukohtade juurde kindlaks.

Selline veider mees siis, aga ilmselt paljude perekoolikate unelmate mees..

Seksuaalenergia liigne kulutamine on põhjus, miks paljud mehed mökud on. Täiesti õigesti vastas.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma mõtlen täpselt samamoodi nagu viimase vastaja mees, kui lapsed olemas, ei näe mingit mõtet seksida. Minu mees on mulle ebameeldiv aga lapsed on vaja suureks kasvatada.

Ja aitab kasvatada?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 20:59; 08.04 09:21; 10.04 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka üks madala libiidoga naine. Armumisperioodil tahan küll palju seksi, aga siis kaob huvi ära. Asi pole ka selles, et ma rahuldust ei saaks – lihtsalt ei viitsi selle nimel mässata ja võimelda. Nüüd olen aga mehega ligi 20 aastat koos olnud, ja eks see voodielu üks pingutus ja kohustus ole tõepoolest. Mees tahaks seksi ilmselt vabalt kas või üle päeva. Minul ilmselt tekiks iseenesest füsioloogiline vajadus umbes kord kuus? Aga nii pikki vahesid meil kunagi ei ole, kompromissiks on, et seksime umbes kord nädalas. Ning see pole minu jaoks otseselt vastumeelne, sest ma ikkagi armastan teda. Kui millalgi mitu korda nädalas seda tehtud sai (tundsin nooremana endal ka rohkem survet, sest ikkagi “peaks” ja “oleks normaalne” sagedamini), siis küll muutis see mind väga pahuraks. Kindlasti saan selle peale nüüd miinuseid, aga ma ei saa ka sinna midagi parata, milline ma olen! Olen mehele ka vahel öelnud, et temast on  kahjugi, et tal pole naist, kes oleks voodis täitmatu isuga metskass. Ta muigab seepeale ja ütleb, et mis seal ikka, on ka juba leppinud ning ei ole kõige esimeses nooruses enam, saab hakkama selle sagedusega, mis on.

Ja kui keegi arvab, et normaalne oleks lahutada ja mees vabaks lasta – kui tema peaks seda nii suureks probleemiks, et tahaks lahutust, siis mis seal ikka. Kuid meil on muus osas hea klapp, sarnased huumorimeeled ja huvid, ühised lapsed, kodu ja koduloomad. Mõlemad peame teineteise leidmist siiani lotovõiduks, oleme teineteist elus palju edasi aidanud, teineteisele alati suurimaks toeks. Nii et mina (ja õnneks ka mu mees) ei leia, et libiido on ainus asi, mille järgi peaks abielu toimivaks/mittetoimivaks lahterdama. Küllap mu mees rahuldab end ka ise ning kätt südamele pannes ei saaks ma talle väga pahaks panna ka, kui tal füüsiliste vajaduste rahuldamiseks kõrvalt armuke tekiks. Loodaksin sel juhul vaid, et see asi füüsilisega piirdukski ja loomulikult et asju aetaks siis turvaliselt. Ning ilmselt süttiks ka minu libiido lõkkele, kui kuskilt peaks uus armumine tekkima, kuid midagi sellist ma kindlasti ei otsi ja selle kõige põhjal ei saa kindlasti öelda, et ma oma meest ei armastaks ega abielule pühendunud ei oleks. Lihtsalt olen niimoodi kuidagi ehitatud, ja kui mõnd aega veel inimene suudab pingutada, et kellelegi meele järele olemiseks end muuta, siis aastakümnete jooksul mitte. Ja vähemalt olen selles osas aus, eks ole? Ka oma mehe vastu.

 

Natuke sai nüüd siin TA teemat kaaperdatud, aga lugedes vastuseid torkas ikkagi see, kui halvasti suhtutakse erinevate libiidoga inimeste liitudesse, mõtlesin veidi enda näidet lahti selgitada.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele. Osad tõesti suhtuvad halvasti. Samas on eeldatav,et suhtes ei ole pea kunagi kõik vajadused ja soovid samad ning võrdselt väljendunud. Miks sinu postitus ka teemaalgataja omast erineb, on see, et sa hoolid oma mehest ja tema vajadusest ning sinu suhtumine oma mehesse on armastusväärne. Teemaalgataja postitusest aga õhkub põlgust ja vastikustunnet.

Ma olen väga traditsioonilise mõtlemisega, ning arvan,et abielu sõlmitakse ikkagi sooviga kogu eluks kokku jääda,aga ma ei leia,et see oleks okei olukorras,kus partnerist ja tema vajadustest absoluutselt ei hoolita. Lahendusi on vaja otsida, mitte hambad ristis kuidagi ära kannatada. Partner saab väga hästi aru,kui kõik käib läbi sunduse.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 08:18; 09.04 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke sai nüüd siin TA teemat kaaperdatud, aga lugedes vastuseid torkas ikkagi see, kui halvasti suhtutakse erinevate libiidoga inimeste liitudesse, mõtlesin veidi enda näidet lahti selgitada.

Ei suhtu halvasti erinevate libiidodega inimeste koosolemisse, kui ollakse üksteisega arvestavad ja ausad, nagu teie kaks. Sinu jutust on selgelt aru saada, et teil on omavahel kommunikatsioon täiesti olemas. Halvasti on nende paaridega, kus asjadest ei räägita ja vaikimisi eeldatakse, et teine oma vajadusi maha surub või kogu aeg ainult vastu tuleb või kus libiidovaba suhte osapoole jaoks on katastroof juba see, kui teine ennast ise rahuldab, rääkimata siis mujalt rahulduse saamist.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuna sa oma elu juba korra nii tobedasse nurka oled elanud, siis soovitan sul lõpuks ikkagi oma suu lahti teha ja aus inimene olla.
Ja mehega rääkida, et seks pole (selle inimesega) sinu jaoks ning kuna sa armastad teda endiselt, siis oled nõus, et ta saab seda mujalt.

Kui mees vastab samaga (et armastab sind ja ainult sind, hoolimata sinu madalast libiidiost, mis tegelt ei ole sinu süü), siis on tal kaks varianti:
1. loobub ise elu lõpuni seksist (vähe tõenäoline, inimese jaoks, kes seda tähtsaks peab)
2. käib kusagilt mujalt seda saamas, ilma armastuseta.
Ja sina kannatad selle välja.

Meie elame tsölibaadis mehega. Minu liibido oli nooruses küllalt kõrge. Me sobisime ka seksuaalselt ja abiellusime.
Siis sain umbes 5 aastat hiljem ühe seljatrauma, mille tõttu jäi arsti soovitusel 2-3 kuud seksi vahele. Aga organism nõudis osa – orgasmid pidin seksuaalse inimesena ikka kätte saama. Oskasin seda muidugi ka enne, see ei tekkinud koos traumaga. Ütleme nii, et see pole ju iseendal keeruline. See muutus harjumusega nii lihtsaks ja heaks, et kadus huvi tundide kaupa maadelda mitmes poosis mehega, kui võin saada orgasmi ise minimaalse jõukuluga 5 minutiga ja see ei too kaasa higi, tatti ega sassis linu 🙂 Võin selle orgunnida ükskõik kus, kuna mul käib see mõttejõul ja, kui viisakalt väljenduda, ei vaja füüsilist tegevust.

Mõne aasta veel nö andsin mehele järele, aga siis ütlesin, et ei. Tehku oma otsus, jääb või läheb, aga mina enam ei seksi. Ei tema ega kellegi teisega, ei mehe ega naisega. Ei rahulda teda ka muude meetoditega. Ainult iseendaga seksin edaspidi. Mees ütles, et tema seksuaalsus seda ei kannata, lähme lahku ilmselt, aga ta mõtleb õhtuni. Mõtles ja jäi. Nii elamegi 15 aastat ja rohkem. Me ei räägi seksist kunagi, aga saame väga hästi läbi, magame ühes voodis, aga eraldi tekkidega, mitte kaisus. Kallistame iga päev mitu korda. Ei suudle, aga musitame. Püsivat armukest mu mehel kindlasti pole olnud ega ole. Mõndi seksuaalvahekord loodetavasti ikka, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas või millal. Küll aga hoolitsen et tal oleks piisavalt privaatset onaneerimisaega (vabandage otsekohesuse pärast) ja -materjali.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 09:28; 10.04 11:49; 11.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seks kahe inimese vahel on parem kui mistahes seks iseendaga

+10
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 20:59; 08.04 09:21; 10.04 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las ma pakun, sa oled ka üsna paks ja kole, et mees on rahul et su otsa ronima ei pea? Võibolla on mees ka, et ta korrektselt funktsioneerivat naist (st kel on ka inimlikud emotsioonid, mitte vaid füüsilise orgasmi vajadus) pole seni leidnud.

Ei ja jah. Ma olen üsna kole jah. Alla keskmise. Hoolitsetud, aga looduse poolt kole. Vanasti öeldi – huvitav. Mis sisuliselt tähendas, et inetu. Ja õige on, olengi.

Olen ülisale ehk kõhn. Paljude jaoks liiga kõhn.

Ehk siis ma olen sinuga nõus 🙂

Aga inimlikku lähedust jagame me kogu aeg. Mõne perekooli naise mehega ei saavat kunagi rääkida. Me räägime palju ja, nagu öeldud, kallistame ja musitame iga päev. Peamine – meil on teineteisega mõnus.
Mees on natuke ehk üle keskmise välimusega, aga see on minu arvates. Ta on haritud, kombekas, viisakas, nägus, tark, vormis ja puhas. Ning suurepärase huumorimeelega 🙂

Muidugi garantiid pole, et see veel teist samakaua kestab.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 09:28; 10.04 11:49; 11.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne aasta veel nö andsin mehele järele, aga siis ütlesin, et ei.

Mina peale lapsi (mees oli siis 40-ringis) ütlesin ka mehele, et võiksime nüüd selle seksi-asjaga lõpetada. Päris ultimaatumit ei esitanud. Tema muidugi, et mida?? -temal veel võib-olla 30 aktiivset aastat ees. Lahku ka ei tahtnud minna, lapsed ju väiksed ja mees tegeleb nendaga väga, jätta ta ka neist rõõmudest ilma…nii ikka paar korda kuus tulen vastu, nagu eespool ütlesin siis puhkepäeva hommikul tavaliselt.

Rahulduse saamisega nagu ütlesin pole probleemi, kui seda ka ei saaks, siis poleks tal vähimatki lootust. Lihtsalt see ajakulu ja iga kell eelistaks magada tunni-kaks kauem kui temaga “võimelda”.

TA

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.04 13:25; 05.04 16:10; 05.04 20:41; 05.04 20:49; 07.04 00:13; 07.04 23:21; 10.04 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh naised, kuidas mõnel veab. Oskan ennast suurepäraselt igast asendist ise rahuldada, aga see ei asenda mitte mingit moodi seksi  mehega ja sellest saadavat naudingut. Mees 47a ja ise 39a. Mehel päris mitu aastat erektsiooniprobleemid, mida ravimitega korrigeerida sai. Viimasel ajal hakkas nagu looma juba,kuigi mina see rohkem kiusaja olen alati olnud. Ahelsuitsetajana  oli mehel nüüd infarkt  või õigemini infarkti eelne seisund. Pandi stent ja sööb 7  sorti ravimit. Suitsetamise jättis nüüd maha, aga seksist ei julge unistadagi. Mõtlen kas nüüd nii jääbki :(Nautige ometi seda. Mis kiusamine ja sassis linad. See on üks kõige suuremaid  heaoluhormoone loovaid tegevusi üldse.

 

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh naised, kuidas mõnel veab. Oskan ennast suurepäraselt igast asendist ise rahuldada, aga see ei asenda mitte mingit moodi seksi mehega ja sellest saadavat naudingut. Mees 47a ja ise 39a. Mehel päris mitu aastat erektsiooniprobleemid, mida ravimitega korrigeerida sai. Viimasel ajal hakkas nagu looma juba,kuigi mina see rohkem kiusaja olen alati olnud. Ahelsuitsetajana oli mehel nüüd infarkt või õigemini infarkti eelne seisund. Pandi stent ja sööb 7 sorti ravimit. Suitsetamise jättis nüüd maha, aga seksist ei julge unistadagi. Mõtlen kas nüüd nii jääbki :(Nautige ometi seda. Mis kiusamine ja sassis linad. See on üks kõige suuremaid heaoluhormoone loovaid tegevusi üldse.

Mina teeksin sinu asemel naisteklubi, kus saab mehi vahetada: mõnel on ikka seksi üle, teisel puudu, ja siis seal teed matchmakingut ja kõik on lõpuks õnnelikud. Muidu kõik vaikselt kannatavad oma teki all omaette.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 22:56; 11.04 00:55; 11.04 10:57; 11.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan ennast suurepäraselt igast asendist ise rahuldada, aga see ei asenda mitte mingit moodi seksi mehega ja sellest saadavat naudingut.

Absoluutselt ei asenda, sest see nauding on suur, kui tunned, et sind ihaldatakse ja tahetakse.

Kahjuks või õnneks aga mind ei huvita, et mind ihaldataks või tahetaks. On piisavalt ihaldatud ja tahetud ning see oli nii pagana aegavõttev ning plägane protseduur. Kulus ikka päris kakskümmend aastat kõrget liibidot, kuni aru sain, et see ajakulu pole seda väärt. Kui mees leppinuks kähkukatega, siis ehk seksksime siiamaani, sest mina saan orgasmi kiiresti ja multi-orgastilise naisena ühe vahekorra jooksul kaks kuni neli kindlasti. Aga selle nö tavapikkuses seksiga kaasnev maadlemine ja võimlemine on…niiiiiiii tüütu. Hea meelega aga kallistame ikka.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.04 09:28; 10.04 11:49; 11.04 09:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan ennast suurepäraselt igast asendist ise rahuldada, aga see ei asenda mitte mingit moodi seksi mehega ja sellest saadavat naudingut.

Absoluutselt ei asenda, sest see nauding on suur, kui tunned, et sind ihaldatakse ja tahetakse.

Kahjuks või õnneks aga mind ei huvita, et mind ihaldataks või tahetaks. On piisavalt ihaldatud ja tahetud ning see oli nii pagana aegavõttev ning plägane protseduur. Kulus ikka päris kakskümmend aastat kõrget liibidot, kuni aru sain, et see ajakulu pole seda väärt. Kui mees leppinuks kähkukatega, siis ehk seksksime siiamaani, sest mina saan orgasmi kiiresti ja multi-orgastilise naisena ühe vahekorra jooksul kaks kuni neli kindlasti. Aga selle nö tavapikkuses seksiga kaasnev maadlemine ja võimlemine on…niiiiiiii tüütu. Hea meelega aga kallistame ikka.

Ok, sul on siis lihtsalt enneaegse ejakulatsiooni orgasmi probleem. Ma ei teadnudki et ka naistel see võib olla, ilmselt üsna haruldane. Meeste vastava asja vastu on terved tööstusharud, naine ei tule vist selle pealegi et see pole päris norm.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 22:56; 11.04 00:55; 11.04 10:57; 11.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat noorem mees hakkas nii 39-aastaselt väsima. Praegu olen 54 ja meespool 63. Allume teineteise “kiusamisele” 3-4 korda nädalas. Suvel on jaksu rohkem ja siis saab iga päevgi midagi. Võiks rohkemgi, kuid mõlemal on vahetustega töö.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok, sul on siis lihtsalt enneaegse ejakulatsiooni orgasmi probleem. Ma ei teadnudki et ka naistel see võib olla, ilmselt üsna haruldane. Meeste vastava asja vastu on terved tööstusharud, naine ei tule vist selle pealegi et see pole päris norm.

See pole ju mingi uudis, et meeste seksuaaltervis on meditsiinis kaugelt suurem prioriteet kui naiste oma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:00; 11.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mees lepib sellega? Päriselt või arvad nii? Ma üsna sarnases olukorras mehena  (naine otseselt ei öelnud, aga sisuliselt pidin ise seda mõistma) kah mõnda aega mõtlesin et mul midagi viga ja peaksin enam pingutama, aga naine tunnistas et lihtsalt pole mingit huvi ja juba mõte kehavedelikest on ebameeldivaks muutunud. Sellele järgnes mõne aasta jooksul mehel tugev stress, aloholiprobleemid, depressioon, kurvad mõtted lahutusest suitsiidini, peaaegu teiste naiste juurde minek. Sealjuures ma ei ole kindel kas naine selle probleemi tõsidusest aru saab.

Sa see hädas mees, kes siin ühes teises teemas kurdab, kuidas tal naise seksisoovimatuse pärast depressioon on? Üpris alatu ikka teist inimest oma stressis, depressioonis ja alkoprobleemidest (lisaks veel suitsiidimõtetes) süüdistada!

Kui seks on nii suur asi ja probleem, siis leitakse mingi lahendus. Aga sa siin ütled, et su naine on sinu vaimsetes probleemides süüdi….lihtsalt sellepärast, et ta sinuga seksida ei taha. Oma vaimse tervise eest vastutad sa ikka ise, mitte pole teine süüdi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh naised, kuidas mõnel veab. Oskan ennast suurepäraselt igast asendist ise rahuldada, aga see ei asenda mitte mingit moodi seksi mehega ja sellest saadavat naudingut. Mees 47a ja ise 39a. Mehel päris mitu aastat erektsiooniprobleemid, mida ravimitega korrigeerida sai. Viimasel ajal hakkas nagu looma juba,kuigi mina see rohkem kiusaja olen alati olnud. Ahelsuitsetajana oli mehel nüüd infarkt või õigemini infarkti eelne seisund. Pandi stent ja sööb 7 sorti ravimit. Suitsetamise jättis nüüd maha, aga seksist ei julge unistadagi. Mõtlen kas nüüd nii jääbki :(Nautige ometi seda. Mis kiusamine ja sassis linad. See on üks kõige suuremaid heaoluhormoone loovaid tegevusi üldse.

Sinust on küll väga kahju. Seks seksiks, aga et nii noor mees juba nii hädine on, on jube. Mul mees sama vana kui sinul, aga sinu kirjeldatud probleeme ei paista kusagilt. Kole mõeldagi, et selles vanuses oleks inimene juba tudi valmis.
Vabandust, ma ei tahtnud su õnnetust osatada, lihtsalt vanust lugedes lahvatas pähe, et appi, mul ju ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.04 13:00; 11.04 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üpris alatu ikka teist inimest oma stressis, depressioonis ja alkoprobleemidest (lisaks veel suitsiidimõtetes) süüdistada!

Ei mõelnud siin ega seal kedagi süüdistada, “sellele järgnes” mõtlesin üsnes ajalist, mitte põhjus-tagajärg seost. Point oli rohkem selles, et teise inimese probleemide sisse ei pruugi näha, arvad et kõik on korras, tegelikult teisel on väga halb.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.04 22:56; 11.04 00:55; 11.04 10:57; 11.04 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina peale lapsi (mees oli siis 40-ringis) ütlesin ka mehele, et võiksime nüüd selle seksi-asjaga lõpetada.

See teema on ikka liba ju, eks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.04 13:28; 12.04 07:57; 01.05 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe kui mõni noorem ja asjalikum jälle satub, jätab kiusamise järele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuseni mehed teid oma seksi-sooviga kiusasid?