Esileht Väikelaps Mis vanuseni panete lapsele selga body?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Mis vanuseni panete lapsele selga body?

Postitas:

Tüdruk hetkel aastane ja kuna praegu talv siis body ikkagi asendamatu riideese. Varutud on ka järgmine number bodysid ja kevadel ehk kanname ka neid veel aga suvel on laps juba 1,5 aastane.Tatsab kenasti omal jalal ringi. Peatselt hakkab ka potitamise trall pihta. Ühesünaga varsti hakkab body kasutamine pigem tüütuks muutuma. Kuidas teil? Mis vanuseni ja miks just nii kaua body kasutusel olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aastaselt hakkas potil käimine ja lõppes ka bodyde kandmine. Bodyd mulle meeldisid, aga ei leidnud, et need oleksid talvel kuidagi asendamatud. Meil püsivad pluusid-särgid kindlalt püksis. Hetkel siis sukkpükstes, soojemate ilmadega dressipükstes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 22:57; 15.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kandsime kuni aastaseni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina panen lapsele body selga ainult õue minekuks ja seal ma teda ei potita. toas pole ju vahet, kas on suvi või talv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni potil hakkab käima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pannud siiani oma tütrele, kui oleme kaua õues ja läheb suureks rullimiseks ja rabelemiseks. Samuti pikkadeks autosõitudeks, sest pluusid lähevad toolil istudes ikka kuidagi seljal liikuma.

Laps juba 2 aasta ja 7 kuune (aga peenike). Käib sügisest ka lasteaias.

Bodyd on teistelt saadud. Spetsiaalselt ma ammu enam ei ostaks sellist asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina panen lapsele body selga ainult õue minekuks ja seal ma teda ei potita. toas pole ju vahet, kas on suvi või talv.[/tsitaat]
täpselt sama, laps 2a

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meil kandis laps kuni nr 86 bodisid, edasi enam mitte, kuigi paar nr 92 bodi oli ka ühest riidekotist välja tulnud. Suuremal lapsel tundub bodi naljakas, see on minu meelest beebi riietusese.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil käib 1,8a bodyga (lühikese varukaga). lasteaias ei käi, potitamisega ei tegele, seega on hea, et body hoiab veel kindlamalt mähet paigas ja selg pole paljas. suvel ilmselt enam body ei pane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 1a. 10k. ja kasutan mõnda body nr 92-98 kui õue läheme või öösel, et selg paljaks ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Laps on 1a 5k. Kasutab veeb bodysid. Arvan, et kuni suveni. Praegu õue minnes ikka panen body siis kindel, et selg paljas pole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poiss 1,7a. samuti käib bodyga, tavaline särk on tavaliselt kuskil kuklas rullis:) Niipea ei kavatse kasutamist ka lõpetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, kas tavalised pluusid särgid püksis püsivad, sõltub vist lapse kehakujust. Mina võimlen ja loobin teda, riided ei muuda asukohta, ei pea kohendama ka. Selg ilma bodyta kogu aeg soojas. Aga olen küll sülle võtnud lapsi, kellel kohe riided \”laiali valguvad\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 22:57; 15.01 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1a üritasin hakata kasutama muud võimalust riietamiseks, aga ei leidnud piisavat valikut pluuse selles suuruses (74 oleks vaja olnud). Potitamise pärast just.

Sellest ajast kui laps ise kõndis, ei ole küll probleemi, et särk püksis ei seisa. Jah, pikali oleval lapsel muidugi kipub rullima, aga seisval-kõndival võiks ju püsida küll. Peab ka muidugi paras suurus olema, kui lühike, siis muidugi rullib. Samas pika ülakehaga lapsel ei pruugi ka pikkuse järgi numbris särk sobida – võib lühikeseks jääda.

Lisaks sellele on õues käies meil pealmine kiht alati olnud kombekas. Paljas kõht kuskilt paista niikuinii ei saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need paljad seljad tekivad ikka turnimisega, sülle ronimise-võtmisega, käpakil käimisega jne.
Minu poiss on suur rööbeldis ja ainuke variant selga mitte paljana hoides oleks kanda tõesti 1-2 nr suuremaid särke, mis kehaosast seega pikemad. Nendel aga varrukad oleks ju väga pikad, samuti kehast laiad. Tihti lippab toas ringi body alumised nööbid lahti ja isegi siis püsib body püksis.
Ilmselt on mul endal ka kiiks välja kujunenud palja selja suhtes, kuna endal seljaprobleemid ja ei kannata külma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on kahe nädala pärast 2-aastane – potitamisega ei tegele ja bodyd vägagi käigus. nr 86-92, paar tk ka 98.
toas ongi enamasti pikkade varrukatega body väel -riietumisega mingi teema hetkel:) hea on kui bodygi selga saab:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Potile harjutades lõppes ka bodyde kandmine ehk siis kuskil 1,5-aastaselt. Samal ajal asendusid ka tudukombed kaheosaliste pidzhaamadega. Ikka selleks puhuks, et kiiresti püksid alla saaks tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps hetkel 1a2k ja kanname kuni soojade suveilmadeni. Talvel hea, kui selg soojas kindlalt. Potile keeldum minemast. Aga potiajaks super hea kasutada särki ja püksmähkmeid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps hetkel 2,6 ja kasutuses ikka bodyd nr 92,needki veic suured.Praegu lihtsalt asendamatu riideese väljas-Käime ammu potil,aga väljasolekul poisil body.Toaski vahel.Poiss ise võtab alt lahti kui potile tahab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul läksid bodyd käigust ära suht vara, kui läksin üle ühekordsetelt mähkmetelt korduvkasutatavatele. Septembri lõpu tüdruk toimetas elu esimese suve õues juba ilma mähkmeteta ja pärast seda enam neid muidugi vaja ei läinudki. Ma arvan, et pärast poole aastaseks saamist pole ma tütrele neid selga pannud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Väikelaps Mis vanuseni panete lapsele selga body?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.