Esileht Ilu ja tervis Mis vanuses algas teil menopaus.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: Mis vanuses algas teil menopaus.

Postitas:

Kui vanalt algas teil menopaus.Kui vana te olite kui päevad ära jäid,mina olen 50 arst tegi vereproovi ja ütles,et näidud pole veel sellised ,et menopaus oleks .Teeb poole aasta pärast uuesti.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

47 olen ja pole veel alanud. Arst ütles, et emakas pole veel seda nägugi, et midagi niipea hakkaks.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 19:18; 17.04 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

51-selt ütles arst, et pole seda nägugi, et midagi algaks. Pool aastat hiljem olid munasarjad juba atrofeerunud.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 19:44; 31.03 18:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on siin iga mitme kuu tagant uus teema.

47 hakkas tsükkel kõikuma, päevade vahed suurenesid. Nüüd pole menstruatsiooni olnud 4 kuud, aga see pole kindel ju veel, et päevad taas suvel ei algaks. Kuumahood olid, aga praegu pole.

Arvan, et liiga vara algasid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 19:46; 30.03 13:02; 30.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

52.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 56 ja menstruatsioon käib nagu kellavärk, pole ühtegi märki, et hakkaks otsa saama.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 21:35; 29.03 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

40

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 21:56; 31.03 13:42; 01.04 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42-aastaselt hakkas jupsima ja vahetpidamata olid päevad, pool aastat jama ja nüüd 43-aastasena vaikus. Aga na teadsin seda juba günekoloogi öelduna aastaid ette, et kohe-kohe algab. Anetlikult vist nii, et kui 1 aasta pole päevi olnud, siis menopaus. Oli vist nii? No vahet pole..
Ps!Viimane laps sündis 41-aastasena

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 22:50; 30.03 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50, päevad pole veel ära jäänud(menopaus on siis kui päevad pole aasta aega järjest  käinud) seega pole veel menopausis, aga tervisehäired on sellegipoolest ilmunud, liighigistamine ja igasugu pisted kõikjal. Nii et vahet pole, et pole menopausis, ikkagi organism juba valmistub selleks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 23:58; 02.04 00:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

54 olin kui päevad hakkasid ebaregulaarselt käima. Kord oli vahe kuu, siis 3 kuud. 55 aastaselt oli kõik. Ka kuumahoogusid olen harva nõrgalt tundnud. Nüüd olen 58 ja kuumahoogusid pole aasta aega küll enam tundnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on siin iga mitme kuu tagant uus teema.

47 hakkas tsükkel kõikuma, päevade vahed suurenesid. Nüüd pole menstruatsiooni olnud 4 kuud, aga see pole kindel ju veel, et päevad taas suvel ei algaks. Kuumahood olid, aga praegu pole.

Arvan, et liiga vara algasid.

Aga see on ka teema, millest üldjuhul kusagil juttu ei ole, Nt raseduse iga nädala muutuste kohta eraldi on igasuguseid materjale rohkem leida kui kogu menopausiga seoses.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 10:58; 17.04 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna emal oli raske menopaus ja varajane, hakkas 43 siis viimasel günekoloogi visiidil küsisin, et ehk teeks vereproovist hormoontaseme kontrolli. Günekoloog ütles, et enne kui kaebusi pole, pole ka midagi kontrollida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 18:55; 02.04 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 56 ja menstruatsioon käib nagu kellavärk, pole ühtegi märki, et hakkaks otsa saama.

Kui vanalt päevad algasid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:02; 29.03 20:32; 30.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

53. Õnneks olid vaevused minimaalsed. Kurikuulsaid higistamisi ja kuumahooge pole pidanud kogema. Umbes poole aasta jooksul oli südame rütmihäire kergemal kujul.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain paar kuud tagasi 50 ja veel mõnd kuud tagasi käisid päevad väga regulaarselt(28 päeva) Üle-eelmisel kuul päevi ei tulnudki, eelmisel kuul olid, Nüüd on juba 36 päeva möödas ja päevi jälle pole. Eks ta vist nii hakkabki… Muid märke pole täheldanud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 22:28; 09.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 56 ja menstruatsioon käib nagu kellavärk, pole ühtegi märki, et hakkaks otsa saama.

Kui vanalt päevad algasid?

11 olin.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 21:35; 29.03 08:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

42-aastaselt hakkas jupsima ja vahetpidamata olid päevad, pool aastat jama ja nüüd 43-aastasena vaikus. Aga na teadsin seda juba günekoloogi öelduna aastaid ette, et kohe-kohe algab. Anetlikult vist nii, et kui 1 aasta pole päevi olnud, siis menopaus. Oli vist nii? No vahet pole..

Ps!Viimane laps sündis 41-aastasena

Kusjuures siin on midagi valesti. Kui sa just IVF-ga last ei saanud, siis loomulik rasestumine peaks muutuma raskeks kui mitte võimatuks umb 10 aastat enne menopausi. Seega 41 aastane sünnitaja peaks menopausi ootama 50+ vanuses.

+1
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 10:59; 29.03 22:10; 30.03 12:46; 31.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

53..vist. Täpselt ei tea, sest tänu hormoonspiraalile päevi nagunii polnud. Siis lasin selle eemaldada; mingil hetkel oli veel veritsust ja siis ei midagi. Sel ajal olid ka kuumahood.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures siin on midagi valesti. Kui sa just IVF-ga last ei saanud, siis loomulik rasestumine peaks muutuma raskeks kui mitte võimatuks umb 10 aastat enne menopausi. Seega 41 aastane sünnitaja peaks menopausi ootama 50+ vanuses.

See küll tõsi pole. Saadakse ka paar aastat enne menopausi lapsi või isegi siis, kui arvatakse, et menopaus käes. Aga ootamatusi võib ikka juhtuda.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 19:33; 29.03 22:40; 02.04 10:58; 03.04 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 56 ja menstruatsioon käib nagu kellavärk, pole ühtegi märki, et hakkaks otsa saama.

Kui vanalt päevad algasid?

11 olin.

Nii ongi – kui vara alustad, siis hilja lõpetad.

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:02; 29.03 20:32; 30.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40

Kas oligi nö loomulikul teel alanud menopaus või operatsioonijärgselt?

Kui vanalt päevad hakkasid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 21:09; 31.03 19:21; 03.04 10:11; 03.04 10:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures siin on midagi valesti. Kui sa just IVF-ga last ei saanud, siis loomulik rasestumine peaks muutuma raskeks kui mitte võimatuks umb 10 aastat enne menopausi. Seega 41 aastane sünnitaja peaks menopausi ootama 50+ vanuses.

See küll tõsi pole. Saadakse ka paar aastat enne menopausi lapsi või isegi siis, kui arvatakse, et menopaus käes. Aga ootamatusi võib ikka juhtuda.

Ei muidugi. Arstid valetavad: viljakus hakkab langema umbes 10 aastat enna menopausi, kuna munarakkude arv ja kvaliteet hakkab vähenema ja menstruaaltsükkel muutub ebaregulaarseks. Kuigi mõned naised jäävad ise lapseootele ka 40. eluaastates, hakkab üldiselt naise viljakus langema juba peale 35. eluaastat.

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 10:59; 29.03 22:10; 30.03 12:46; 31.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muidugi. Arstid valetavad: viljakus hakkab langema umbes 10 aastat enna menopausi, kuna munarakkude arv ja kvaliteet hakkab vähenema ja menstruaaltsükkel muutub ebaregulaarseks. Kuigi mõned naised jäävad ise lapseootele ka 40. eluaastates, hakkab üldiselt naise viljakus langema juba peale 35. eluaastat.

Viljakus hakkab muidugi langema ja ovulatsioon ei toimu enam iga kuu nagu noorena. Lõpuks võib üle paari aasta ovulatsioon olla ja tõesti on vähetõenäoline, et just sel ajal rasedaks jääd. Aga võib juhtuda. Seega sinu väide, et sünnitada võib ainult 10 aastat enne menopausi, on vale.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 19:33; 29.03 22:40; 02.04 10:58; 03.04 10:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muidugi. Arstid valetavad: viljakus hakkab langema umbes 10 aastat enna menopausi, kuna munarakkude arv ja kvaliteet hakkab vähenema ja menstruaaltsükkel muutub ebaregulaarseks. Kuigi mõned naised jäävad ise lapseootele ka 40. eluaastates, hakkab üldiselt naise viljakus langema juba peale 35. eluaastat.

Viljakus hakkab muidugi langema ja ovulatsioon ei toimu enam iga kuu nagu noorena. Lõpuks võib üle paari aasta ovulatsioon olla ja tõesti on vähetõenäoline, et just sel ajal rasedaks jääd. Aga võib juhtuda. Seega sinu väide, et sünnitada võib ainult 10 aastat enne menopausi, on vale.

Kõik jutt õige! Äärmiselt ebatõenäoline on rasestuda 42+ vanuses, aga võib juhtuda. Nii nagu võid välguga pihta saada või purikas võib pähe kukkuda. Vähetõnäoline, aga mõnel “joppab”.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei muidugi. Arstid valetavad: viljakus hakkab langema umbes 10 aastat enna menopausi, kuna munarakkude arv ja kvaliteet hakkab vähenema ja menstruaaltsükkel muutub ebaregulaarseks. Kuigi mõned naised jäävad ise lapseootele ka 40. eluaastates, hakkab üldiselt naise viljakus langema juba peale 35. eluaastat.

Viljakus hakkab muidugi langema ja ovulatsioon ei toimu enam iga kuu nagu noorena. Lõpuks võib üle paari aasta ovulatsioon olla ja tõesti on vähetõenäoline, et just sel ajal rasedaks jääd. Aga võib juhtuda. Seega sinu väide, et sünnitada võib ainult 10 aastat enne menopausi, on vale.

Kõik jutt õige! Äärmiselt ebatõenäoline on rasestuda 42+ vanuses, aga võib juhtuda. Nii nagu võid välguga pihta saada või purikas võib pähe kukkuda. Vähetõnäoline, aga mõnel “joppab”.

Uuri sugupuid! 40. ja isegi 50.-ndates eluaastates sünnitajaid pole sugugi vähe.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.03 20:02; 29.03 20:32; 30.03 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No fakt on ikkagi see, et need, kel “joppab”, neil hakkabki menopaus hiljem. 50 + sünnitajatest pole märkigi,  aga see seaduspära on küll, et kui mees ei surnud just noorena ära, siis minu esiemad on oma viimased lapsed sünnitanud 40+ vanuses. Kõige vanem oli 44 aastane. Eks siis tal hakkas ka menopaus hiljem pihta.  Organismis on kõik omavahel seotud, imesid juhtub kaasaegse meditsiini abiga.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 10:59; 29.03 22:10; 30.03 12:46; 31.03 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna nägi aastaid “vaeva”, et rasestuda. 43-aastaselt jäi (teste tegi mitmeid, et mitte kahtlustada silmnägemist).

Sünnitas ja umbes aasta-kahe pärast algas menopaus.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 19:46; 30.03 13:02; 30.03 15:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna nägi aastaid “vaeva”, et rasestuda. 43-aastaselt jäi (teste tegi mitmeid, et mitte kahtlustada silmnägemist).

Sünnitas ja umbes aasta-kahe pärast algas menopaus.

Aga sa ju ei tea, kas rasestus loomulikul teel vòi meditsiini abiga. Selliseid asju eriti “sòbrannadele” ei räägita.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.03 13:23; 30.03 13:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )


Esileht Ilu ja tervis Mis vanuses algas teil menopaus.