Esileht Beebi ja mitmikud Mis vanuses lapsele olete hakanud teie andma pudruhelvestest tehtud putrusi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Mis vanuses lapsele olete hakanud teie andma pudruhelvestest tehtud putrusi?

Postitas:

no mõtlen ilma jahvatamata nt kaerahelbe jms. Mul laps 9 kuune ja siiani olen talle putru valmistanud holle mahepudru pulbritest ja hippi tatrapudrupulbrist. Nüüd mõtlesing, et äkki võiks juba nö päris putru anda. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on 7kuune. ei jahvata juba paar nädalat.kõik okei.
eriti pehmeks keevad riisihelbed. sööme ka tatrapudru ja kaerahelbe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:15; 15.01 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alustasin ka Holle hirsipudrust, mis on vaja lihtsalt segada. siis proovisin tatrajahuputru, aga no see tuli ikka nii maitsetu, et peale paari korda ei suutnud lapsele seda sööta. nii et nüüd nädala jagu on saanud helvestest tatra ja ka hirsi putru – hakkas neid kohe probleemideta sööma.
kuigi ega ka need teab mis maitsvad ei ole 😀 õiged tangust-teradest tehtud oleks ikka etemad, aga sellega veel ootame natuke.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on mõlemad söönud algusest peale (6 k) tavalistest helvestest putru, ilma jahvatamata. Olengi pudru abil teadlikult neid tükilisema toiduga harjutanud kohe algusest peale.
Kui ta sul tükilisemat toitu tunnistab, siis muidugi võid teha tavaliste helvestega putru. Tee algul selline hästi pehme ja veidi vedelam isegi, mitte selline müüriladumisekõrt, et oleks lihtsam neelata. Peale võid panna puuviljapüreed või marju või riivi mingit puuvilja sisse, et paremini maitseks ja saab väga hea:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil ka arst soovitas alates 7-kuust lapsele anda tükilisemat. ma juba annan aurutatud lillkapsast ise mäluda jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 18:15; 15.01 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen algusest peale andnud tavalistest helvestest keedetud putru. Alustasin, kui laps oli natuke üle 6 kuu vana. Saab putrusid hirsi-, riisi- ja tatrahelvestest, samuti maisimannast. Helbed keevad ju nii lödiks, et pole seal mingit eraldi purustamist vaja. Pole seni spetsiaalset beebiputru ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohe algusest peale. Kui pudruhelves on pehmeks hautatud, on see sama pehme nagu jahupuder.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis vanuses lapsele olete hakanud teie andma pudruhelvestest tehtud putrusi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.