Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuses laste kasvatamine on kõige raskem?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Mis vanuses laste kasvatamine on kõige raskem?

Postitas:
Kägu

Mis vanuses laste kasvatamine on kõige raskem?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väiksed lapsed väiksed mured. Suured lapsed suured mured.
Puberteediealisi on kindlasti keerulisem kasvatada, kui väikelapsi.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Appi jälle see spämmar,  kes saripostitab sama teemat korduvalt ühe küsimuse haaval ja siis hakkab vastuseid koguma. Väga haige käitumine.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleneb, mis sulle kõige keerulisem endale on. Kas päevas päeva füüsilist pingutust vajav rutiin või püsiv ja pidev mure,  mis lapsega toimub, sest sina enam kontrollida teda ei saa. Igal inimesel on erinev see, mis on raske. Osadele on kõige raskem 1 eluaasta. Osadele siis kui laps jalad alla saab aga mõistust veel ei ole. Osadele on see aeg raske, kus lapsel mõistus on, aga aru veel ei ole. Osadele see aeg, kui aru on, aga tegevus on kuidagi “omamoodi” jne, jne. Muide on üks liik inimesi, kellel on alati raske. Nendel on ettekujutus, et teistel mingeid raskusi pole, kõik on tema kaelas ja kui üks asi lõpeb, muutub kohe järgmine asi nii raskeks, et …..Sellisel inimesel kas on lapsed või mitte, vingub ja viriseb ja võimalik, et kogeb ka, et TEMAL on raske.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa ei leidnud eelmist teemat üles või?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

poistega on keeruline vanuses 0-7, tüdrukutega 12-17

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poistega siiani keeruline, vanem juba 40.aastane.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei kannata pubekaeelseid poisikesi. Neil nagu sipelgad kogu aeg püksis. Rabelevad, vähkrevad, nügivad, togivad ja kogu peavad nad üksteisel sõna otseses mõttes seljas nühkima nagu armunud mesinädalatel.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on 2 poega, üks on värske täiskasvanu ja teine värske teismeline ning kummagagi pole seni veel raske olnud. Minu arust on nendega väga tore.

+1
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Pereelu ja suhted Mis vanuses laste kasvatamine on kõige raskem?