Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis vanuses muutub naine koledaks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: mis vanuses muutub naine koledaks?

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et üle 45-aastaste naiste hulgast kaunist naist ei leia, kui üksikud erandid välja jätta (nt Anu Saagim). Siis on enamusel juba kortsud näos, moega ei suudeta sammu pidada, välimus on vanamoodne jne. Eriti naljakalt mõjub, kui 45-aastane naine otsustab nooruslik välja näha – kannab liibuvaid ja erksavärvilisi riideid või laseb mõnel kehaosal paljastuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: mis vanuses muutub naine koledaks?

ilu ei ole kortsude puudumine …
http://www.flickriver.com/photos/pedrosimoes7/443738371/#large

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et kasva suureks, saad pisut targemaks. Aga mis puutub kaunidusse, siis seni, kui mehed tänaval järgi vaatavad ja vestluses särada oskad, ei oma vanus mingit rolli. Vähemalt mina olen seda enda puhul tähele pannud. Kui mulle enam tänaval järgi ei vaadata, siis ilmselt olen vana. Praegu, (küll üle 45 vana), seda veel karta pole. Üliliibuvaid riideid pole kunagi kandnud, samuti ei lase oma kehaosadel paljastuda. Mõnel pole seda vajagi. Mõni 18-aastanegi aga ei saa muidu mingit tähelepanu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et üle 45-aastaste naiste hulgast kaunist naist ei leia, kui üksikud erandid välja jätta (nt Anu Saagim). Siis on enamusel juba kortsud näos, moega ei suudeta sammu pidada, välimus on vanamoodne jne. Eriti naljakalt mõjub, kui 45-aastane naine otsustab nooruslik välja näha – kannab liibuvaid ja erksavärvilisi riideid või laseb mõnel kehaosal paljastuda.[/tsitaat]Tõesti? 🙂 Las ma arvan: sa ise oled veidi alla või üle 30, KMI ülemisel piiril, lillakas-pruuniks värvitud juuste ja teravatipuliste küüntega \”kaunis\” kortsudeta noor naine?

Ma küll ei tea nende täpset vanust, aga guugelda ise Angeelika Kang, Merit Boeijkens, Marite Kallasmaa jne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tõesti? 🙂 Las ma arvan: sa ise oled veidi alla või üle 30, KMI ülemisel piiril, lillakas-pruuniks värvitud juuste ja teravatipuliste küüntega \”kaunis\” kortsudeta noor naine?

Ma küll ei tea nende täpset vanust, aga guugelda ise Angeelika Kang, Merit Boeijkens, Marite Kallasmaa jne.[/tsitaat]
20-aastaste arvates ongi nemad ja ainult nende vanuses inimesed kaunid. Imelik on see, et koos nende endi vananemisega see kauniduse ja riietumise oskuse vanuse piir koguaeg tõuseb. Ja nii on 95% naistega.

Please wait...
Postitas:
Andy

[tsitaat]Ma arvan, et kasva suureks, saad pisut targemaks. Aga mis puutub kaunidusse, siis seni, kui mehed tänaval järgi vaatavad ja vestluses särada oskad, ei oma vanus mingit rolli. Vähemalt mina olen seda enda puhul tähele pannud. Kui mulle enam tänaval järgi ei vaadata, siis ilmselt olen vana. Praegu, (küll üle 45 vana), seda veel karta pole. Üliliibuvaid riideid pole kunagi kandnud, samuti ei lase oma kehaosadel paljastuda. Mõnel pole seda vajagi. Mõni 18-aastanegi aga ei saa muidu mingit tähelepanu.[/tsitaat]
Kes koera saba kergitab, kui koer ise ei kergita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma ei tea,mis vanuses naine koledaks muutub (minu ema on 68 ja väga ilus,ta saab pidevalt tänaval,ühissõidukites jne umbes omavanuste meeste tähelepanu,lilli,pidevalt algatatakse vestlusi jne.).aga just selle vanuse kohta – 45 – ma arvan,et tegemist on naiseliku ilu absoluutse tipuga (muidugi on erandeid).selles vanuses on välimuses kõik ülimalt paigas, välja timmitud, nägu on kaunis,keha vormis.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
ahv

[tsitaat]aga just selle vanuse kohta – 45 – ma arvan,et tegemist on naiseliku ilu absoluutse tipuga[/tsitaat]Ära tee nalja. 😉 45 on juba vanamutt, reeglina ülekaaluline ka veel.

Kui lähtuda füüsilisest ilust, siis kõige ilusamad on 20-25-aastased naised, kes pole veel sünnitanud. Nad on oma ilu tipul. Alla 20-aastased võivad ka kenad olla, kuid nad on veel pisut toored.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma olen 25, olen sünnitanud ja tunnen end ilusa naisena 🙂 – endiselt heas vormis, piisavalt naiselik – mitte enam puberteet, kuid samas mitte ka kortse veel ei ole.. tunnen end parimas vormis just nüüd!

Usun, et ei saa tõmmata piire 45+ on nüüd kole ja kortsus… ei! kindlasti mitte! Kõik siiski sõltub väga palju sellest kui palju naine enda eest hoolitseda oskab (ei pea silma siinkohas salongide protseduure ja \”imekreeme\”)

Leian, et ilus naine on hoolitsetud ja puhas, kellel on terve särav naeratus ja vastavalt olukorrale/kohale valitud riietus, mis talle hästi istub ja sobib, mida ta välja kannab ja mis tema häid külgi tasa-targu rõhutab :)…

Ilus naine on naine, kes on endaga rahul just sellisena nagu ta on ja tema seesmine sära paistab välja tema käitumises-suhtlemises teistega!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small] ahv kirjutas:[/small]
Ära tee nalja. 😉 45 on juba vanamutt, reeglina ülekaaluline ka veel.

Kui lähtuda füüsilisest ilust, siis kõige ilusamad on 20-25-aastased naised, kes pole veel sünnitanud. Nad on oma ilu tipul. Alla 20-aastased võivad ka kenad olla, kuid nad on veel pisut toored.[/tsitaat]
ma ei teegi nalja 🙂 ma olen nii märganud ja arvanud viimased viisteist aastat. minu arvates just ka normaalkaal on see, mis teeb 45-se ilusaks. nooremad,mina näiteks,möllame lastega ja oma ülekaalu peale pole väga aega mõelda.45-ne saab juba lubada korralikult endale pühendumist.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahel vaatan noori naisi, kes peaksid olema oma ilu tipul, aga kui seda pole ei alla 20, ega peale 20, siis mõtled, et mõne naise terve elu möödubki märkamatult, ta pole iial säranud, ta pole iial saanud tähelepanu. Missugune naine ei tahaks olla ilus, meeldida meeldivatele meestele. Muidugi, võib ju öelda, et mida pole kunagi tundnud, seda ei oska taga igatseda. Aga minu jaoks on see kurvem nähtus, kui vananev kaunitar, kes nooruses laineid lõi ja nüüd omaette nogrutseb. Mõelda, kui üks naine pole kunagi ilus ja meelisegav olnud, see on traagika kogu oma kurbuses.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
roosad tulbid

[tsitaat]Ma arvan, et kasva suureks, saad pisut targemaks. Aga mis puutub kaunidusse, siis seni, kui mehed tänaval järgi vaatavad ja vestluses särada oskad, ei oma vanus mingit rolli. Vähemalt mina olen seda enda puhul tähele pannud. Kui mulle enam tänaval järgi ei vaadata, siis ilmselt olen vana. Praegu, (küll üle 45 vana), seda veel karta pole. Üliliibuvaid riideid pole kunagi kandnud, samuti ei lase oma kehaosadel paljastuda. Mõnel pole seda vajagi. Mõni 18-aastanegi aga ei saa muidu mingit tähelepanu.[/tsitaat]

Kas sa kasutad tänaval kulgedes mingit tahavaatepeeglit?

Please wait...
Postitas:
timberland

[tsitaat]Ma arvan, et üle 45-aastaste naiste hulgast kaunist naist ei leia, kui üksikud erandid välja jätta (nt Anu Saagim). Siis on enamusel juba kortsud näos, moega ei suudeta sammu pidada, välimus on vanamoodne jne. Eriti naljakalt mõjub, kui 45-aastane naine otsustab nooruslik välja näha – kannab liibuvaid ja erksavärvilisi riideid või laseb mõnel kehaosal paljastuda.[/tsitaat]

peaks 45- selt hakkama lohvakaid riideid kandma või, peaks äkki tumedad kotid selga panema? Ei iial, mis vahet kas oled 20 või 45, kõik oleneb ikka figurast. Paljud 45- sed näevad paremad välja, kui teismelided, kellel ripub pekk üle püksivärvli.

Please wait...
Postitas:
Andy

[small]timberland kirjutas:[/small]

peaks 45- selt hakkama lohvakaid riideid kandma või, peaks äkki tumedad kotid selga panema? Ei iial, mis vahet kas oled 20 või 45, kõik oleneb ikka figurast. Paljud 45- sed näevad paremad välja, kui teismelided, kellel ripub pekk üle püksivärvli.[/tsitaat]
Vastupidi – just 45-aastaste hulgas on môni üksik, kes näeb hea välha ja 20-aastaste hulgas ENAMUS näeb hea välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ma ei tea,mis vanuses naine koledaks muutub (minu ema on 68 ja väga ilus,ta saab pidevalt tänaval,ühissõidukites jne umbes omavanuste meeste tähelepanu,lilli,pidevalt algatatakse vestlusi jne.).aga just selle vanuse kohta – 45 – ma arvan,et tegemist on naiseliku ilu absoluutse tipuga (muidugi on erandeid).selles vanuses on välimuses kõik ülimalt paigas, välja timmitud, nägu on kaunis,keha vormis.[/tsitaat]
Naiseliku elu absoluutne tipp ei saa olla juba sel lihtsal pôhjusel, et selles vanuses on fertiilne iga möödas. On premenopausi aeg, kôdunemise ja lagunemise algus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ka siin mõni noorem naine ei suuda kuidagi leppida, et temast oluliselt vanemad naised saavad rohkem tähelepanu meestelt. Võtke midagi ette, kui valusasti kraabib hinges, mitte uriseda tühjalt ja kiivalt. Peale teie enda südame ei tee see kellelegi haiget.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ilu ei ole kortsude puudumine …
[/tsitaat]

Tõesti väga ilus pilt!

Aga minu meelest muutub naine koledaks mitte vanusest sõltuvalt, vaid paljude muude tegurite toel.
Näiteks käestlastud figuur ei kvalifitseeru minu silmis kohe kindlasti ilusaks, ole sa 20, 40 või 70+
Ja ärge tulge mulle rääkima, et teatud vanuses enam ei ole võimalik keha vormis hoida. Mul on lähikonnas hulgaliselt neidsamu 70+ näiteid võtta alustades emast ja ämmast ning lõpetades eakate klubiga, kellega töö tõttu kokku puutun ja no on reegel – kui naine kannab oma keha eest hoolt st pöörab tähelepanu eakohasele aktiivsele liikumisele ja tasakaalustatud tervislikule toitumisele, siis esiteks on ta väliselt ilus ja teiseks on tema vaim oluliselt värskem kui suguõdedel, kes seda ei tee.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiseliku elu absoluutne tipp ei saa olla juba sel lihtsal pôhjusel, et selles vanuses on fertiilne iga möödas. On premenopausi aeg, kôdunemise ja lagunemise algus.[/tsitaat]

Inimene ongi sellepärast inimene, et lisaks paljunemisele elab inimene erinevalt loomadest ka mõistuslikku ja vaimset elu.

Paljud umbes 20-aastased, kes ‘lihaturul’ aktiivsed, peavad ainsaks võimalikuks iluks seda, mis vastassugupoolt ligi peaks meelitama – prink ihu, lehviv lakk ja muu atribuutika. Ilu on aga väga subjektiivne mõiste ja ei pruugi olla ainult seksuaalsusega seotud.

Siit paraku paljude PK naiste pidev ‘meestele meeldimise’ esmatähtsus.
Hilisemas eas teevad naise ilusaks elukogemusest tulenev tarkus ja tasakaalukus. Samuti eluterve huumorimeel. No ja ka välise kesta eest tuleb muidugi igas eas hoolt kanda:)
Kahjuks jääbki suur osa naisi primitiivse 20-aastase tasemele. Lisaks paljunemisele pole neil muid oskusi ega võimeid ette näidata ja siis rõhutaksegi meeleheitlikult välise, nende meelest meestele atraktiivse kesta säilitamisele.

Please wait...
Postitas:
Fresa

[small][/small]

Inimene ongi sellepärast inimene, et lisaks paljunemisele elab inimene erinevalt loomadest ka mõistuslikku ja vaimset elu.

Paljud umbes 20-aastased, kes ‘lihaturul’ aktiivsed, peavad ainsaks võimalikuks iluks seda, mis vastassugupoolt ligi peaks meelitama – prink ihu, lehviv lakk ja muu atribuutika. Ilu on aga väga subjektiivne mõiste ja ei pruugi olla ainult seksuaalsusega seotud.

Siit paraku paljude PK naiste pidev ‘meestele meeldimise’ esmatähtsus.
Hilisemas eas teevad naise ilusaks elukogemusest tulenev tarkus ja tasakaalukus. Samuti eluterve huumorimeel. No ja ka välise kesta eest tuleb muidugi igas eas hoolt kanda:)
Kahjuks jääbki suur osa naisi primitiivse 20-aastase tasemele. Lisaks paljunemisele pole neil muid oskusi ega võimeid ette näidata ja siis rõhutaksegi meeleheitlikult välise, nende meelest meestele atraktiivse kesta säilitamisele.[/tsitaat]

Täiesti nõus!

Please wait...
Postitas:
timberland

[small]Andy kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]timberland kirjutas:[/small]

Vastupidi – just 45-aastaste hulgas on môni üksik, kes näeb hea välha ja 20-aastaste hulgas ENAMUS näeb hea välja.[/tsitaat]

kas ilu on ainult sile näolapp ja prink pepu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

40+ vanuses on tavaliselt kõik olemas – mees, lapsed, haridus, elukogemus, karjäär, raha – viimane asi, mille peale nad mõtlevad, on mingite suvaliste meeste tähelepanu tänaval või ööklubides.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hiljuti oli telekas film ‘Cheri’ tollal 50-aastase Pfeifferiga peaosas. No oli ilus naine (ja mitte ‘omamoodi’, ‘küpselt’, vaid klassikaliselt), igatahes tegi paljudele 20-aastastele silmad ette. Aga noh, talle andis palju juurde saledus – saledus (mitte krimpskõhnus) jätab keskealisest naisest noorema mulje.

Bussis olen näinud paari ilusat vana naist. Üks oli selline ca 80, nägu üleni kortsudega kaetud (mitte sügavatega, pigem selline peenike kortsuvõrk), aga ometi väga ilusad näojooned, suured rohelised silmad jne. Teine oli selline väike vanadaam, samuti ilmselt 75+, ¨iki ruudulise kostüümi ja sätitud soenguga (mitte lühike rullisoeng, vaid pigem nagu Jackie Kennedy stiilis). Noh eks neid ilusaid vanu naisi on teisigi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
ahv

[tsitaat]peaks 45- selt hakkama lohvakaid riideid kandma või, peaks äkki tumedad kotid selga panema? Ei iial[/tsitaat]Kas 2 äärmust vaid ongi? 45-aastasele sobivad suurepäraselt näiteks pükskostüümid! Samuti sobib pisut üle põlve seelik, mis ei pigista ega pole ka lotendav. Miks mitte ka kampsun. Jne. Ma ei viitsi praegu netist pilte otsima hakata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas inimese väärtus langeb kohe ,kui 40 täis???Usun,et inimesel on igas eas omad väärtused ja omad võlud.Tahad või mitte,aga kõik me vananeme.Minu vanaema oli imeilus inimene kogu oma eluvältel.Noorena imekaunis,keskeas kaunis ja vanaseas imearmas!Ja kõik inimesed ümber tema armastasid teda.Mida elult veel tahta?!Õnnelik inimene!

Please wait...
Postitas:
ahv

[tsitaat]Kas inimese väärtus langeb kohe ,kui 40 täis???[/tsitaat]See kõlab küll karmilt, aga nii on tõesti. Põhjusi on mitmeid. Näiteks ei suuda vanemad inimesed enam tööjõuturul konkureerida. Vanemate inimeste peale kulub rohkem sotsiaalraha jne. Loomulikult pole asi absoluutne, ka noorte seas on väheharitud kontingenti, mõni inimene on alkohoolik jne, aga fakt on see, et 50+ inimestel on juba väga raske tööd leida, kuna inimene pole enam õppimisvõimeline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]ilu ei ole kortsude puudumine …
[/tsitaat]

Minu vanaema on küll ilusam!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Naiseliku elu absoluutne tipp ei saa olla juba sel lihtsal pôhjusel, et selles vanuses on fertiilne iga möödas. On premenopausi aeg, kôdunemise ja lagunemise algus.[/tsitaat]
Ah ei ole ta möödas midagi, ma sain just lapse ja tunnen end väga nooruslikult:). Isegi teiste meelest säran ja ega üle 35 naljalt pakuta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle tunduvad just mõned vanemad inimesed väga ilusad: Valli Lember-Bogatkina, Käbi Laretei, Ilon Wikland jne. Kortsud ei tee inimest automaatselt koledamaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Andy kirjutas:[/small]

kas ilu on ainult sile näolapp ja prink pepu? [/tsitaat]Näidake mulle neid pringi pepuga ja sileda näolapiga 20-aastaseid. Ikka lötendav pekk ja hoolitsemata näonahk on valdav. Sinna juurde surnuks värvitud juuksed, odavad kunstripsmed ja -küüned jms. Loomulikult on selliseid ka 45-aastaste seas, aga hoolitsetud ja stiilseid 45seid on rohkem kui 20seid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]timberland kirjutas:[/small]
Näidake mulle neid pringi pepuga ja sileda näolapiga 20-aastaseid. Ikka lötendav pekk ja hoolitsemata näonahk on valdav. Sinna juurde surnuks värvitud juuksed, odavad kunstripsmed ja -küüned jms. Loomulikult on selliseid ka 45-aastaste seas, aga hoolitsetud ja stiilseid 45seid on rohkem kui 20seid.
[/tsitaat]Päris kehv lohutus. \”Hoolitsetud\” 40+ on nagu tuunitud Lada – koomiliselt nostalgiline. 20+ on nagu uus bemm. Isegi kui see bemm on porine või kehvade kojameestega, siis kumba sa sõitmiseks võtaksid?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 50 korda. Täpsemalt
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis vanuses muutub naine koledaks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.