Esileht Koolilaps Mis vanuses ööseks poissõbra juurde?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: Mis vanuses ööseks poissõbra juurde?

Postitas:
Kägu

Mis vanuses olete lubanud oma lapsel minna poiss-/tüdruksõbra juurde ööseks? Mina ei suuda mitte otsustada, kas lubada 15-aastasel tütrel jääda või mitte. Lapsega on aus ja avatud suhe, seks veel teemaks ei ole tema sõnul, sõbra vanemad on (olevat) kodus.

 

 

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei arva hästi alaealisest tüdrukust, kes poisi poole ööseks jääb. Kui tegemist ei ole just kaugel teises linnas elava poiss-sõbra külastamimisega, siis ma ei näe põhjust, miks ööseks ei saa oma koju tulla. Enda tütart ei lubaks.

+24
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vanuses poissi võiks tütarlapse juurde külla ööbima lubada? Mul on siin teema…. poiss 16. Tüdruk sama vana.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei arva hästi alaealisest tüdrukust, kes poisi poole ööseks jääb. Kui tegemist ei ole just kaugel teises linnas elava poiss-sõbra külastamimisega, siis ma ei näe põhjust, miks ööseks ei saa oma koju tulla. Enda tütart ei lubaks.

Küsimus ongi, et mis vanusest alates lubaks? Ülikoolis käivat siis?

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise jäin esmakordselt kavaleri juurde ööbima pärast ülikooli. oma laps praegu ülikoolis, pole veel ühtegi pruuti end meie koju pressinud ja pole tema ka veel ööelu elama hakanud.

tundub, et see vanus, millal alustatakse, on pärilik, kes ise varakult alustavad, lubavd ka oma lapsi varem ula peale. kes ise noorena pikalt korralikud on, siis ka nende lapsed suhteid alustama varakult ei kipu

 

+16
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui seks teemaks pole, mis mõttega siis tahetakse sinna poisi juurde ööbima üldse minna? Seda juttu, et vanemad on kindlasti kodus, oleme siit varem ka teistes teemades lugenud. Seda kõike peaks enne kontrollima, et selles kindel olla. Üks 16 tüdruk ju rääkis emale, et läheb sõbranna juurde, läks aga noormehe juurde teises teemas. Minu arvates 15 on liiga noor selliseks ööbimiseks ja ei lubaks, eriti kui pere ise pole seda poissi üldse näinudki ega tea temast ega tema perest midagi. Isegi, kui teaks, ikkagi ei lubaks selles vanuses. Õige vanus ööbida noormehe või neiu juures on vist tõesti alles ülikooliajal, kus on ka tegu loodetavasti püsivamate suhetega, kui vanuses 15.

+19
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ise jäin esmakordselt kavaleri juurde ööbima pärast ülikooli. oma laps praegu ülikoolis, pole veel ühtegi pruuti end meie koju pressinud ja pole tema ka veel ööelu elama hakanud.

Ilmselgelt sellise ema juurde poiss ei hakkagi oma tüdrukut “pressima”.

+26
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Meie peres oli see piir 17. Õnneks varem ei tulnud lihtsalt teemaks. Tuttavatel oli tüdruk 14, kui poiss neile jäi/tüdruk sinna jäi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul lubati jääda poisi juurde või poiss minu juurde, kui olin 15a. Tol ajal tarvitasin juba pille (tsükli paikasaamiseks), seega soovimatu rasedus polnud teemaks. Seksida sai edukalt ka siis, kui vanemad olid kodus. Kõige ägedamad olidki kähkukad, kui oli oht vahele jääda. Vanematele sai muidugi öeldud, et loogish, et me ei seksi 🙂 pole vaja vanemaid traumeerida selle pisiasjaga. Olin seksuaalses mõttes varaküps ja asjast huvitatud. Peika oli siis muideks 18a, olime koos 1,5a. Vanemad ütlesid, et parem noor kindla partneriga armastusega suhtes, kui kuskil ula peal alko ja narkoga iga nurga peal suvalisega. Esimene seks-suhe oli mul endavanusega 15aastaselt. Hinded olid mul 4-5 ja ses mõttes igati tubli noor inimene.

Kui hakata keelama, küll leitakse võimalused.

Mu vanim laps on 14a tüdruk, aga poisid teda üldse ei huvita veel. Abikaasa kaotas süütuse alles 19a, aga abiellus juba 20a. Kuidas keegi. Kui tüdruk tahab aga poisi juurde ööseks jääda, siis usun, et ta on “asjaks” valmis. Kui kondoome ei usalda, siis pillid peale. Parem ikka kui soovimatu rasedus.

+11
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minu arvates 15 on liiga noor selliseks ööbimiseks ja ei lubaks, eriti kui pere ise pole seda poissi üldse näinudki ega tea temast ega tema perest midagi. Isegi, kui teaks, ikkagi ei lubaks selles vanuses. Õige vanus ööbida noormehe või neiu juures on vist tõesti alles ülikooliajal, kus on ka tegu loodetavasti püsivamate suhetega, kui vanuses 15.

Miks peab tegema suhte millekski nilbeks ja keelatuks? Kui pole tegu võhivõõraga, siis 15-16-aastane külla lubada on ju ok. Enamasti selles vanuses kudrutatakse niisama.

+11
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

ise jäin esmakordselt kavaleri juurde ööbima pärast ülikooli. oma laps praegu ülikoolis, pole veel ühtegi pruuti end meie koju pressinud ja pole tema ka veel ööelu elama hakanud.

tundub, et see vanus, millal alustatakse, on pärilik, kes ise varakult alustavad…

No kuule, ülikooliajal alustamine pole mingi varane aeg.
Vastupidi, esimene suhe alles peale ülikooli on ikka pigem hiline.
Kummaline noormees, kes ülikoolieas seltsielu ei ela.

+20
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris naiivne on arvata, et kui ööseks ei jääda, siis ei seksita. Tänapäeval seksitakse igal ajal ja igas asendis. Kui just puuris kinni ei hoita.

+22
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

15 a on veel põhikooli lapsed,  minu arust on liiga vara veel ööseks poiste juurde lasta. Jah, kui leiavadki teise võimaluse, siis leidku. Aga eks iga ema ise teab.

+15
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma peaksin ennem seda noormeest nägema, kelle juurde mu 15-aastane tütar ööseks läheb. Niisama küll ei tahaks lubada.

+15
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

seks veel teemaks ei ole tema sõnul, sõbra vanemad on (olevat) kodus.

Magavad nad siis eraldi tubades?

 

+2
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei arva hästi alaealisest tüdrukust, kes poisi poole ööseks jääb. Kui tegemist ei ole just kaugel teises linnas elava poiss-sõbra külastamimisega, siis ma ei näe põhjust, miks ööseks ei saa oma koju tulla. Enda tütart ei lubaks.

Küsimus ongi, et mis vanusest alates lubaks? Ülikoolis käivat siis?

Sellest vanusest, kui ei pea enam vanema käest luba küsima, ehk siis, kui laps on saanud täiskasvanuks.

+10
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina ei arva hästi alaealisest tüdrukust, kes poisi poole ööseks jääb. Kui tegemist ei ole just kaugel teises linnas elava poiss-sõbra külastamimisega, siis ma ei näe põhjust, miks ööseks ei saa oma koju tulla. Enda tütart ei lubaks.

Küsimus ongi, et mis vanusest alates lubaks? Ülikoolis käivat siis?

Kirjutasin ju, et alaealist ei lubaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ise jäin esmakordselt kavaleri juurde ööbima pärast ülikooli. oma laps praegu ülikoolis, pole veel ühtegi pruuti end meie koju pressinud ja pole tema ka veel ööelu elama hakanud.

tundub, et see vanus, millal alustatakse, on pärilik, kes ise varakult alustavad, lubavd ka oma lapsi varem ula peale. kes ise noorena pikalt korralikud on, siis ka nende lapsed suhteid alustama varakult ei kipu

Mina ei alustanud varakult. Mu tütar küll täisealine ja elab koos elukaaslasega, aga minult ta küll selleks luba ei küsinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

18.

Niikaua, kui ei ole iseseisva elu võimekust, ei tõmmata ringi, teeseldes, et ollakse äge.

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui suhe pikemat aega kestnud ja võrdne ja poissi näha toodud jne, siis võib-olla isegi lubaks juba 15… Eks ema tunneb oma tütart kõige paremini. Teiselt poolt vaadates: kui ma pojale ööseks külla tulevat tütarlast juba pikalt ei tunneks, siis tekiks esimese asjana kahtlus, kas tal on kodus ikka kõik korras.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis kui sellist küsimust enam ei teki. Kui kahtlen, kas lubada siis ei luba. Kui on täisealine, siis muidugi keelata enam ei saa.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vanuses poissi võiks tütarlapse juurde külla ööbima lubada? Mul on siin teema…. poiss 16. Tüdruk sama vana.

Mina oma poega lubasin 16-aastaselt. Oli kindel tutarlaps, vanematega tundsime ja suhtlesime, vanemad olid alati samal ajal kodus. Miks mitte?

Parem kui salaja kuskil linna vahel ja keldrites koosolemise aega leitakse.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga suvel ühised  telkimised sõpradega,  weekend ja muud mitmepäevased üritused. jalutamised,  kohtumised…kui vanalt neid lubate. Kas päeval kui kedagi kodus pole tohib sõber külla tulla

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis vanuses poissi võiks tütarlapse juurde külla ööbima lubada? Mul on siin teema…. poiss 16. Tüdruk sama vana.

Mina oma poega lubasin 16-aastaselt. Oli kindel tutarlaps, vanematega tundsime ja suhtlesime, vanemad olid alati samal ajal kodus. Miks mitte?

Parem kui salaja kuskil linna vahel ja keldrites koosolemise aega leitakse.

Kui su laps öösti linnas (talvel) keldreid taga otsib, siis jah, üks väike seks (suguhaigused, rasedus) on kõige väiksem probleem.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris naiivne on arvata, et kui ööseks ei jääda, siis ei seksita. Tänapäeval seksitakse igal ajal ja igas asendis. Kui just puuris kinni ei hoita.

Jah. Mind nii häiris see ‘kumm on seks’ reklaam. Oli sellise sõnastusega et päris ei tunnegi teda veel, aga olen näinud, meeldib. Peaasi et kondoom oleks.

Ma ei tea… mis sõnumi see noortele annab. Annabki sõnumi et kasuta alati kondoomi. Ja siis emad arutavad et millal lubada. Neile on sisendatud et kõige tähtsam on kondoom. Mitte suhe.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli vist Eesti Naises artikkel laps-emadest ja punase niidina käis läbi see, et oma vanematega ei olnud lähedased suhted sp,  otsisid seda väljast.  Enamik jäid ka üksi, kuna sellest poisist ei tulnud mingit isa.

 

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu tütar on algklassidest peale jäänud aeg-ajalt sõbrannade poole ööbima ja sõbrannad meile. Kui järgmine päev pole koolipäev ja tüdrukutele meeldib keskööni lobiseda ja lauamänge mängida, siis ei näe põhjust keelata. Hea küsimus, et kuidas käituda kui ühel hetkel on sõbranna asemel poiss-sõber? Laps võiks ju küsida, et mis nüüd niiväga teisiti on, et järsku enam ei tohi.  Õnneks on tütar juba 16 ja seda küsimust pole veel tekkinud. Aga saan aru dilemmast – ma ei peaks seda õigeks ja muretseksin, samas vist ikkagi karmilt keelama ei hakkaks (aga nõuaks kogu infot selle poisi kohta – kes ta on ja kus elab jne). Usun et selles vanuses on noored ka kaitsevahenditest teadlikumad kui meie ise omal ajal (vähemalt vanema lapse puhul panin küll seda tähele).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et keelata pointless. Leitakse muud võimalused. Tuleb valetamine jne.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ööbimisega peod olid juba põhikoolis 8-9 klass. Ei tulnud selle pealegi, et keelata. Tüdrukule toodi aga jh ametlikult ööseks meile 17aastaselt. Tüdruk ise ka 17.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vanuses olete lubanud oma lapsel minna poiss-/tüdruksõbra juurde ööseks? Mina ei suuda mitte otsustada, kas lubada 15-aastasel tütrel jääda või mitte. Lapsega on aus ja avatud suhe, seks veel teemaks ei ole tema sõnul, sõbra vanemad on (olevat) kodus.

sexi kohapealt vahet eiole, millallubada. kui ikka sexida tahavad, leiavad aja ja koha ka ilma vanemate nõusolekuta.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Koolilaps Mis vanuses ööseks poissõbra juurde?