Esileht Ilu ja tervis Mis vanuses veel mini seelik/kleit

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Mis vanuses veel mini seelik/kleit

Postitas:

Mis vanuses on veel norm kanda miniseelikud või kleiti,kui keha on veel trimmis;?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 22:26; 07.05 21:07; 07.05 21:08; 28.03 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keha on trimmis, siis ükskõik mis vanuseni võib kanda. Ma näiteks olen 28, kuigi olen kõhn siis jalad on koledad ja ei saa kanda ühtegi mini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu soovitu on, et kuni 50-aastani. Peale 50 võiks pigem mitte kanda, vahet pole, mis keha on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pidada silmas viisakat ülepõlvepikkust ( käelaba laius pealtpoolt põlve), siis siin ei olegi vanusepiirangut- kui on kenad jalad, siis kasvõi 70+. Kui on paksud notsujalad, siis siiski mitte :). Samas olen märganud, et suurim viga, mida tehakse on see, et sukkpüksid (sukad) on valed. Küll on need liiga paksud või vale tooni või liiga läikivad. Nahatooni õhukesed sukad teevad alati jala kauniks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu meelest jälle võib küll paksude sukkadega minikleiti kanda, ongi siivsam. Vanusepiirangut ka ei oska öelda, väga minil on ilmselt mingi 40 kindlalt kui mitte 35, samas naised on ju ka nii erinevad, mõnele sobib ka vanemana, mõnele ikka üldse ei lähe. Samas natuke üle põlve seelikut võib vist enam-vähem pensionieani kanda- võib küll ka juba kuskil 40+ vanuses sellest loobuda, aga jälle, oleneb asjaoludest. Põhimõtteliselt võib ju inimene kanda, mida tahab, iseasi, mis teised arvavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no sõltub, kui mini. selline päris kannika-piiril lõppev . ütleme, et 2-3-4aastat 😀 siis võiks juba vähe pikem olla.

ja edasi sõltub mitte ainult kehast vaid ka üldisest välimusest, kui kortsus (ehk kas näeb välja 70a minis või näeb välja 30a minis), olukorrast jne. Aga ka aastaaeg – suvel ikka on kõigil kleidid lühemad. ka ööklubisse 34aastasena julgeksin minna lühemas, kui ma nt teatrisse paneksin 🙂 aga miks mitte ka teatrisse oma mehe rõõmuks end tavapärasest rohkem paljastada 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pidada silmas viisakat ülepõlvepikkust ( käelaba laius pealtpoolt põlve), siis siin ei olegi vanusepiirangut- kui on kenad jalad, siis kasvõi 70+. Kui on paksud notsujalad, siis siiski mitte :). Samas olen märganud, et suurim viga, mida tehakse on see, et sukkpüksid (sukad) on valed. Küll on need liiga paksud või vale tooni või liiga läikivad. Nahatooni õhukesed sukad teevad alati jala kauniks.

Ikka vastupidi – õhukesed ihuvärvi sukad teevad mini kandmise tunduvalt riskantsemaks kui läbipaistmatud mustad sukad. Samuti näeb mitte nii sire säär mustas matis sukas tunduvalt parem välja.
Kindlasti ei tohiks vanemad naised kanda mini paljasääri, see on õudne vaatepilt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 22:26; 07.05 21:07; 07.05 21:08; 28.03 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga miks mitte ka teatrisse oma mehe rõõmuks end tavapärasest rohkem paljastada

Paljastada saab ennast ka soliidselt – näiteks selg, õlad. Kintsu paljakstõmbamine mõjub teatud eas labaselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 22:26; 07.05 21:07; 07.05 21:08; 28.03 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks jubedamaid asju on mustad läbipaistvad sukad kõhna inimese jalas – need peaks tõesti priskemate ampluaasse jääma. Ja mustriga sukad jämedate jalgade otsas – brrr.
Läbipaistmatud sukad on ka mikrominidega hästi kantavad – ei jäta liiga paljastavat muljet. Kui on kenad jalad ja sobivad sukad, siis kandku kasvõi hauani välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on igas eas imelik, naistel igas eas loomulik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:15; 28.03 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet väga pole, mis vanuseni kantakse, kandja peab selle lihtsalt välja kandma. Lihtne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida vanem eit, seda lühem kleit. See ütleb kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

55

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean 70-aastast daami, kelle jalad on nii kenad, et lubaksid minit kanda, aga ta ise ei taha kanda, sest siis ei jõua tutvumishuviliste noorte poistega võidelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 14:15; 28.03 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu soovitu on, et kuni 50-aastani. Peale 50 võiks pigem mitte kanda, vahet pole, mis keha on.

Jennifer Lopez on ka kohe 50, aga Guessi reklaamis kannab mini nii mis mühiseb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jennifer Lopez on ka kohe 50, aga Guessi reklaamis kanna

Jah, Guess on kindlasti see kõige classym brand, millest eeskuju võtta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.04 22:26; 07.05 21:07; 07.05 21:08; 28.03 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu soovitu on, et kuni 50-aastani. Peale 50 võiks pigem mitte kanda, vahet pole, mis keha on.

Jennifer Lopez on ka kohe 50, aga Guessi reklaamis kannab mini nii mis mühiseb

Ja palju Eestis neid 50-aastaseid mutte on, kes näeksid välja nagu Jennifer Lopez?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Mis vanuses veel mini seelik/kleit

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.