Esileht Väikelaps mis vanusest teie laste rühmades kutsutakse lasteaiakaaslasi sünnipäevale?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: mis vanusest teie laste rühmades kutsutakse lasteaiakaaslasi sünnipäevale?

Postitas:

minu plika sai just 4a. Tema soovi ei avaldanud, et kutsuda kedagi, temale endale ka kutseid pole veel olnud ja pole ka kutsete jagamisest kuulnud-näinud. Ta üks vanemaid ka rühmas. Küsimus tekkiski sellest, et mõtlesin, kas nende rühmas veel ei kutsuta või pole lihtsalt teda kutsutud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil sai nüüd just poiss 5, ja esimene aasta kui kutsusime ise ja kui käis ka ise teistel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvan,et mingit reeglit siin polegi. ise küsin oma lapse käest ise (laps 4,5), keda ta soovib kutsuda oma sünnipäevale. kui tahab lasteaiakaaslasi, siis see on tema valik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4-ndast eluaastast ja kogu rühm kutsutud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lasteaiaõpetaja ja sünnipäevadele kutsmine algab enamasti 5 aastaselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4.ndast eluaastast, tervet rühma küll ei kutsuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan teemat ära ja uurin, et kuna massiline on mängutubade rentimine ja nendes väikelaste sünnipäevade pidamine, siis keda te sinna möllama kutsute? Kui lasteaiakaaslased jäävad välja 2-aastaselt, 3-aastaselt, 4-aastaselt? Minu parimatel sõbrannadel lapsi pole, ühel on teismeline poeg, mehel pole õdesid-vendi, enda õde alles liiga noor ja lastetu, töökaaslastega ei lävi perekondlikult, ainult töö juures. Põhilised, kes väga lapse sünnipäevast huvituvad on vanavanemad ja teised täiskasvanud, kellel lapsi pole. Perekoolis öeldi, et teen vaesest lapsest vanainimese, et peaksin hakkama silt kaelas talle sõpru otsima:-) Samas on lasteaias rühmatäis lapsi ju olemas, aga 2-aastased ei tule ju üksi sinna mängutuppa kargama, siis peaksin kutsuma ka nende emad-isad sinna istuma ja oma lapsi valvama, aga see pole ju mõeldav? Rühmas 20 last, ei tunne nende vanemaid, ei tea ka kedagi eelistada. Väheke imelik on endal nagu kontvõõraid kohale kutsuda. Muidugi on ideaalne siis, kui oma õdedel-vendadel st lapse tädidel-onudel samas vanuses lapsi 5-6 vähemalt võtta, aga mis siis teha kui ei ole? Kui mõtlengi välja 1-2 last, kelle peredega suhtleme, siis need vähesed võivad ju haigeks jääda ja kellele siis mängutuba? Vanaema batuudile?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu piiga saab 3a sel nädalal, üks kutse oli juba lasteaias kapis ja ise kutsume ka neli last rühmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4a sünnipäevale kutsusime rühmast mõned lapsed. Laps ise sai esimese kutse 3a sünnipäevale, kui ise oli ka 3a.

Nüüd 4a ja 5a saamas. On saanud veel 1 kutse 5a sünnipäevale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Laps sai äsja 5-aastaseks ja sünnipäevale olid kutsutud mõned valitud rühmakaaslased ka. Samas tundub, et massilist rühmakaaslaste kutsumist (kogu rühm näit.) ei ole, pigem neid kutsutakse, kellel vanemad läbi käivad vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma poja kolmandal sünnipäeval olin tükkaega kahevahel, kas kutsuda või ei. Aga mõned nimed tema rühmakaaslastest figureerivad igapäevaselt kodus, siis ühe lapse ka kutsusime. Kuna tegemist alles nii väikestega ja loomulik, et laps tuleb koos saatjaga, siis kutsusime poisi, kelle vanematega ka võiks klappi olla. Aga kahjuks jäi poiss haigeks ja ei saanudki poja sünnipäevale tulla. Tervet rühma ei kutskuks koju. Aga kui peaks mängutoas, siis on mõistlik terve rühm kutsuda. Siis vähemalt on lootust, et mõned ikka kindlasti kohale jõuavad. Ei lähe mängutoa rent raisku….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil kutsuti lasteaias kogu rühm, kui saadi 5, meie kutsusime ka, kui niikuinii mängutoas pead, siis võib ju rohkem tulla lapsi mängima, pealegi ei tule niikuinii kõik kohale. Nüüd saab noorem 4 ja tahab ka venna järgi kogu rühma kutsuda, kuid peame kodus ja kutsume naabrilapsed ja mõne sõbranna lastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps mis vanusest teie laste rühmades kutsutakse lasteaiakaaslasi sünnipäevale?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.