Esileht Pereelu ja suhted mis värk meestel on selle jahtimisega?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mis värk meestel on selle jahtimisega?

Postitas:

No tahaks nii teada. Omal kena rahulik naine kodus, laps ka. Naine ehk siis mina pakun talle head vaheldusrikast eelmängudega seksi. Aga ikka… niikui kuskil käib üksinda, tekivad msnni mingid uued naistuttavate kontaktid. Et kas nagu mõni mees jääbki elu aeg jahtijaks? Kas meestel mingit austust oma naise vastu ei ole ja peab kogu aeg võõrastele püksi vahtima ja panema???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No tahaks nii teada. Omal kena rahulik naine kodus, laps ka. Naine ehk siis mina pakun talle head vaheldusrikast eelmängudega seksi. Aga ikka… niikui kuskil käib üksinda, tekivad msnni mingid uued naistuttavate kontaktid. Et kas nagu mõni mees jääbki elu aeg jahtijaks? Kas meestel mingit austust oma naise vastu ei ole ja peab kogu aeg võõrastele püksi vahtima ja panema??? [/tsitaat]
Paraku nii on. Minul pole mitte kunagi meestega suhetes truudusetuse probleemi olnud, sest olen kuidagi sisetunde järgi juba eos sellised austajad eemale peletanud, kes tunduvad naistejahtijad olevat. Samas olen ise aga puusse pannud muude omadustega, nt esimene suhe oli alkoholisõbraga, teine suhe mehega, kellel alkoholiprobleemi polnud, aga kes oli kooner. Nüüd algas kolmas suhe mehega, kellel ei ole ei alkoholi, liiderlikkuse, ega koonerluse probleemi, kuid kuna asi alles algusjärgus ehk 4 kuud käidud, siis ei tea, mis luukere veel välja võib tulla. Sina valisid kahjuks naisteküti tüüpi mehe…

Võibolla peaksid ennast veidi salapärasemaks muutma, rohkem üles lööma ja sõbrannadega välja minema ja siis rahulolust pakatades koju naasma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No tahaks nii teada. Omal kena rahulik naine kodus, laps ka. Naine ehk siis mina pakun talle head vaheldusrikast eelmängudega seksi. Aga ikka… niikui kuskil käib üksinda, tekivad msnni mingid uued naistuttavate kontaktid. Et kas nagu mõni mees jääbki elu aeg jahtijaks? Kas meestel mingit austust oma naise vastu ei ole ja peab kogu aeg võõrastele püksi vahtima ja panema??? [/tsitaat]Üldiselt küll jah, kui oled sellise tüübi endale valinud, siis selliseks ta ka jääb.
Sa veel ütled nii ilusti, \”jahtija\”. Tegelikult on tegemist pesuehtsa meesl**siga.
No mõtle nüüd ise, kui sinul oleks iga väljaskäimise järel meeste tlf.numbreid, msn-e jne taskud täis…
Sinu headus, rahulikkus, seks, laps jne, on talle muidugi väga meeldivad. Aga sellest talle lihtsalt ei piisa, ja ei saagi kunagi piisama. Impulsikontrollita l**tsinimesed (mehed või naised) ei parane, sest nad ei tahagi paraneda, neile meeldib nii nagu asjad on! Nad tahavad mõlemat, kooki ära süüa ja seda alles hoida – head pere kodus ja samal ajal palju seiklusi või isegi (lühi)suhteid. Nad tõemeeli usuvad, et nad on piisavalt head, et omada õigust mõlemaks korraga.
Mingi jutt siin ei aita. Kahetsus (kui seda etendatakse) on mängitud ainult selleks, et mugavat elu sinuga mitte kaotada. Aga oma sisimas on ta veendunud, et tal on õigus saada kõike seda, mida ta tahab. See, et sina ja laps niisugust elu ei soovi, jätab ta tegelikult sügavalt külmaks. Ainuke järeldus ehk on, et tuleb paremini varjata.
Kurb, et sa sellise otsa astusid – oli \”seltskonna hing\”, eksole, kelle sa lihtsalt pidid endale saama?… Ma usun, et 20 aasta pärast vaatad sa ise kibenukra naeratusega oma praegusele kirjale ja ütled endale: oh oleks ma ometi teadnud SIIS seda, mida ma tean nüüd… Kuidas ma küll tahaksin 20 aastat nooremale iseendale mõned karmid nõuanded anda…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 12:13; 10.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii on jah:-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljusid asju me ei tea ju. Kui vanad te olete? Kui kaua tundsite enne lapse saamist, oli see ikka kindlasti absoluutselt mõlemapoolne otsus?

Inimene kas armastab teist või mitte. Esimesel juhul tahetakse teisega koos aega veeta. Usu, mingi naiste kontaktide kogumine pole normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ise ka sellega hädas, et lihtsalt ei leia meest, kes ei vaataks ringi. Kahtlustan, et mehed ongi sellised, valetavad ja räägivad seda, mida naised kuulda tahavad, aga mitte tõde. Kõik mehed tõmbavad ringi, mõnel juhul naine lihtsalt ei avasta seda, sest mees ei suuda seda päevavalgele tuua austusest oma naise vastu või soovist suhet hoida.

Mina olen sellest nii aru saanud, et kõik mehed tahavad endale \”kodukana\”, kes lihtsalt hoolitseks kodu ja laste eest, aga samal ajal ihkavad nad veel naisi, kes ei ole kodukanad, aga kellega on hea hullata.

Muidugi sinu pakutud variant, et mees avalikult litutab sinu silme all teiste naistega, on täielik nahaalsus tema poolt, ja teatud osa mehi on tõesti selles osas äärmiselt nahaalsed.

Fakt on see, et kõik mehed petavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 22:59; 10.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kulla eelmine (ja teised sarnases olukorras daamid) Kägu (22:59), sinu probleem on selles, et aastatuhandete jooksul tekkinud ja sinu naisliini esivanemate kaudu sinule pärandunud alateadlik \”meel\” anduda vaid nn \”vändagängsteritele\”, segab sul leidmast tänapäeval normaalseid mehi… Nõu on siin raske anda. Olen ise ca 10a õnnelikus abielus mees, pole tulnud mõttessegi enda naist petta või \”ringi vaadata\” ning ka sõprade seas ja tutvusringkonnas puuduvad sellised meesisendid… Samuti ei ole mu naine \”kodukana\” ja jumal hoidku selle eest – inimesel võivad üksluisest elust tekkida vaimsed \”lamatised\”.
Aga sina ära heida meelt – testosterooni nuusutamise asemel katsu võtta edaspidi kuulda pigem mõistuse häält 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla eelmine (ja teised sarnases olukorras daamid) Kägu (22:59), sinu probleem on selles, et aastatuhandete jooksul tekkinud ja sinu naisliini esivanemate kaudu sinule pärandunud alateadlik \”meel\” anduda vaid nn \”vändagängsteritele\”, segab sul leidmast tänapäeval normaalseid mehi… Nõu on siin raske anda. Olen ise ca 10a õnnelikus abielus mees, pole tulnud mõttessegi enda naist petta või \”ringi vaadata\” ning ka sõprade seas ja tutvusringkonnas puuduvad sellised meesisendid… Samuti ei ole mu naine \”kodukana\” ja jumal hoidku selle eest – inimesel võivad üksluisest elust tekkida vaimsed \”lamatised\”.
Aga sina ära heida meelt – testosterooni nuusutamise asemel katsu võtta edaspidi kuulda pigem mõistuse häält :-)[/tsitaat]

Sina pea suu. Kuidas sa üldse julged mulle nii öelda, et minu esivanemate poolt mulle pärandatud blaa blaa blaa? Mida iganes. Sina ei ole siin mingi geeniteadlane ega ka mingi ajaloolane, et sa teaks, mis oli aastatuhandeid tagasi. Mis need vaimsed lamatised veel on? Mina ei nuusuta mingit testosterooni, võib olla sina teed seda ise? Ja mõistuse hääl on mul ka olemas. Esiteks ma ei otsi endale \”vändagängstreid\”, NEID LIHTSALT ON KOHUTAVALT PALJU, ja teiseks, tee oma suuvärk korda. Kohutav on lugeda su \”intelligentseid arvamusi\” siit. Pea suu leiva jaoks. Su vastus ei ühtinud absoluutselt teemaga, me ei lugenud välja, miks mehed jahivad kuigi ei vaja saaki, sina ainult kritiseerid inimesi ja kiidad iseennast. Mis siis, et sinu abielu on õnnelik? Meid see ei huvita. Kui sa ei vaja endale kodukana, siis miks sa abiellusid, ah? Kogu su jutt vaid kinnitab mu arvamust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 22:59; 10.09 06:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kulla eelmine (ja teised sarnases olukorras daamid) Kägu (22:59), sinu probleem on selles, et aastatuhandete jooksul tekkinud ja sinu naisliini esivanemate kaudu sinule pärandunud alateadlik \”meel\” anduda vaid nn \”vändagängsteritele\”, segab sul leidmast tänapäeval normaalseid mehi… Nõu on siin raske anda. Olen ise ca 10a õnnelikus abielus mees, pole tulnud mõttessegi enda naist petta või \”ringi vaadata\” ning ka sõprade seas ja tutvusringkonnas puuduvad sellised meesisendid… Samuti ei ole mu naine \”kodukana\” ja jumal hoidku selle eest – inimesel võivad üksluisest elust tekkida vaimsed \”lamatised\”.
Aga sina ära heida meelt – testosterooni nuusutamise asemel katsu võtta edaspidi kuulda pigem mõistuse häält :-)[/tsitaat]

Härra, te olete valesti aru saanud. see siin on meeste kirumise teema.
Antud naisele meeldivadki naistemehed aga ta tahab, et need naistemehed käituksid nagu normaalsed mehed aga normaalseid mehi ta ei taha. leia nüüd loogika selles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Sina pea suu. Kuidas sa üldse julged mulle nii öelda, et minu esivanemate poolt mulle pärandatud blaa blaa blaa? Mida iganes. Sina ei ole siin mingi geeniteadlane ega ka mingi ajaloolane, et sa teaks, mis oli aastatuhandeid tagasi. Mis need vaimsed lamatised veel on? Mina ei nuusuta mingit testosterooni, võib olla sina teed seda ise? Ja mõistuse hääl on mul ka olemas. Esiteks ma ei otsi endale \”vändagängstreid\”, NEID LIHTSALT ON KOHUTAVALT PALJU, ja teiseks, tee oma suuvärk korda. Kohutav on lugeda su \”intelligentseid arvamusi\” siit. Pea suu leiva jaoks. Su vastus ei ühtinud absoluutselt teemaga, me ei lugenud välja, miks mehed jahivad kuigi ei vaja saaki, sina ainult kritiseerid inimesi ja kiidad iseennast. Mis siis, et sinu abielu on õnnelik? Meid see ei huvita. Kui sa ei vaja endale kodukana, siis miks sa abiellusid, ah? Kogu su jutt vaid kinnitab mu arvamust. [/tsitaat]

Miks ma sellise teksti peale ei imesta, et omale lontruseid ligi tõmbad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, normaalne mees on aastatuhandete jooksul alati tundnud tungi ennast võimalikult laialt paljundada, nagu iga isane isend.
Konkreetses kulturiruumis kehtivad moraalinormid on need, mis kas takistavad ürgtungidele järgi andmast või mitte.
Noore naisena ei suutnud ma seda mõista ja tõmbasin korralikud draamad üles,täna, elu rohkem näinuna, ei pea ma ringitõmbamist küll vastuvõetavaks, aga täiesti mõistan, miks see nii on.
Ega inimloomal looduse käskudele vastu hakata ei ole kerge.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega naisedki sageli võõra mehe varretäiest ära ei ütle, sest on lihtsalt erutav vaheldus.

Tark mees aga armukesele oma andmeid ei anna ja hoiab kodurahu huvides kõik oma teada (selle, et paneb võõraid ja noori, saledaid näkke rahade ja kinkide eest oma kodukana kõrvalt)

ja neid litse leidub ikka kõvasti, kes luuravad ringi, et hea elu peale saada varre otsa istumise hinnaga.

Pole need naised paremad ühti – kellega need mehed muidu siis salaja kepivad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Pea suu leiva jaoks.[/tsitaat]Päris huvitav väljend muide, kust sa seda kuulnud oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 12:13; 10.09 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Noh, normaalne mees on aastatuhandete jooksul alati tundnud tungi ennast võimalikult laialt paljundada, nagu iga isane isend.
Konkreetses kulturiruumis kehtivad moraalinormid on need, mis kas takistavad ürgtungidele järgi andmast või mitte.
Noore naisena ei suutnud ma seda mõista ja tõmbasin korralikud draamad üles,täna, elu rohkem näinuna, ei pea ma ringitõmbamist küll vastuvõetavaks, aga täiesti mõistan, miks see nii on.
Ega inimloomal looduse käskudele vastu hakata ei ole kerge. [/tsitaat]Jeerum, sa elad loomaga koos või? Kahju sinust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ise ka sellega hädas, et lihtsalt ei leia meest, kes ei vaataks ringi. Kahtlustan, et mehed ongi sellised, valetavad ja räägivad seda, mida naised kuulda tahavad, aga mitte tõde. Kõik mehed tõmbavad ringi, mõnel juhul naine lihtsalt ei avasta seda, sest mees ei suuda seda päevavalgele tuua austusest oma naise vastu või soovist suhet hoida.

Mina olen sellest nii aru saanud, et kõik mehed tahavad endale \”kodukana\”, kes lihtsalt hoolitseks kodu ja laste eest, aga samal ajal ihkavad nad veel naisi, kes ei ole kodukanad, aga kellega on hea hullata.

Muidugi sinu pakutud variant, et mees avalikult litutab sinu silme all teiste naistega, on täielik nahaalsus tema poolt, ja teatud osa mehi on tõesti selles osas äärmiselt nahaalsed.

Fakt on see, et kõik mehed petavad. [/tsitaat]

Oi, pea hoogu!
Fakt on ainult see, et sa enamikku mehi isegi ei tunne.
Heal juhul on abielu siiski midagi sellist, nagu meil praegu: me oleme abikaasad, ühiste laste vanemad, parimad sõbrad ja partnerid. Meil on mõlemal muidugi isiklik elu ka (töö, sõbrad, hobid), aga kõige tähtsam inimene minu elus on minu mees ja tema elus olen kõige tähtsam inimene mina.
Ja sellist suhet soovin ma kõigile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No tahaks nii teada. Omal kena rahulik naine kodus, laps ka. Naine ehk siis mina pakun talle head vaheldusrikast eelmängudega seksi. Aga ikka… niikui kuskil käib üksinda, tekivad msnni mingid uued naistuttavate kontaktid. Et kas nagu mõni mees jääbki elu aeg jahtijaks? Kas meestel mingit austust oma naise vastu ei ole ja peab kogu aeg võõrastele püksi vahtima ja panema??? [/tsitaat]

Mõni mees ongi selline. Minu eks näiteks. Tal kohe oli vajadus tähelepanu järgi. Ise ütles, et testib naisi, et kui odavad nood on, kas igasugu jutu peale lähevad kohe õnge või ei, eriti magus olevat asi siis, kui naise puhul on tegemist veel korraliku abielunaise ja emaga. Selline jahimees peaks olema vaba ja vallaline, sest iseenda suhet ja naist-last ta ei austa selliselt käitudes. Mina saatsin selle mehe pikalt päevapealt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Pereelu ja suhted mis värk meestel on selle jahtimisega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.