Esileht Koolilaps Mis värk nende laste riietusega on?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Mis värk nende laste riietusega on?

Postitas:
Kägu

Kas keegi vorbib järjest mingeid teemasid 1-9.klassi laste riietuse kohta?
Masendav lugeda kui abitud inimesed ilma perekoolita on, lastele ei leita isegi sobivaid riideid selga!

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi vorbib järjest mingeid teemasid 1-9.klassi laste riietuse kohta?

Masendav lugeda kui abitud inimesed ilma perekoolita on, lastele ei leita isegi sobivaid riideid selga!

See inimene arvas, et ta on hiiglama naljakas lihtsalt (enda arust ongi)

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need teemad ongi naljakad ja mina sain küll naerda, kui nägin iga klassi kohta eraldi teemat 🙂 No tõesti, kuidas ei suuda inimene last riidesse panna ilma Perekoolita? Kui on küsimusi, küsigu koolis koosolekul. Igas koolis ju erinev natuke.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi vorbib järjest mingeid teemasid 1-9.klassi laste riietuse kohta?

Masendav lugeda kui abitud inimesed ilma perekoolita on, lastele ei leita isegi sobivaid riideid selga!

sellel oli vist igav. Enne tema teemasid  oli ka riietumise küsimus ja eks ta sai indu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need teemad ongi naljakad ja mina sain küll naerda, kui nägin iga klassi kohta eraldi teemat ???? No tõesti, kuidas ei suuda inimene last riidesse panna ilma Perekoolita? Kui on küsimusi, küsigu koolis koosolekul. Igas koolis ju erinev natuke.

Minu meelest on ka see masendav kontingent, kes ei suuda lastele ilma nõu küsimata ei riideid, ei kotti osta. Päris paras neile – nüüd on igaühele isegi teema ette nämmutatud, ei pea küsimisegagi enam vaeva nägema.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene püüdis organiseerida.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et pere esimest last 1. klassi saates on küll täiesti normaalne, et inimene kogemuste puudumisel nõu küsib. Ei ole ju mõtet end segaseks maksta ja pärast avastada, et kolmveerandit igaks juhuks varutust ei lähegi vaja või et sai ebapraktiline valik tehtud.

 

Suuremate laste puhul vast tõesti eeldaks, et inimestel juba on kogemus olemas, aga ega see ju otseselt midagi halba ei tee, kui keegi küsib. Ega vastama ei pea ju, vastab ikka see, kes tunneb selleks soovi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et pere esimest last 1. klassi saates on küll täiesti normaalne, et inimene kogemuste puudumisel nõu küsib. Ei ole ju mõtet end segaseks maksta ja pärast avastada, et kolmveerandit igaks juhuks varutust ei lähegi vaja või et sai ebapraktiline valik tehtud.
Suuremate laste puhul vast tõesti eeldaks, et inimestel juba on kogemus olemas, aga ega see ju otseselt midagi halba ei tee, kui keegi küsib. Ega vastama ei pea ju, vastab ikka see, kes tunneb selleks soovi.

Nõus. Esimese lapse kooliminekul võib koti, riiete jm valimine ikka paras peavalu olla kui kogemusi pole. Täitsa ok siit nõu küsida, selleks need foorumid ju ongi.

Aga kui küsitakse suuremate laste riietuse kohta, siis see paneb küll imestama – äkki võiks küsida hoopis lapse enda käest.  Sõltub ikka ka lapse enda maitsest ja stiilist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Koolilaps Mis värk nende laste riietusega on?