Esileht Pereelu ja suhted Mis värk on libateemadega?

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: Mis värk on libateemadega?

Postitas:

Olen siin foorumis suhteliselt uus ja täitsa põnev on erinevate teemade ja probleemide kohta lugeda. Samas panen tähele, et peaaegu iga teema all keegi õiendab, et libateema ja libateema. Ja siis läheb fookus hoopis sellele.
Inimesi on ju nii palju erinevaid ja seetõttu on probleeme samuti palju erinevaid. Mõni teema tundub ka minule kummaline ja probleem tühine, aga ma ei arva, et see teise inimese jaoks suur mure ei võiks olla. Ma arvan, et kui inimene reaalselt otsib abi ja siis keegi ebaviisakalt muudkui kommenteerib, et libateemade tegijad on jobud jms, siis ei ole eriti tore vastuseid lugeda.
Ja isegi, kui on libateema, mis siis? See libateema võib ju abiks olla mõnele, kellel reaalselt ongi selline probleem, aga ise kirjutada ei julge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 22:23; 14.06 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vana olijana võin öelda , neid libasid on alati olnud ja neid tehakse ka edaspidi.
kui on huvitav liba, siis miks mitte arutleda, vaielda, tõestada ja noh, mõni läheb täitsa leila, nt rahateemade peale on siin tekkinud vahetevahek ikka päris kuum arutlus.

ja need humoorikad liba – no need on omaette kunstiliik. ja nalja saab nendes kõvasti, sest pk rahvas pole just suu peale kukkunud. 😀

sul ongi õige suhtumine, kui ütled, libateema, ja mis siis.
see su omadus eeldab, et oled pk-s veel pikalt. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui näete kuskil veel seda “liba!” saripostitajat, palun andke teada meile kui ebasobivast, ja me lahendame probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud. Palun tutvuge Perekooli foorumi reeglitega.
Keelatud on:
4.2 moderaatorite töö ja töökorralduse üle kommenteerimine. Pretensioonide ja tagasiside andmiseks kirjutage info@perekool.ee

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateemad on selle foorumi paratamatu osa, kus ilmselt mõnele palgalisele modele on antud käsk neid pidevalt toota ja neid libateemasid ka elus hoida, kuna kasutajad siin enam kuigi sagedasti ise uusi teemasid ei tee ja muidu sureks perekoolisait üldse välja. Lihtsalt kahju, et enamik libateemasid on üsna madalalaubalised ja ei teeni mingit kasulikku eesmärki ehk vajalike teadmiste/kogemuste omandamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 23:09; 14.06 14:24; 16.06 19:09; 16.06 19:52; 16.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära süüdista modesid milleski, mida nad iialgi ei tee.
Libade eest kannavad hoolt meie toredad foorumlased.
täitsa tasuta muideks.
kui veel korra kuskil näen, et modesid kritiseerid ja neid laimad, siis saad karistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka imestan seda sama.

Kui mina peaks oma lapsepõlvest ja selleaegsest elust kirjutama, siiis 99% karjuks seal all, et liba.

Vahel senimaani õega mõtleme/arutame, et kas tõesti oli see kohutav seebiooper reaalsus või unenägu ning imestame, et hoolimata kohutavast elust, oleme me senimaani üsna “normaalsed”. Me mõlemad siiralt loodame, et vanaduses samamoodi ära ei keera nagu me vanemad.

Mind hakkas huvitama, kas oleme midagi sarnast üle elanud. Kas oleksid nõus jagama? Meie õega tervelt välja ei tulnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana perekoolikuna tunnen ära libateemad – näiteks see, kes väitis et korraldas peo selleks, et selgitada välja palju külalised söövad – usute ka või? teiseks on libad sellised, kus hakatakse ühest asjast kirjutama ja kui hakatakse juurde lisama – läheb asi rappa, loogika kaob ära, tekkivad vastuolud jne. Kohe on näha, et tegelikkuses sellist asja ei ole olnud, väljamõeldud ja hilisemalt ei mäletata seda, mida varem öeldi. Tihti on kohe arusaadav, et teema on tehtud provotseerimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teiseks on libad sellised, kus hakatakse ühest asjast kirjutama ja kui hakatakse juurde lisama – läheb asi rappa, loogika kaob ära, tekkivad vastuolud jne. Kohe on näha, et tegelikkuses sellist asja ei ole olnud, väljamõeldud ja hilisemalt ei mäletata seda, mida varem öeldi.

Võib olal nii, aga võib ka lihtsalt olla, et inimene ei taha esialgu liiga palju üksikasju loost avaldada, tahab oma lugu veidi maskeerida ja pärast unustab maskeraadi ära. Püüab algul näidata lugu veidi teisest valgusest jne.
Mind absoluutselt ei huvita, kas teemaalgataja pakub libaloo või mitte, mind huvitab juhtumid ja reageeringud. Kas lood on tõestisündinud või väljamõeldud, pole mulle üldse oluline, tähtis on see, kuidas inimesed mingit olukorda tõlgendavad ja mis lahendusi nad pakuvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa samuti sellest libakarjumisest aru.
Las olla liba, vastused ju EI OLE liba ja mõnda on vahel lausa huvitav lugeda.
Lõppkokkuvõtteks ongi ju siis nii 8teoreetiliselt), et sissejuhatav postitus on liba ja 95% mitte.
Mida nutta?

Libakarjujale küsimus: Kumb on parem, kas 1 liba + 90 asjalikku vastust (+ üks sinu libaröögatus, muidugi) VÕI kolm uut teemat kuus, millega sa rahul oleksid ja liba ei karjuks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 10:18; 13.06 14:26; 13.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljude libateemade tegijad on tegelikult ju trollijad. Eesmärgiks lugejaid provotseerida ja vahel ka vaenu õhutada, minu teada peaks see olema foorumi reeglite vastane. Nii et ei mõista päris, miks sellisele libatsemisele roheline tuli antakse. Sellega ma küll nõustun, et mõni läheb selle liba! liba! karjumisega vahel liiga hoogu, kui tegemist ei pruugi olla libaga st kui asi pole nii mustvalge. Minu jaoks viivad libateemad foorumi kvaliteedi alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema tunneb jõle hästi ära selle järgi, et enamus libameistrid ei oska nö õigel ajal lõpetada. Muudkui keeravad seda vinti üle, kuni lõpuks on teema kas täiesti ebaloogiline või hakkavad enda esialgsele postitusele vastu rääkima.

Aga ausalt öeldes, kerge muige tekitab vaid suule, et ju on siis inimesel fantaasiat ülearu ja elu natuke.. ebapõnev või nii.
Las rikastavad seda foorumit, loed korra läbi ja ega ei pea ju rohkem avama neid teemasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema tunneb jõle hästi ära selle järgi, et enamus libameistrid ei oska nö õigel ajal lõpetada. Muudkui keeravad seda vinti üle, kuni lõpuks on teema kas täiesti ebaloogiline või hakkavad enda esialgsele postitusele vastu rääkima.

Sa oled jõle halb inimestetundja. Pigem see komistamine või ebaloogilisus on tõesti sellest, et kardetakse paaniliselt, et lugejad tunnevad ta ära. Sestap on ka teemaalgatus juba pisut fakte moonutav või lausa valeinfot sisaldav ning siis tekivad ka lõpuks vastuolud.
Kui algusest peale oleks kõik nii kirjas nagu päriselus, siis vastuolusid ei tekiks, aga siis oleks ka suur oht naabrimutile “vahele jääda”. Ja nagu teada, inimesed kardavad külajutte nagu tuld; siinsamas ju hiljuti üks tibin ei julgenud üksinda jalutamagi minna, kuna “eitea, mida teised võivad arvata”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 10:18; 13.06 14:26; 13.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina kirjutan kogu aeg libavastuseid. Küll vassin oma vanuse, küll rikkuse, isegi sooga, mõnikord ütlen, et olen Tartust. Pean nentima, et väga vähe karjutakse mu vastuse peale “Liba!”, ei mäletagi, et oleks seda tehtud. Aga võiks ju, eks! Foorumielu kohe elavneks ja foorumi kvaliteet tõuseks tohutult, kui iga vastuse peale kolm liba!-hüüatust tuleks.

Või siis võiks siia lisada nupu “LIBA” (nuppude VASTA / TSITEERI / TEATA EBASOBIVAST juurde). Siis saab libakarjuja oma libanägelikkusest universumile teada anda ilma foorumit risustamata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 14:33; 13.06 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Libateema tunneb jõle hästi ära selle järgi, et enamus libameistrid ei oska nö õigel ajal lõpetada. Muudkui keeravad seda vinti üle, kuni lõpuks on teema kas täiesti ebaloogiline või hakkavad enda esialgsele postitusele vastu rääkima.

Huvitav, minu arust karjutakse liba! jube aktiivselt pigem siis, kui teemaalgataja teeb ühe postituse ja siis enam ei kirjuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 14:33; 13.06 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem see komistamine või ebaloogilisus on tõesti sellest, et kardetakse paaniliselt, et lugejad tunnevad ta ära. Sestap on ka teemaalgatus juba pisut fakte moonutav või lausa valeinfot sisaldav ning siis tekivad ka lõpuks vastuolud.

Et siis “kohtusime mehega esimest korda 3 aastat tagasi” ja hilisemas kommentaaris tuleb välja, et “meil on üks ühine 15-aastane laps” on su arust näiteks fakti moonutus? Mu arust ikka üsna ilmselge, et inimene käigu pealt mõtleb teksti ja hajameelselt, suures kirjutamistuhinas, unustas ära, mis ta varem öelnud oli.
Libades üsna tavapärane komistuskivi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis “kohtusime mehega esimest korda 3 aastat tagasi” ja hilisemas kommentaaris tuleb välja, et “meil on üks ühine 15-aastane laps” on su arust näiteks fakti moonutus?

Ei see minuarust ei ole, aga sa oled teretulnud sellise näite siit foorumist tooma.
Nagu öeldakse: Linki! Linki!

Seda sul vist ei tule ja niisama igaks juhuks tühja lahmisid?
Nagu sul tavaliselt see ette tuleb…:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 10:18; 13.06 14:26; 13.06 15:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ära süüdista modesid milleski, mida nad iialgi ei tee.

Libade eest kannavad hoolt meie toredad foorumlased.

täitsa tasuta muideks.

kui veel korra kuskil näen, et modesid kritiseerid ja neid laimad, siis saad karistada.

Mina soovitan sul sügavalt end harida ja uurida, mida tähendavad kritiseerimine ja laimamine. Irw

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 23:09; 14.06 14:24; 16.06 19:09; 16.06 19:52; 16.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen absoluutselt veendunud, et see konkreetne teema on siin täielik LIBA ja selle tõstatas vana perekooli kägu, kes siin juba viimased 15 aastat hängib…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen absoluutselt veendunud, et see konkreetne teema on siin täielik LIBA ja selle tõstatas vana perekooli kägu, kes siin juba viimased 15 aastat hängib…

Haha 😀 Jah ja tegelikult olen ma ise hoopiski see, kes alati iga teema alla liba kirjutab (nali, palun ärge mind kustutage) 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 22:23; 14.06 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ausalt öeldes ei häiri. Olgu siis liba, aga sarnaseid probleeme/juhtumeid võib väga vabalt olemas olla, tekibki põnev arutelu. Keegi siin eespool kirjutas, et ilmselt on liba, kui teemaalgataja rohkem ei vasta. Mõtlen ise alati täpselt sama asja. Ise teemasid tehes üritan ikka selgitada, kui keegi midagi küsib. Liba-karjujate ohvriks pole langenud, aga siis üritaksin ikka seletada ja rohkem detaile lisada. Vahest on päris reaalsed probleemid, endalgi sarnane ette tulnud ja siis tuleb keegi röökima, et libateema! See on siin sarnaselt “päris” libateemadele suhteliselt sage fenomen – paljud käod ei taha uskuda, et teistel on neist erinevad probleemid. Ei osata oma künka otsast kaugemale näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud. Palun tutvuge Perekooli kasutajatingimustega.
4.2 moderaatorite töö ja töökorralduse üle kommenteerimine. Pretensioonide ja tagasiside andmiseks kirjutage info@perekool.ee
4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu
5.3. Foorumi liikmeid, kes korduvalt teevad sobimatuid postitusi hoiatatakse registreeritud e-posti aadressile edastatud privaatsõnumiga.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 23:09; 14.06 14:24; 16.06 19:09; 16.06 19:52; 16.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar kustutatud. Palun tutvuge Perekooli kasutajatingimustega.

4.2 moderaatorite töö ja töökorralduse üle kommenteerimine. Pretensioonide ja tagasiside andmiseks kirjutage @perekool.ee”>info@perekool.ee

4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu

5.3. Foorumi liikmeid, kes korduvalt teevad sobimatuid postitusi hoiatatakse registreeritud e-posti aadressile edastatud privaatsõnumiga.

Perekooli Moderaator

Aga selgita siis vähemalt, millisel moel see enesetapu teema siia sattus? Ja ma soovitan, end sügavalt siiski kurssi viia sellega, mida juriidiliselt mõeldakse laimu all ehk rohkem haritust!

Ahjaa, paluks siis ilma eranditeta ja kõik valet sisaldavad kommentaarid foorumist eemaldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 23:09; 14.06 14:24; 16.06 19:09; 16.06 19:52; 16.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema ilmus taas nähtavale kommentaariumi sulgemisega. Tegemist ei ole “trollitamise” ega libateemade tootmisega.
Kui meile teatab kasutaja ebasobivast kommentaarist, siis me peame reageerima ja kuna meie ei tohi hinnanguid anda kommentaari sisu suhtes, siis kustutame kommentaari. Samuti lähevad kustutamisele kasutajatingumusi rikkuvad kommentaarid ja postitused.

Parimate soovidega
Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema ilmus taas nähtavale kommentaariumi sulgemisega. Tegemist ei ole “trollitamise” ega libateemade tootmisega.

Kui meile teatab kasutaja ebasobivast kommentaarist, siis me peame reageerima ja kuna meie ei tohi hinnanguid anda kommentaari sisu suhtes, siis kustutame kommentaari. Samuti lähevad kustutamisele kasutajatingumusi rikkuvad kommentaarid ja postitused.

Parimate soovidega

Perekooli Moderaator

Palja teatamise peale kohe kustutategi ilma iseseisvalt kaalumata, kas kommentaar on ebasobiv või mitte? Väga huvitav!
It-inimesed võiksid selle vea lahendada, et suletud kommentaariumi teemad enam uuesti nähtavale ei ilmu, vastasel korral pole ju sulgemisest mingit kasu, keegi saab teema kopeerida ja oma kontolt uuesti algatada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.06 23:09; 14.06 14:24; 16.06 19:09; 16.06 19:52; 16.06 22:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tutvume enne kustutamist/eemaldamist kommentaari sisuga. Üldiselt kõik teatatud kommentaarid on ebasobivad, harvadel juhtudel, kui kommentaar pole ebasobiv, siis me neid ei kustuta. Aga rõhutame, et sellised juhud on harva esinevad.

IT on suletud kommentaariumi probleemist teadlik ja loodame sellel lahenduse leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või siis võiks siia lisada nupu “LIBA” (nuppude VASTA / TSITEERI / TEATA EBASOBIVAST juurde). Siis saab libakarjuja oma libanägelikkusest universumile teada anda ilma foorumit risustamata.

Geniaalne idee!
Need libade paljastajad on jube tüütud. Aga naljakad ka – nad on ju omast arust nii läbinägelikud.
Peale libade paljastajate on tüütud veel sellised foorumlased, kes kaaperdavad teema ja hakkavad omavahel ära panema, neil võiks ka oma nupp olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurelt jaolt on asi selles, et vastuolukäod otsivad ja ka “leiavad” hagijatena vastuolusid. Lähemal vaatlusel pole aga tegu mingi vastuoluga või õigemini näeb seda ka ilma lähema vaatluseta.

Enamik vastuolu-kägusid näeb vastuolu näiteks selles, kui keegi ütleb, et oleme 3 aastat abielus ja meil on 7-aastane laps. Või selles, et keegi sõi hommikul võileiba, aga pärast ütleb, et sõi õuna. Või selles, et keegi läks kell 7 hommikul tööle, aga pärast ütleb, et käis pool kaheksa poes. Või selles, et keegi ütleb, et tal on viieaastane poeg, ja pärast ütleb, et on kümneaastane tütar.

Vastuolukägude mõtlemisvõimest olen ma väga halval arvamusel.

Ja sellepärast arvan ma, et libasid on palju vähem kui arvatakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 16:26; 17.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale libade paljastajate on tüütud veel sellised foorumlased, kes kaaperdavad teema ja hakkavad omavahel ära panema, neil võiks ka oma nupp olla.

Ilma sellisteta sureks enamus teemasid pärast kümmet vastust välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 16:26; 17.07 16:34;
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis värk on libateemadega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.