Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis värk sellega on- määrib

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Mis värk sellega on- määrib

Postitas:

Beebit siis üritatud 5 kuud. Päevad väga regulaarselt ei käi. Tsükkel kõigub nii 21-25 päeva. OV-le veel pihta pole saanud ja tundub et see on kohe pärast päevi, sest kõik ülejäänud päevad olid OV testid negatiivsed.
Nüüd aga kaks viimast kuud olnud nii, et enne päevi hakkab nii 3-4 päeva määrima ja ainult õhtul. Eelmisel kuul oli ka nii, et määrima hakkas kergelt, ikka väga kergelt- pesukaitse oli õrnalt roosa ja kõik- 3 päeva enne päevi ja siis kui päevad hakkasid siis ikka mega mürinal ja valuga ja väga vere rohked. See oleks nagu tammi tagant pääsenud. Ja see kuu täpselt sama moodi. Esmaspäeval oli tsükli 21 päev ja siis tavaliselt ka päevad hakkavad aga nüüd on siis esmaspäeva õhtust määrinu. Imelik on see, et ainult õhtuti, kui vetsus käin siis tuleb paberile pühkides roosad tükid või selline roosakas paksem voolus. Päeval pole mitte midagi, ainult õhtul. Täna või homme peaks see asi siis paisu tagant valla pääsema…ma nüüd ei oska enam aru saada kui pikad need menstruatsiooni päevad siis on ja kui pikk see tsükkel üldse on. Kas ma peaksin need roosad päevad sinna tsükli sisse arvestama või kui on esimene korralik päevade päev siis löön tsükli lukku ja hakkab uus. See kuu üritan kohe päevade eelviimasest päevast juba OV teste teha, et vaadata kas see on tõesti menstruatsiooni viimastel päevadel juba toimumas.
Põhimõtteliselt ma elan 3-4 päeva enne menstruatsiooni tampoonid nööriga kaelas, sest iialgi ei tea kuna see asi algab…on veel kellegil nii, et enne päevi määrib….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sinu asemel arvestaks need määrimisega päevad ka tsükli sisse. Ja proovi teha ov teste juba päevade ajal – vt ka siis saad positiivse ov testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Mis värk sellega on- määrib

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.