Esileht Beebi ja mitmikud Mis värk teil nende poekäru suuruste ratastega meie kliimas on? :D

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Mis värk teil nende poekäru suuruste ratastega meie kliimas on? :D

Postitas:

Ma ei väsi suuri silmi tegemast kui näen emmesid kes on hädas läbi värskelt maha tulnud lume sõitmisega, kes on valinud mingi EJ Nitro City või sarnase vankri…
Mis nendes nii erilist ja head on???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 14:10; 20.02 09:19; 20.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Emmed rassivad ja treenivad endale suvist bikiinivormi, mis muud? Praegu sahistad oma suurte ratastega käruga mööda, aga näe maikuus on jama majas kui peeglisse vaatad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas meriionvillane lõng ei peaks mitte nö temperatuuri reguleerima? St et ei tohiks ajada higistama nt suvel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on näiteks EJ Nitro City. Kärutan seal, kus on teed lahti aetud, minu elukoha ümbruses pea kõikjal. Milleks ma peaksin lume sisse ronima?
Igaüks valib vankri vastavalt oma vajadustele, minule see vanker sobib, väiksed rattad ees teevad manöövardamise linnatingimustes heaks.
Teiste valikuid ei pea vajalikuks arvustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

See on tavaline- osta oma vajadustele mittesobiv käru. Pole hullu, kogemus õpetab ja järelturg on ka olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei väsi suuri silmi tegemast, kui näen emmesid, keda sellised asjad häirivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei väsi suuri silmi tegemast, kui näen emmesid, keda sellised asjad häirivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin oma kahe lapsega avalikes kohtades ja pean tunnistama, et mul ei jätku aega ega energiat jälgimaks, milliste vankrite ja vankriratastega teised emad ringi käivad.
Teemaalgataja, ilmselgelt on sul energia ülejääke 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 19:36; 20.02 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tunnistan ausalt, et meie vankril on esirattad poekäru suurusega, aga…. vankrile on talveks paigaldatud alla talverattad ehk siis meie kliimas mõistliku suurusega rattad. tunnistan ausalt, et ei jõua ära oodata kevadet, et jälle väiksed rattad alla panna, need on nii mugavad.
aga igatahes kummardus vankritootjale, kes lumisele kliimale ka mõtleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindel see, et on energia ülejäägid, sest normaalsete ratastega vankrit lükates jääb aega ja võhma ka ringi vaatamiseks 🙂

Olen samuti nii mitte lastega seotud olles, rasedana, kui ka nüüd beebi emana samu mõtteid mõlgutanud – no mis parata, jääb ka mul vankri lükkamise ja kahe lapse kõrvalt energiat üle hämmastunud olemiseks 🙂

Tegelikult tahaks mitte kriitikat saada ja loopida vaid lihtsalt vastust teemaalgataja tõstatatud küsimusele – mis nendes kärudes-vankrites, mille rattad ei kannata enamat, kui peegelsile alfalttee, nii head on?

ja ma ei räägi emadest, kes seda sõiduvahendit kasutavad siledal ja puhtaks lükatud teel ja see on neile õige valik – vaid just sellest olukorrast, kus nende ratastega trügitakse meie kliima argipäeva (kus viimased mitu aastat on 6k hanged maas):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käin oma kahe lapsega avalikes kohtades ja pean tunnistama, et mul ei jätku aega ega energiat jälgimaks, milliste vankrite ja vankriratastega teised emad ringi käivad.
Teemaalgataja, ilmselgelt on sul energia ülejääke :)[/tsitaat]

Asi ei ole mitte energias vaid inimtüüpides. Ühed käivad lihtsalt klapid ees ja miski ei koti, teised vaatavad avatud meelega ringi ja märkavad paljusid asjud peale enda ninaesise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Teutonia Mistral S- täiesti teadlikult valitud eesmiste \”poekäru\” ratastega 😉 Manööverdamine on ikka superluks. 180 kraadi kohapeal. Väga suureks abiks näiteks poeriiulite vahel jms. Läbi lume lähevad ka päris kenasti ja kui tekibki probleeme, tõstan sanga teisele poole, et suured rattad ettepoole tekitada.
Jalutame igapäevaselt Nõmme metsas;) Ja pealegi pikem kasutusaeg tuleb meil sellega just lumevabal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Asi ei ole mitte energias vaid inimtüüpides. Ühed käivad lihtsalt klapid ees ja miski ei koti, teised vaatavad avatud meelega ringi ja märkavad paljusid asjud peale enda ninaesise.[/tsitaat]

Jumal tänatud, et meil on avatud meelega inimesi, kes märkavad olulisi asju. Nagu näiteks seda, millise käru keegi suvaline inimene on oma lapsele valinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ilmselt mina olen üks olnud, keda nähes sa suuri silmi tegid:p Elame veidi soojemas kliimas ning suurlinnas, kus lund näeb haruharva. Kodu külastamisel ei ole ma tõesti mingi supermaasturi järgi vajadust näinud ja oma kerget käru läbi lume lükates saab kenasti kõhulihased trimmi. Aga eks ma järgmine kord siis sinu suuri silmi nähes lehvitan sulle:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jajah, näe, olengi selline silmaklappidega inimene siin ilmas, et vot ei \”koti\”, milliste vankrite ja vankriratastega teised emad oma lapsi kärutavad 🙂

Ainsad vankrid, mis aeg-ajalt möödaminnes mu tähelepanu tõmbavad, on (lumivalged) EJ. Nagu ma aru olen saanud, on tegemist väga kvaliteetse brändiga, aga no see raha, mis nende eest välja käiakse, on arulagedalt suur.

Aga eks inimestel ole erinevad prioriteedid ja erinevad silmaklapid 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.02 19:36; 20.02 09:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuulge, kuulge, ma ei noki kedagi ega midagi. Ma ju tahtsin ainult teada saada, kas sellise vankri juures on midagi erilist? :/
Ma elan linnas ja kui käin oma lapsega jalutamas, siis näen tihti, et emmed on kinni nende vankritega ja mind on huvitama hakkanud, et kas see kinnijäämine on pisiasi, et kas nendel vankritel on midagi nii väga erilist, miks just seda osta tasuks 🙂
Te siin kohe miinustama ja õiendama 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 14:10; 20.02 09:19; 20.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hetkel see, kes praeguste ilmadega väikese kergkäruga tänval rassib. Nimelt oleme olude sunnil mõnda aega elamas viiendal korrusel liftita majas. Kusagil madalamal ka suurt vankrit hoida ei ole. Ja vanemale lapsele tuleb järele minna bussiga. Suurt vankrit ma bussi tõsta ei jaksa ja teiste inimeste abile lootma ei saa jääda. Seega käin lasteaias kergkäruga, mille saan koos lapsega vähemalt alla tassitud ja ise bussi tõstetud, sama tee siis juba kahe lapsega tagasi ka. Suure vankriga nõksutades jääkski vist trepist üles tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To siidisaba: jutt ei ole kergkärudest. Suurtest vankritest, millel on enamvähem kergkäru esirattad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.02 14:10; 20.02 09:19; 20.02 12:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mumeelest täiesti ükskõik kui suured rattad kärul on, kui ikka pärast lumesadu teid korralikult puhtaks ei lükata, siis jääb sinna kinni niikuinii. Endal täitsa korralikud rattad vankril ja iga väiksema lume sisse kinni ei jää, samas praeguse lumesupi sisse ronima ei hakka, kärutan lihtsalt lühema, puhastatud maa paar korda läbi. Lapsel peamine, et saaks oma aja täis magada, ükskõik, kus ma tiirutan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul on nii EJ(suurte ratastega) kui ka Quinny Buzz.Sõidan mõlemaga kordamööda.Üldiselt on alati teed puhtad ning isegi kui ei ole, siis ega seda EJ pole samuti lihtne lükata.Üldiselt nende pisikeste ratastega vankrit on lihtsam tõsta, sest nad üldjuhul kergemad.Elan liftita majas 4. korrusel ning oma Jungat tarin nii, et higimull otsaees, Quinnyga on asi palju lihtsam.Teiseks: Quinny käib väga väikeseks kokku, seega mahub auto pagasiruumi ka muudki peale vankri.Kolmandaks: Nende nn poekäru ratastega käruga on kaubanduskeskustes hoopis mugavam kui suure vankriga.Need ongi need lihtsad põhjused miks ostetakse selliseid kärusid. Ma olen ka kinni jäänud aga pole hullu, seda võib juhtuda ka suurte vankritega.Nüüd ootangi, millal lapsed ärkavad ning lähen oma ,,ilmaimest nikatsiga,, õue rallima ja kanni trimmima:).NB! Olen oma Quinnyga ka probleemideta metsas kärutanud, soovitan teistelegi.EJ on ka hea aga see meil pühapäeva käru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näiteks oli vaja linnalähedasest asulast marsaga linna saada, sp. sõitsingi sellisega, et see mahtus marsasse kokkupanduna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Beebi ja mitmikud Mis värk teil nende poekäru suuruste ratastega meie kliimas on? :D

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.