Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis värvi bikiinid heledanahalisele?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: mis värvi bikiinid heledanahalisele?

Postitas:
Kägu

Olen suht kahvatu nahaga ning suvel ka eriti ei päevitu. Mis värvi ujumisriietega ma enam-vähem normaalne välja näeksin? Kas musta-neoonroosatriibulised teeks mind veelgi kahvatumaks? heledamates tundun endale nagu eriti näotu…nii kurb, et ei oska valida, päevitunud nahale sobivad justkui kõik 🙁

Please wait...
Postitas:
lükkatõmba

RE: mis värvi bikiinid heledanahalisele?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen suht kahvatu nahaga ning suvel ka eriti ei päevitu. Mis värvi ujumisriietega ma enam-vähem normaalne välja näeksin? Kas musta-neoonroosatriibulised teeks mind veelgi kahvatumaks? heledamates tundun endale nagu eriti näotu…nii kurb, et ei oska valida, päevitunud nahale sobivad justkui kõik :([/tsitaat]soojad pruunid toonid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainus värv mida lumivalgele nahale tõesti ei soovitaks on valge (helebeez vist ka). Must on klassika ja sobib ikka ja alati. Ise ma tunnen ennast päevitamata olekus paremini türkiissinises trikoos, see teeb kuidagi erksamaks. Esimest korda elus sain endale erkpunase trikoo ja lausa uskumatu kuidas see enesetunnet muudab. Tunnen, et paistan selles eriti silma ja kohe pean selja sirgu ajama.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Võib ka valge olla, siis just on näha et oled kriitvalgest jumekam. 🙂

Aga ise eelistaks ka sooje toone.

Please wait...
Postitas:
Kägu

tumedad toonid. ise olen ka lubjaproov ja viimased, mis ise endale ostsin, olid punase-valgekirjud. ja eelmisel suvel viis mees mind ise poodi ja ütles, et ma olen kogu aeg endale täiesti valet värvi päevitusi ostnud. valis siis mustal põhjal puna-halli-ruudulise mustriga mudeli, mis on tõesti parem, kui kõik eelmised.
nii et tume, aga vist mitte päris must.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest sobiks punane.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga millist wc paberi sorti valida? Kas Lotos või Lambi? Ei tea kumb neist perset kõvemini kraabib? Ma olen selline hella nahaga.

Please wait...
Postitas:
Serena

punane või kuldne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on kärtspunased, pisikese valge-sinine mustriga bikiinid.
Päevitusega on nadisti. Lähen üleni punaseks ja siis valgeks tagasi, ei mingit jumet.

Please wait...
Postitas:
Kägo

See, mis silmade värviga kokku läheb.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[small]Kägo kirjutas:[/small]
[tsitaat]See, mis silmade värviga kokku läheb.[/tsitaat]
Hallid?

Please wait...
Postitas:
Alfonss

kas bikiinid ongi ujumisriided?

oh, ma olen nii loll?

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma arvan, et sa näeksid enam-vähem normaalne välja, kui need ujumisriided su auto värviga sobivad. see nagu ikka kõige määravam nende soetamisel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinine on sobiv, eriti taevasinine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Soovitaks ka pruuni või türkiissinist, endale küll hakkab päike hästi peale, kuid päevitamata lisavad need toonid justkui jumet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peaasi, et naha, juuste ja silmade tooniga sobiks – kas oled sooja või külma tüüpi.

Õige toon hakkab enda värvidega mängima ja kahvatus ei paista üldse silma, kui just mõne grillkana kõrval ei seisa.

Endal heledanahkse brünetina sobivad kõikvõimalikud roosa, lilla, türkiisi ja tumedate toonide variatsioonid.

Ilmselt siis punapeale/sooja nahatooniga sobiks soojemad tumedad toonid, nagu pruun, samblaroheline jms.

Ehk siis põhimõtteliselt mitte liiga hele ja mitte liiga tuhm vist, toon vastavalt nahale.
Sooja/külma tooni järgi peaks vist olema võimalik küll silma järgi otsustada – alasti, juuksed kinni peegli ees proovida, kas beezh või hall, pruun või must, kuld või hõbe, terrakotta või lilla.

Need taevasinised ja salatirohelised, mida paljud valged armastavad, kipuvad tõesti eelkõige halle nahatoone või läbikumavaid veene rõhutama.

Please wait...
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud mis värvi bikiinid heledanahalisele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.