Esileht Ilu ja tervis Mis värvi sukapüksid virsikuvärvi kleidiga?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Mis värvi sukapüksid virsikuvärvi kleidiga?

Postitas:

Mul on üks armas virsikuvärvi pitskleit. Tavaliselt olen kandnud selliseid a´la ihuvärvi sukapükse sellega, aga nüüd aastalõpupoel tahaks kuidagi teisiti. Et paneks mingid värvilised (no mis värv sobiks) sukapüksid ja siis ka vastavat värvi kõrvarõngad. Et oleks natuke teistmoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustad oleks kõige ilusam.
Aga kui välja kannad, siis olen näinud ka virsik+elektrisinine combot, see oli täitsa kena.

0
0
Please wait...

üsna pretensioonikas värv, ei kujuta ettegi, mis peale musta veel võiks sobida.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina paneksihuvärvi sukkpüksid. Kui oled juba otsustanud kleiditooniks nii pretensioonika virsikuvärvi, siis pole kerge enam sukkadega mingit erilisust luua 🙂 Virsk+must on muidu küll sobivad toonid, aga virsikuvärvi kleidi juurde mina musti sukkpükse ei paneks. Esiteks mõjuvad need helges toonis kleidi all süngelt ja äraeksinult ja ega siis sukkpüks pole jalas ju ka nii sügavmust (kui just 50 või 80 dn ei vali). Ja virsikuvärvi sukkpüksid teeksid sust üleüldise pastelse visrsiku 🙂 Valged? Nagu väiksel lapsel, et valged sukad, mis sobivad iga kleidi juurde. Ei, see arutelu ei vii kuhugi, ma paneks ihuvärvi.

0
0
Please wait...

Oleneb kleidi tegumoest ja materjalist ka. Mingi õhulise kleidi juurde läbipaistmatut musta sukka ei paneks. Ihuvärvi vist igal juhul kindel valik.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui õnnestub kuskilt leida, siis äkki kuldsed sukad sobiksid? Mul olid ükskord hästi ilusad kuldsed, Tartu kaubamajast kunagi sain. Ei olnud jõulupuuna sädelevad, vaid sellised õhukesed, elegantsed, peenelt sädelevad, kahvatu kulla tooni. Sobisid paljude asjade juurde hästi ja andsid just selle vajaliku eriliselt piduliku nüansi. Kahjuks läksid katki ja uusi pole selliseid enam nägema juhtunud. Aga ei ole muidugi ekstra otsinud ka.
Ja veel – kui tavaliselt on reegliks, et pitsilise kleidi juurde siledad sukad, siis tegelikult üllataval kombel sobivad pitsilise kleidi juurde teinekord ka väga hästi pitsilises koes sukad. Niiöelda “vint põhja” ehk pitsi pole kunagi liiga palju:) Aga millised need pitsilised sukad olema peaksid, ei oska kahjuks täpsemalt soovitada. See on tunnetuse küsimus, näed poes ja mõtled, et vohh, just need sobivad selle kleidi juurde ja selliste kingadega.
Nii et mine poodi, vajadusel võta kleit kaasa ja vaata ka selliseid sukki, mida sa tavaliselt ei vaata. Võid midagi väga huvitavat leida. Aga kui ei leia, siis võta ikka ihuvärvi sukad, ära musti küll pane. Eks ta ole maitse asi, aga minu arust need “lämmatavad” peene pitsilise virsikuvärvi kleidi ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 16:25; 16.12 20:16;
Postitas:

Helehallid näiteks võiksid sobida, aga see kõik sõltub muidugi konkreetsest kleidist. Aga sukkpükse ja kõrvarõngaid sobitada küll ei soovita.

0
0
Please wait...
Postitas:

virsiku juurde ma paneks punased või oranzid või ilusad rohelised või lillad.

0
0
Please wait...
Postitas:

Näiteks sellised võiksid ehk sobida? Oleneb muidugi kleidist, kingadest ja kandja iseloomust.

http://www.mytights.com/eu/celeste-stein-gold-paisley-139-tights.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 16:25; 16.12 20:16;
Postitas:

mustad paneks, ihuvärvi jääb kõik liiga lääge, mu meelest.

0
0
Please wait...
Postitas:

Silme ette tulevad mustad esmalt.

0
0
Please wait...
Postitas:

Kui sul on kenad jalad ja suudad asju n.ö. välja kanda, võid ilmselt suvalist kärtsu värvi sukakad panna ja tulemus oleks huvitav. Erk- või tumesinine sobiks kindlasti hästi. Kui aga mitte, siis parim valik oleks ilmselt hästi õhukesed sukkpüksid peaaegu ihukarva tooniga, võib-olla selline, mis õige pisut nahatoonile jumet juurde annab. Siin küll sukkpükse pole, aga mingi taoline tulemus on see, mida silmas pean: http://www.pinterest.com/pin/448460075369324385/ Virsikuvärv on siiski eelkõige suviseks ilma sukkpüksita kandmiseks hea.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina paneksihuvärvi sukkpüksid. Kui oled juba otsustanud kleiditooniks nii pretensioonika virsikuvärvi, siis pole kerge enam sukkadega mingit erilisust luua 🙂 Virsk+must on muidu küll sobivad toonid, aga virsikuvärvi kleidi juurde mina musti sukkpükse ei paneks. Esiteks mõjuvad need helges toonis kleidi all süngelt ja äraeksinult ja ega siis sukkpüks pole jalas ju ka nii sügavmust (kui just 50 või 80 dn ei vali).[/tsitaat]Loomulikult mustad ja loomulikult mitte õhemad kui 100 deni, kui ainult värvist rääkida.
Aga PITSkleit iseenesest on kahtlane teema.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina paneksin valged. Selline 60. teema tuleb silme ette.

0
0
Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ilu ja tervis Mis värvi sukapüksid virsikuvärvi kleidiga?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.