Esileht Pereelu ja suhted Mis või kes masendab?

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Mis või kes masendab?

Postitas:
Kägu

Kas teadmine, kes sa oled või kes sa tegelikult ei ole? Ajapuudus, võimetus, konkurents? Teadmatus mis homme saab? Haigus? Igav elu? Paha on siis kui ei ole stabiilne ja turvaline. Väsitav kui peaks näitlema, valetama, teesklema või olema keegi teine, kes sa tegelikult oled. Kus tuleb arvamus, äkki ma ei sobi sellisena?

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mins masendavad sellised teemad, kus tehakse mingi teemaalgatus, küsitakse sada küsimust ja ise ei vastata neist enda kohta mitte ühelegi.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendab vägivald (näiteks sõda), liigne materiaalsus…

Teadmatus on elu normaalne osa (ei saa olla jumal, et kõike ette teada), sellega saab leppida. Endaga saab alati rahu teha, igavuse puhul saab alati midagi välja mõelda… Ei, need pole kindlasti sellised asjad, mis masendaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendab liigne reipus ja masendab liigne pessimism.
Masendab ka see ausus, millega osad inimesed esinevad. Mulle meeldis see vanem aeg rohkem, mil kui ka ei teadnud, kes umbeski on näiteks Konrad Mägi või Andrus Kivirähk, siis hoiad moka maas ja kuulad põnevusega, et kes ta siis oli või on. Praegu on masendavalt hea toon öelda, et tean BSHd ja Karl-Gustavit, neid kaht influencerit ei tea ja ei huvita kah, parem soovita head küünetehnikut.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanuelu

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiskasvanuelu

Aga selle sa saad ju elada täpselt selliseks nagu ise tahad? Miks sa selle masendavaks elad?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind masendavad ainult reaalselt ja objektiivselt masendavad negatiivsed asjad, ilmaasjata masenduda ma ei viitsi, täiskasvanuelu on niigi raske, ilma et iseendale mingeid masendusi juurde mõtlema peaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selle sa saad ju elada täpselt selliseks nagu ise tahad? Miks sa selle masendavaks elad?

Sul on nooruse eliksiiri? Aga kui ma ütlen, et tahan näiteks 14aastaseks jääda terveks eluks? Elad selle mulle võimalikuks?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teadmine, kes sa oled või kes sa tegelikult ei ole? Ajapuudus, võimetus, konkurents? Teadmatus mis homme saab? Haigus? Igav elu? Paha on siis kui ei ole stabiilne ja turvaline. Väsitav kui peaks näitlema, valetama, teesklema või olema keegi teine, kes sa tegelikult oled. Kus tuleb arvamus, äkki ma ei sobi sellisena?

Filosofeerimine ei ole sinu tugevam külg kahjuks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tahan, siis masendab kõik sinu nimetatu. Kui tahan olla õnnelik, ei masenda neist miski. Vb haigus on erand, see on objektiivne põhjus masendumiseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind masendab Reformierakond.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teadmine, kes sa oled või kes sa tegelikult ei ole? Ajapuudus, võimetus, konkurents? Teadmatus mis homme saab? Haigus? Igav elu? Paha on siis kui ei ole stabiilne ja turvaline. Väsitav kui peaks näitlema, valetama, teesklema või olema keegi teine, kes sa tegelikult oled. Kus tuleb arvamus, äkki ma ei sobi sellisena?

See postitus kõlab natuke nagu “anonüümne abipalve”. Kas peaks teavitama foorumi modedele ja sulle terapeudi koju saatma, või on sinuga kõik korras, TA?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et need rahuvalvajad on vajalikud, aga miks nad üle Tallinna peavad müristama? Ehk need ongi teemaalgataja segaseks muutnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle lillkapsamutt möllamas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjest kasvav euribor.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teadmine, kes sa oled või kes sa tegelikult ei ole? Ajapuudus, võimetus, konkurents? Teadmatus mis homme saab? Haigus? Igav elu? Paha on siis kui ei ole stabiilne ja turvaline. Väsitav kui peaks näitlema, valetama, teesklema või olema keegi teine, kes sa tegelikult oled. Kus tuleb arvamus, äkki ma ei sobi sellisena?

Ma pole enda peale nii tige, et lubada endale masendust. Ikka imestan ja üllatun. Ei saa teha, ei tee. Saab teha, teen. Tahan teha, teen, ei taha teha ei tee. Mida siin masenduda on ? Üks on kindel, kõik muutub. Ainus, mis ei muutu ongi see Mina, kes kõike tajub ja tunnetab. Ära oota väliselt maailmalt kindlust ja püsivust, seda ei ole, ega tule. Ainult su enda valikud on, mida sa oludega teed, on püsivad ja koguaeg kohal. Kus tuleb arvamus, et ma ei sobi sellisena ? See tuleb sinu enda valikutest. Tahad tunned end, ei sobi, tahad ei tunne. Miks sa oled valinud arvamuse, et sa ei sobi?`Milleks sulle seda vaja on? Enesepiinajate sekt on suur ja ühtne.  Lõpeta enda väärtusetuse palve kordamine, milleks sulle seda vaja on ? Astu enesepiinajate sektist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas just masendab, aga ajast jääb elus puudu. Ööpäev peaks olema kaks korda pikem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei masenda mitte miski. Ma elangi oma rahulikus mullis ja see on tore.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Masendab ja väga raske on leppida, et elu on ebaõiglane. Et halvad asjad juhtuvad heade inimestega. Tunne, et kuigi teed kõik endastoleneva, lähevad asjad ikkagi halvasti. Ma arvan, et usklikel on lihtsam. Nemad panevad vastutuse Looja peale ja ütlevad, et sündigu tema tahtmine.

Teoorias ma tean, et see/kaduvus peaks panema olemasolevat head rohkem hindama, aga ikka on raske.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind ei masenda mitte miski. Ma elangi oma rahulikus mullis ja see on tore.

Õnnelik inimene.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõda, sõjaoht häirib.

+7
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mu paks kere.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Globaalne liberaalne fašism ja inimeste suutmatus seda näha ja selle vastu võidelda.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga selle sa saad ju elada täpselt selliseks nagu ise tahad? Miks sa selle masendavaks elad?

Sul on nooruse eliksiiri? Aga kui ma ütlen, et tahan näiteks 14aastaseks jääda terveks eluks? Elad selle mulle võimalikuks?

Tahaks oma silmaga näha inimest, kes tahaks terve elu olla just 14-aastane! 14!? Ma ei tea, kass hullemat vanust saaks veel olla?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks oma silmaga näha inimest, kes tahaks terve elu olla just 14-aastane! 14!? Ma ei tea, kass hullemat vanust saaks veel olla?

No mind tsiteerid, mina vastan. Minu jaoks mitte, sest ma olengi eluaegne laps oma mõtetelt. Ja mul polnud ka puberteeti kui sellist. Rääkimata sellest, et ma mõtlen ka keskkonnale, mis mul siis oli ja 14selt olin kõige õnnelikum. Hiljem läks kõik allamäge. Siis oleksid ka vanemad ja vennad-õed nooremad, heas vanuses just.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38 aastasena masendab, et ei oska enam elu pointi leida. Raha korjamisest siiber, pidudest, reisimisest. Tahaks nagu kuskilt mujalt hakata otsima seda punkti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

38 aastasena masendab, et ei oska enam elu pointi leida. Raha korjamisest siiber, pidudest, reisimisest. Tahaks nagu kuskilt mujalt hakata otsima seda punkti.

Lapsed.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Globaalne liberaalne fašism ja inimeste suutmatus seda näha ja selle vastu võidelda.

Sama siin. Lisaks Eesti sihikindel venestamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Mis või kes masendab?