Esileht Beebi ja mitmikud Miski segab lapse magamist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Miski segab lapse magamist

Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Beebi saab kohe 2 kuud vanaks. Probleem hakkas pihta juba paar nädalat tagasi. Beebi jäi kogu aeg ise magama. Seda jääb siiani, kuid nii kui uinub, siis hakkab nihelema ja miski ajaks ta nagu üles. Samamoodi kestab see nihelemine terve öö. Ei ole tal palav ega ka külm. Olen püüdnud teki sisse teda panna nii et käed kinni kui ka kõhuli magama. Miski ei aita. Magama jääb kenasti ja ise uneledes. Uni on pinnapealne. Ma ei saa aru miks ta niheleb ja mis teda segab 🙁  Olen püüdnud ka enda kõrvale teda võtta või rinda suhu jättes magama jätta ta. Aga nihelema hakkab nii või teisiti. Samas näen et ta unine..Ma nii läbi juba. Ei oska enam midagi teha ega last aidata. Gaase lapsel ei ole. Pole punnitamist ega näost punaseks minemist. Tegemist täiesti rahuliku lapsega. Ärkvel olles uudistab ringi ja võib samas ka pool h üksi voodis vedeleda ja mänguasju jälgida.. Ehk oskab keegi nõu anda või ehk kellegil sama probleem ?</p>

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 11:09; 15.06 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas krooksutad ikka teda ka enne ööund/öösel peale toitmist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin ka, et minu lapsel gaasimuret pole. Polnud suuri nututuure, kõht polnud punnis ega midagi. Puuksutas sünnist saadik hästi palju iseenesest koguaeg. Aga just öösiti oli mingi imelik asi. Ei maganud normaalselt. Ei nutnud, aga häälitses veidralt, vehkis ja siputas voodis. Isegi kui oli tekki mähitud ja käed kinni, siis ikka siputas nagu ussike. Sain aru, et asi ikka kas gaasides või väljalaskmata krooksus. Proovisin siis ikka ka öiste söömistd järel krooksutada. Vahel aitas ka uuesti natukese rinna andmine. Üldiselt läks lihtsalt iseenesest üle see asi, kui laps oli kolmekuune. Tagantjärele arvan, et ikkagi vaevasid gaasid või lihtsalt kakahäda vms, mis ei lasknud magada. Proovisime ka õhtuti anda gaasirohtu Cuplatoni, aga see eriti ei aidanud kahjuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvasin ka, et minu lapsel gaasimuret pole. Polnud suuri nututuure, kõht polnud punnis ega midagi. Puuksutas sünnist saadik hästi palju iseenesest koguaeg. Aga just öösiti oli mingi imelik asi. Ei maganud normaalselt. Ei nutnud, aga häälitses veidralt, vehkis ja siputas voodis. Isegi kui oli tekki mähitud ja käed kinni, siis ikka siputas nagu ussike. Sain aru, et asi ikka kas gaasides või väljalaskmata krooksus. Proovisin siis ikka ka öiste söömistd järel krooksutada. Vahel aitas ka uuesti natukese rinna andmine. Üldiselt läks lihtsalt iseenesest üle see asi, kui laps oli kolmekuune. Tagantjärele arvan, et ikkagi vaevasid gaasid või lihtsalt kakahäda vms, mis ei lasknud magada. Proovisime ka õhtuti anda gaasirohtu Cuplatoni, aga see eriti ei aidanud kahjuks.

Ta teeb niimoodi nii päeval magades kui öösel. Terve une aja on üks siplemine ja vehklemine. Siis ärkab nutuga ise selle nihverdamise peale üles ja jääbki üles, endal silmad punased peas ja nutab kuna väsinud. Siis ju peaks olema ärkveloleku ajal ka need gaasid mis nihelema ajavad ? Ainult une ajal on see jama. Nutnud täna ise juba peatäie. Ei oska miskit enam teha ega proovida. Lapsest vaid kahju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 11:09; 15.06 17:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui gaasid ei ole, siis võib-olla suvel liiga valge tuba magamise ajal? Ma tõmbasin mõnikord beebil magamise mütsi üle silmade ja siis tal tuli pimedamas parem uni. Suuremana, 2a ka mõnikord niheles valgel suveõhtul magama jäädes paar tundi, kuni õues pimedaks läks ja seejärel jäi sügavamalt magama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just lugesin artiklit, kus vidiati, et rahutu une põhjuseks võib olla B12 vitamiini vaegus. Laske arstil kontrollida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Miski segab lapse magamist