Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mismoodi ja kus seda ühisk kasulikku tehakse?

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Mismoodi ja kus seda ühisk kasulikku tehakse?

Postitas:
Kägu

käivad kodutuid koeri jalutamas või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Enamik neist jah.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Roaldi nädalas näitas ükskord, et nt koristasid parke lehtedest/prügist, lõikasid puid jne.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

osad riisuvad tänavatelt lehti kokku.
osad abistavad uuskasutuskesuses riideid sorteerida.

maakohtades kasutab osa KOV võimalust panna neid ka maanteede äärtest prahti koristama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Surnuaedu korrastavad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismoodi näeb välja kodutute koertega jalutamine? Püüad tänavalt mõne kinni, paned rihma otsamja jalutad?

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kriminaalhooldaja määrab, eks võtab arvesse ka vanust jms. Hooldekodus kasutatakse, heategevuslikes MTÜ’des jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mismoodi näeb välja kodutute koertega jalutamine? Püüad tänavalt mõne kinni, paned rihma otsamja jalutad?

Eks koer koera ära tunneb jah, ok varjupaiga koeri mõtlesin.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kodutud koerad on varjupaigakoerad.
Aga sa küsi Kati-Saara Vatmani (end. Murutar) käest, tema teab.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

M Laol minu teada olemas tisleri haridus, üks tuttav kutt oli kutsekas temaga samas grupis

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Spordiklubid, loomade varjupaigad, hooldekodud, raamatukogud, aiandid, kogudused, muuseumid, haljastusfirmad jne.
Tuttav käis nt tervisekeskuses basseini puhastamas.
Eda-Liis Kann käis sotsiaalmaja küürimas 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan ka seda “Roaldi nädala” osa vaadata, Kanal 2 kodukal peaks kõik olema üleval. Sealt saab päris hea pildi, et kuidas see ühiskondlikult kasulik töö välja näeb.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heakorra tööd. Pärnus ja Viljandis katkuvad näiteks lemmaltsit võpsikutes. Üldiselt ei ole eriti meeldivad tööd, mida pakutakse. Kusjuures ei ole ka võimalik teha tunde korraga ära, vaid tunnid jagatakse ettenähtud ajale – näiteks tuleb paarsada tundi teha ära poole aasta jooksul, siis arvutatakse välja, mitu tundi kuus tuleb teha. Töö sõltub ka aastaajast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eda-Liis Kann käis sotsiaalmaja küürimas 🙂

Mille eest seda karistati?

+3
0
Please wait...

Postitas:
pritnispeeers

Kunagi oli üks bande ka minu töökohas koristustöödel, pesid seinu ja aknaid, nühkisid trepikäsipuid, jne. Alguses oli nii, et majandusjuhataja tegeles nendega, aga hiljem kukkus ikka nii välja, et oma maja inimesed olid kõik rakkes nende juhendamisega. Põhimõtteliselt ei osanud, ei viitsinud ega tahtnud nad mitte midagi teha. Absoluutselt kogu aeg pidi keegi neil silma peal hoidma, plussiks veel võimalus, et osavnäpud eksisid tööruumidesse ilmselge eesmärgiga seal midagi pänna panna. Kord nii ka juhtus ja tagantjärgi ei saanudki keegi midagi teha. Inimest ju läbi ei koba ja nii ühe naisterahva rahakott seda teed läkski. Häda oli palju, sest dokumentidest on alati rohkem kahju kui rahast. Igatahes lõppes see teema seal nendega peatselt, sest see lasteaiamäng oli jumala väsitav.
Surnuaiast leian neid ka aeg-ajalt. Ma käin kalmistul tihti, kord istusid seal sellised vanemad mehed ja täpselt minu platsi peal, sest seal on toekas seljatoega pink. Jõid õlut, rehad-kõblad-labidad sealsamas maas. Kui ma ennast neile kõrvale sättisin, küsisid, et kas tõmbavad koomale, äkki tahan ka istuda….: )))) Mina mõtsin, et okei, väga hea, et sellised siin võtta on. Et kui juba on, võtku lähedusesasuv võsa maha, mis ümbrust ja vaheteed pimendab ja üks rammus isekasvanud sirelivõsa ja muud nipetnäpet. Aga onud vangutasid päid, et ei reha ega labidaga seda tee ja kangemaid riistu neile ei usaldata ning libistasid õlut edasi. Ühesõnaga – üks ja sama lasteaed igalpool.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Šuriku seiklused…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu vend käis kodutute öömajas abiks ja riisus lehti või lõhkus vanuritel puid. Need inimesed, kes tundide üle arvet pidasid, kirjutasid 8h tööpäeva puhul tihtipeale 28 tundi tehtuks jne. Tal oli 800 ükt-d, aga ära tegi ehk 200 neist.

+1
0
Please wait...

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Mismoodi ja kus seda ühisk kasulikku tehakse?