Esileht Ilu ja tervis Mismoodi saan ma 30 kilo 2014a augusti alguseks alla?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )

Teema: Mismoodi saan ma 30 kilo 2014a augusti alguseks alla?

Postitas:

Motivatsioon on tegelikult olemas-mees lubas kinkida minule mu lemmikauto kui kaotan kaalu 30 kilo.Tegelikult panin ise selle sihi 30 kilo, sest just nii palju on vaja alla saada ja auto on ju ideaalseks motivatsiooniks.
Küsimus aga selles, et ma kuidagi ei suuda ennast kokku võtta.Trenni teen 4x nädalas u,1,5tundi aga toitumisega on väga tõsised raskused. Jumaldan magusat ja nv ka ikka ja jälle grill ja kõik muu hea ja parem, millest ma ei suuda kuidagi loobuda.Ja ma ise ka tunnen, et minu vale toitumine nullib ka ära mu trennis käimise.
Aidake mind palun heade nõuannetega!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 21:21; 31.07 14:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei osta keegi autot. Aga kui tahaks, siis 30kg saaks aastaga alla küll.
Kleebi siis endale auto pildid igale poole ehk motiveerib. Ja ära osta koju süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma imestan, et sa oma 30kg ülekaaluga nii kõva trenni suudad teha.
Nõu anda kahjuks ei oska. Minu jaoks täiesti arusaamatu probleem, kuna ise olen pigem kehva isuga ja söön vaid selleks, et peab ju.
Vaata terviserubriiki, seal on neid kaaluteemasid hulgem. Sinu teema peaks ka seal käima õigupoolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks küsimust.

1. Mis marki auto saad?

2. Kui palju mees ise kaalub ja mis marki auto tal on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul üldse autot vaja? Ehk pole auto piisav motivaator kaalulangetuseks?

Aga sea endale alaeesmärgid: nt esmalt loobun magusast, aga grillimisel maiustad mõnuga edasi. Varsti on suvi läbi, siis need grillimised nagunii vähenevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei teinud abikaasaga mingit diili, ise hakkasn ENDA pärast tõmblema

sain veerand aastaga 26kg alla, kuna kõik riided jäid suureks, siis mees kinkis 500e, et saaksin väheke uusi riideid.

Nüüd tegelen edasi, lubati väidetavalt uut autot, kuna pidin nii tubli olema 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 21:38; 29.07 00:11; 29.07 00:56; 30.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mismoodi saan ma 30 kilo 2014a augusti alguseks alla?
[/tsitaat]
Nagu mina oleks teema teinud perekooli!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 21:48; 29.07 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest väga oluline osa toitumisharjumuste muutmises on järjepidevus. Ja muideks toitumisHARJUMUS on väga oluline sõna – nimelt, sööd seda, mida oled harjunud sööma. Mina nt ei suuda eriti liha enam süüa, kuna hakkasin lihatoitude tegemist vähendama ja nüüd enam isu pole, samas tunnen, kuidas isutab puuviljade ja muu värske järele. Samuti nt olen muutnud mehe maitsemeelt, kui ta varem jõi kohvi nii, et 3 tl suhkrut läks tassi peale, siis nüüd panen talle sinna 1-1,5 tl. Hakkasin ise vaikselt vähendama poole tl võrra ja selline tulemus mõne kuuga. Samuti nt hakkasin toitudesse vähem soola panema, kuna beebi hakkab kodutoidule üle tulema ja nüüd kui olen teinekord pannud sellise koguse nagu vanasti siis kohe tunnen, et on soolane (ei tarbinud tegelikult üleliia tavamõistes). Alguses olid jah toidud magedad, aga jällegi läks nii 1-2 kuud ja juba on harjumus ja maitsemeel muutunud, tunnen rohkem ka toidu pärismaitset, kasutan rohkem maitsetaimi. Sulle soovitaks ka hakata nt magusat välja vahetama puuviljade ja sealt edasi miks mitte ka teinekord hoopis porgandi vastu (see on ka väga magus ju tegelikult). Mul õnneks pole kunagi erilist suhkrusõltuvust olnud, aga usun, et tahtmise korral annab nii mõndagi ära teha. Söö kasvõi datleid, need ka magusad, aga looduslikult magusad. Grilli puhul söö siis rohkem salatit, unusta ket¨up – majonees. Võibolla söö hoopis krevette sojakastmega? Otsi uusi kastmeid rasvaste asemel. Näiteks mõned sinepikastmed on ka väga maitsvad. Soovin sulle edu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tahaks ka teada, kust võtta tahtejõudu ja enesekindlust, et mitte pidavalt samal teemal komistada ja ninali kukkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihaturg tõesti. 100 kilo naise ilu ei maksagi enam midagi.
Päriselt, mingi inimene hakkab auto pärast ilgelt pingutama.

Mina pakuks, et paksuke võiks pisut mõelda ja enda tervise nimel mõned sammud teha. Me ei ole elu lõpuni noored ja tugevad. Säästaks lähedasi oma paksu kerega, juba parem motivatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praktilised näpunäited- vaheta taldrik väiksemaks. Söö alustaldrikult, juurde ära võta. Ära söö kunagi üle 200g korraga. Eriti hästi töötab minul, kui viimane söögikord nn kodune õhtusöök, ära jätta. Selle asemel süüa midagi kerget. Kui jätsin õhtusöögi söömata, kus alati võtsin veel juurde nagunii, siis kaal ei tahtnud langeda. Kui õhtusööki ei söönud, siis kaal hakkas kukkuma. Samuti jäta ära valge surm e lühikesed süsivesikud- sai ja suhkur. Esialgu võid proovida seda väikest taldrikut ja õhtusöögi ärajätmist ja ilma suhkruta kohvi, juba ilma suhkruta kohv annab aasta peale mitu kilo kokkuhoidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 22:08; 28.07 22:25; 30.07 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga grilli siis kala ja juurvilju (suvikõrvits, tomat).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks mees ju teab su söömisharjumusi, sellepärast autot nii lahkelt lubaski. Ju ta näeb, et ajad aga grillvorsti näost sisse, seega ei pea ta sulle midagi ostma. Lisaks hakkaksid sa autoga vähem jalgsi liikuma ning läheksid veel suuremaks vaalaks kui praegu oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen sinuga! Autot mulle ei pakuta ja see mind ka ei motiveeriks, kuid ülekilosid on 25-30.Trenni teen 3-4 korda nädalas (pikamaajooks, kepikõnd,ujumine). Kui söömist rangelt järgin, siis kaal langeb ilusasti. Kui aga luban endale kasvõi ühe jogurti või kommi, vohmin end kurguni täis ja pooled vaevaga kaotatud kilod on jälle tagasi. Kohutavalt aeglaselt läheb see asi. Ootan pikisilmi, millal esimesed 10 kg maha lähevad, siis peaks midagigi juba näha olema, hoiaks ehk kiusatustest eemal ja motivatsiooni kõrgemal. Kahe kuuga on kadunud 6 kg, kahjuks näha-tunda veel midagi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3kg kuus on 36kg aastas. Oluline on mitte alla anda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.07 22:08; 28.07 22:25; 30.07 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Quuu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lihaturg tõesti. 100 kilo naise ilu ei maksagi enam midagi.
Päriselt, mingi inimene hakkab auto pärast ilgelt pingutama.

Mina pakuks, et paksuke võiks pisut mõelda ja enda tervise nimel mõned sammud teha. Me ei ole elu lõpuni noored ja tugevad. Säästaks lähedasi oma paksu kerega, juba parem motivatsioon.[/tsitaat]

no mida sa mölised? arvad, et kedagi kotib su teemaväline moraaliloeng?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain nii, et hakkasin kaalu jälgima. Ei läinud kuhugi gruppi, aga kodus kaalusin ennast igal hommikul ja õhtul. Tulemused panin arvutisse kirja. Väga motiveeriv oli vaadata, kuidas see joon seal langes:) Hommikul ja õhtul on erinev kaal (hommikul vähem, õhtul rohkem), seepärast peab kindlasti mõlemal ajal kaaluma ja iga päev. Kui õhtul oli sama kaal või tõusnud, kui eelmisel õhtul, siis järgmisel päeval sõin vähem.
Ma ei loobunud millestki, lihtsalt sõin kõike vähem. Magusat sõin eriti palju vähem. Ikkagi ampsude kaupa lubasin endale pea iga päev midagi head ka. Käisin ka ühel toitumisloengul, kus sain hea nipi: üks päev nädalas on nö pidupäev. Sel päeval võib süüa kõike ja nii palju, kui tahad! See oli väga hea teada, et kui nädala sees tekkis mingi äravõitmatu isu, või tuli enesehaletsus, et miks ma pean niiviisi kannatama, siis ma teadsin, et paari päeva pärast on mu \”pühapäev\”.
Toitumine on kõige võti, sest enne toitumise muutmist ma proovisin ka alla saada ainult trenni abil aga sellest ei kadunud grammigi, pigem tuli lihaste arvelt juurde.
Mina võtsin 8 kuuga alla 15 kg ja rohkem ma ei tahtnudki. 80 pealt 65 peale. Keerulisem on olnud seda nüüd poolteist aastat hoida. Vahepeal olin jälle 70, siis tegin jälle kaalujälgimist kuu aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jumal, 30 kg saab alla ka paari kuuga aga sul on aega terve aasta. Tee siis nii, et söö iga päev 1 amps vähem. Aasta pärast astu kaalule ja voilaa, trenni ära ka unusta ja joo piisavalt vett iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei teinud abikaasaga mingit diili, ise hakkasn ENDA pärast tõmblema

sain veerand aastaga 26kg alla, kuna kõik riided jäid suureks, siis mees kinkis 500e, et saaksin väheke uusi riideid.

Nüüd tegelen edasi, lubati väidetavalt uut autot, kuna pidin nii tubli olema :D[/tsitaat]
Tööle pole mõelnud minna, nukuke?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 23:18; 29.07 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Tööle pole mõelnud minna, nukuke?[/tsitaat]Miks peaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 21:48; 29.07 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toortoit võib abiks olla. Vaata videosid otsinguga – raw food before and after

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tööle pole mõelnud minna, nukuke?[/tsitaat]
sama küsimus, miks peaks??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 21:38; 29.07 00:11; 29.07 00:56; 30.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Miks peaks?[/tsitaat]
No et saaks endale ise asju osta, mitte ei peaks issi rõõmuks oma tublidusega ära teenima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 23:18; 29.07 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ma ei teinud abikaasaga mingit diili, ise hakkasn ENDA pärast tõmblema

sain veerand aastaga 26kg alla, kuna kõik riided jäid suureks, siis mees kinkis 500e, et saaksin väheke uusi riideid.

Nüüd tegelen edasi, lubati väidetavalt uut autot, kuna pidin nii tubli olema :D[/tsitaat]

Tervisele nii järsk kaalulangus head ei tee.
3 kuuga 26 kg on ikka liig mis liig.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No et saaks endale ise asju osta, mitte ei peaks issi rõõmuks oma tublidusega ära teenima?[/tsitaat]
ehh 😀
ega ma mingi sugar daddy linnuke pole 😀

abielus juba aastaid kümme, lijtsalt viimase nelja aastaga end korralikult käest lasknud. Ning kuna abikaasa kiitis j oli ünnelik, et ma nii tubli, arvas, t kink või kaks ei teeks paha 😛
minu kodus olemine on meie omavaheline otsus 🙂

järgmisele – kõik sai tehtud personaalse treeneri ja toitumisnõustaja käe all 😛
kaalu langetamine on lihtne ja mõnus 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.07 21:38; 29.07 00:11; 29.07 00:56; 30.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan, aga ma pole midagi nii tobedat juba ammu kuulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa sõid enne, kui kaalusid 30kg vähem, seda söögi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ehh 😀
ega ma mingi sugar daddy linnuke pole 😀

abielus juba aastaid kümme, lijtsalt viimase nelja aastaga end korralikult käest lasknud. Ning kuna abikaasa kiitis j oli ünnelik, et ma nii tubli, arvas, t kink või kaks ei teeks paha 😛
minu kodus olemine on meie omavaheline otsus 🙂

järgmisele – kõik sai tehtud personaalse treeneri ja toitumisnõustaja käe all 😛
kaalu langetamine on lihtne ja mõnus :P[/tsitaat]

Loe oma viimast lauset uuesti ja siis milleks õldse teemaalgatus, kui on lihtne? Endale vastu räägid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Usun, et auto vaid boonuseks.
Kõigepealt mine külmkapi juurde ja viska minema kõik ebatervislik.
Grillida saad ka nt kana juurikatega, kala, täisteraleiba.Grilli kõrvale suur hunnik värsket salatit ning limonaadi/õlle/siidri asemele maistetatud vett(kurgi, sidruni,apelsini jne)
Praegu arbuus valmis, melon ka.Varsti õunad,pirnid jne.Samuti seened
Unusta kartul ära ja ka sealiha.
Osta käimiskepid ja kui leiad kellegi endale seltsi, siis hea kui mitte pane kõrvaklapid pähe ja hoogne muusika mängima ning kõnni iga päev 1,5-2 h kiires tempos.Talvel mine jõusaali või ujuma.Ujumisega silmas pidada, et ikka ujuksid nt 500 m mitte ei sulista niisama basseinis.
Kui juba kevadeks 10-15 kg maas, siis osta rulluisud ning käi sõitmas 3-4 korda nädalas.Võimalusi nii palju.
Osta endale ka 2-3 numbrit väiksemad püksid.Nii näed kuidas eesmärgini jõuad.
Kaalu peale iga päev ära astu 🙂 vaid korra nädalas.

Aga mingi kasutatud autoga sel juhul ära lepi kui mees on sellise eesmärgi sulle andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõbranna läks ja hakkas nõustajaga koos trenni tegema. Väga hästi mõjus, kuna ta ei läinud tavalise jõusaali treeneri juurde. Mida nad seal täpselt teevad, ma ei teagi, aga silm särab ja kaal langeb! Ise kiidab kangesti, et need jõusaalitreenerite kavad, mida proovinud on, ei ole mõjunud aga see nõustajaga käimine mõjub väga hästi. Täpselt ei oska kommenteerida, aga väike stuudio moodi asi on Tondi tennisehallis, kus ta käib. Tema pealt võin kinnitada, et asi töötab!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 58 )


Esileht Ilu ja tervis Mismoodi saan ma 30 kilo 2014a augusti alguseks alla?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.