Esileht Väikelaps Mismõttes aastane laps söögu peretoitu??

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Mismõttes aastane laps söögu peretoitu??

Postitas:

Mina olen aga harjunud tervele perele süüa tegema värsketest juur-ja aedviljadest. Mis sa teemaalgataja lapsele keedad värskest ja perele siis vanaksläinud asjadest või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie sööme ka palju aasia toite- just tai, hiina ja india, laps 1a6k sööb sama, ka sushit ja sushi ingverit sõi isukalt.
Vanaema juures pakuti hakklihakastet, laps polnud nõus peale proovimist enam laua ääres istumagi.
Päris aastaselt olin mugav ja kasutasin tihti purgitoite, aga oli ka suvi ja ise toitusime peamiselt rohelisest salatist ja grill-lihast, mida oleks väga keeeruline olnud aastasele kohandada.[/tsitaat]

lasteaedades sushit ei pakuta. sul võib raskesk minna, kui ta tavalist toitu süüa ei oska

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:07; 22.01 08:20; 22.01 08:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen aga harjunud tervele perele süüa tegema värsketest juur-ja aedviljadest. Mis sa teemaalgataja lapsele keedad värskest ja perele siis vanaksläinud asjadest või?[/tsitaat]

mina teen ka lastele eraldi värsketest juurikatest süüa, sest ei mina ega mees juurikaid ei söö. samas lastel on juurikad lemmikuks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.01 12:07; 22.01 08:20; 22.01 08:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Väikelaps Mismõttes aastane laps söögu peretoitu??

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.