Esileht Kodunurk Missugune on hea pesupulber või pesugeel?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Missugune on hea pesupulber või pesugeel?

Postitas:

Missugust Eesti kaubanduskeskustes müüdavat pesupulbrit peate parimaks, ja kas mõni eelistab ka pesugeeli? Ise olen kasutanud nii Tide, Persili, Bonuxit, Arieli, Besti, Mayerit ja leidnud, et kahjuks troonib ikagi nendest kas Ariel(kallim) või üllatavalt Best(odavaim) oli ka hea, aga enam pole näinud ja samas leian, et pesupulber eemaldab plekke paremini kui geel, aga geeli paremus on, et saab kergemalt välja loputada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen siin perekooli soovitusel hakanud kasutama Omo sensitive geeli tavaliseks pesuks ja kui on plekiline kraam, siis omo pikkujätti (õigekirja eest ei vastuta) geeli. Sel viimasel on tugevam lõhn ja see veidi häirib. Ma enne pooldasin lõhatut tulemust, aga see omo sensitive lõhn mulle täitsa meeldib ja tegelikult on juba triikimise ajaks kadunud.
Enne kasutasin mayeri pulbreid, kurta midagi ei oska, aga nüüd pole vannitoas enam pesupulbri tolmu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eranditult Ariel. Eks saan nüüd miinuseid, aga mitte millegi muuga rahul ei ole. Tõesti tahan puhtaid riideid selga endale, mehele ja lastele…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meeles on parim Neutral pesugeel, ei lõhna üldse ja eemaldab plekke palju paremini kui Mayeri pesugeel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on pesu seas palju spordiriideid ja neid ei tohi ju pulbriga pesta, kasutan mayeri spordipesu geeli või amway õrnpesugeeli, plekkidega või väga määrdunud variandile sortsan juurde vanishit
voodipesu pesen tavalise pulbriga, mida ostma satun parajasti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole sellist leidnud, millega täiesti rahul oleksin. proovitud on kõike, mis poeriiulitel olemas. käest-kätte müüjatelt G1 ja Amwayd. ühesugused kõik, ainult mõni lõhnab jubedamalt kui teine.
plekid saan ära pesuseebiga (kõige tavalisem 72%).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen siinsete soovituste põhjal hakanud kasutama OMO pikkujätti geeli. Väga rahul olen, ka veel seetõttu, et pudel on väike ja ei vaja ekstra hoiukohta vannitoas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan pikemat aega juba Bio Luvil Pikkujätti pesugeeli.Omo Pikkujätti pesugeel ei meeldi, sest sisaldab loputuvahendit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu jaoks on oluline, et pesu pärast pesemist ei haiseks pulbri järele. Mõned nimetavad vist seda lõhnaks. Mulle meeldib lõhnata puhtuse ja mõne kvaliteetse lõhnaõli järele, seega pulbrilõhn ei sobi. Kasutan Mayer Sensitive´i ja ei kurda absoluutselt millegi üle. Vahel plekkide korral kasutan enne masinasse panekut ka tavalist pesuseepi ja tulemus on väga OK:

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd juba umbes pool aastat kasutan Woolite pesugeeli (punases pudelis). Pesen sellega kõiki riideid, muidugi heledad ja tumedad eraldi, aga ikka selle sama geeliga. Võib öelda, et olen rahul.
Mitte väga tihti, kui on riidel mõni kobedam plekk, või näiteks pajakindaid pesen, hõõrun enne Flora sapiseebiga sisse.
Enne kasutasin Arieli pesugeeli ja no tõesti, see küll pesi hästi, aga see hais pärast oli jube! Alles nüüd, kui olen tükk aega kasutanud teist pesugeeli, mis ei haise, saan aru, et Ariel on ikka nii vänge haisuga.
Ma ei kasuta pesuloputusvahendit, enne kasutasin. Ja kui ma nüüd juhtumisi pesukapist leian asja, mida ma olen pesnud kunagi ammu-ammu nii Arieliga kui loputanud mingi pesuloputusvahendiga ja see ese ikka veel haiseb, siis…. noh, ma ei oskagi enam öelda selle kohta midagi tarka siin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on Prisma omasarja (rainbow vist) sensitive pesupulber kasutusel ja olen rahul. ostan ka mayeri sensitive kui sel soodukad.plekkide jaoks on plekieemaldaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on Prisma omasarja (rainbow vist) sensitive pesupulber kasutusel ja olen rahul. ostan ka mayeri sensitive kui sel soodukad.plekkide jaoks on plekieemaldaja.[/tsitaat] Ma mõtlen, et need, kes ikka kõiki plekke enne muuga peavad töötlema, ei saa ju öelda, et neil on hea pesupulber. Minu nägemuses hea pesepulber võtab plekid välja ikka. Isegi ariel ei võta kõike madalal temperatuuril välja. Bio Esti veel olen kasutanud, aga mingit superpesupulbrit ma ikka ei tea. Plekieemaldeid kasutan ka, pole needki kõik teab mis head ja sapiseep pole ka mingi imevahend, aga üsna kasulik ikka. Hais muidugi ei ole tore, sellega olen nõus, aga ma mingit ökovahendit, mis ei pese, ka ei kasuta, kui juba pulbrit panna, siis olgu tast ka midagi kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõiki siinnimetatuid olen proovinud, aga ei kannata neid \”lillelõhnu\”, vastik. Ja tahan, et pesuvahend eemaldaks ka plekid ilma eraldi plekieemaldusvahendit kasutamata.

Ainuke, mis mu vajadustele on vastanud 100% on Neutrali pesugeelid (valgele, värvilisele, mustale) – peseb ülihästi, eemaldab kõik väesked plekid, ei jäta pesule mingit lõhna. Öko veel lisaks… 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:49; 15.09 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on parim Mini Riski pesugeel. Mul on allergiline laps peres ja näiteks Arieli ei saa kasutada. Mini Risk võtab hästi plektid ka välja, suured ja raskestieemaldatavad plekid teen enne pesu sapiseebiga kokku ja kõik läheb ideaalselt puhtaks. Veel olen kasutanud Neutrali, see on ka enam-vähem ok. Mayeri jääb minu pesu jaoks \”nõrgaks\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mayeri Best ja mitte üksnes sellepärast, et ta teistest palju odavam on. Meeldib lõhn ja pesuomadused. Minu meelest müüb seda praegu vaid Prisma. Lisaks on alati suur pudel Perwolli vm musta värvi riiete pesemiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lapse sündi tuli kasutusele MiniRisk ja olen sellega väga rahul. Peseb hästi puhtaks, ei haise. Kuid on kallis. Samas mina olen seda meelt et hea asja eest voib ka rohkem maksta ja kasutan alati ära soodukaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]riksraks kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan pikemat aega juba Bio Luvil Pikkujätti pesugeeli.Omo Pikkujätti pesugeel ei meeldi, sest sisaldab loputuvahendit.[/tsitaat]

Omo sisaldab leotusvahendit, mitte loputusvahendit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ostnud päris paljusid vahendeid, kuniks jäin Persil pesugeeli juurde. Kui hakati reklaamima neid arieli pesukapsleid, siis ükskord mehega poodi minnes mõtlesime et ahhaa, ostame ka. Panime korvi ja kodus alles avastasime, et persili omad hoopis. Kiiruga võtsime ja ei pannudki tootjat tähele. Nüüd, kui olen neid kasutanud paar korda, siis tuleb tunnistada, et parimat pesuvahendit pole minu käte vahel enne olnud. Valge pesu oli tõesti silmnähtavalt valgem ilma igasuguste valgendajatega ja üldse paistab, et plekid kadunud, mida muidu laste pluusidel pidin mõned korrad üle pesema. Nii et hetke lemmik kindlasti persili pesukapslid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasutan öko oma, Sodasani pesugeeli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesen juba aastaid ainult OMO geeliga, parim minu meelest. Ei mingit lõhna ega midagi, korra sekka proovisin Arieli, öäääk, mis hais terves majas oli!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arieli (siiani parim), sest meie marakratist lapse riided ei lähe lihtsalt ka sellega puhtaks. Öelge, mis peseb veel paremini?
Juhtub, et laps käib aeg-ajalt sokkis õues (mudase ilmaga), tahab kiigel olles jalanõud ära võtta ja siis jookseb nii muuseas liivakasti juurde (räägi või ära räägi, et nii ei tehta, ikka juhtub). Ei saa neid sukapükse-sokke naljalt puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kasutan selveri pesugeeli. Esimest korda. Olen rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, ostsin ka selle kiidetud OMO geeli Prismast ja no absoluutselt ei pese. Arieli kapslid head, aga ega nendega ka pesu alati puhtaks saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan alati pesugeele, sest pulbri (ükskõik mis firma oma) masinasse panek lööb mul alati hinge kinni. Olen kasutanud erinevaid ja ei oska paremuse poolest ühtegi esile tuua, aga seda ütlen küll, et Rex´i rohkem kui ühe korra ei osta, sest pesu haises masinast võttes keemia järgi pärast nii hullusti, õnneks väljas kuivatamine natuke tõmbas tagasi. Aga ei soovita küll seda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud Mayer Sensitive ja Persil Expert pulbreid. Väga rahul pole. Proovin siis ka Arieli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu kogemuse järgi Neutrali geel on plekke välja pesnud paremini kui Minirisk, Omo ja Ariel 🙂 Millegi muu järgi kätt igatahes poes enam ei siruta!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 09:49; 15.09 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldivad Persili geelikapslid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tõi ämm proovida Arieli geelikapsleid. No et proovi ka, tema just ostis prooviks.
Proovisin.
Puhtus oli nagu tavaliselt, aga milline vänge pesuvahendihais! Tohutult karm. Enam ei taha.

Tavaliselt pesen Arieli pulbriga. Panen masinatäie kohta mikroskoopilise koguse ja alati on kõik puhas ning mis peamine – seda pesuvahendihaisu pole. Kui veel õues kuivatada ka saab (praegused vihmad, khm), siis on hästi värske ja meeldivalt pehme pesu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole veel leidnud sellist vahendit, mis riided peseks puhtaks , mis ei haiseks, ei oleks hull keemia ja ei tolmaks kui riided kuivad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bonuxit kasutan juba aastaid. Peres 7 inimest; neist üks lasteaialaps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Missugune on hea pesupulber või pesugeel?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.