Esileht Koolilaps missugune telefon osta 7a lapsele?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: missugune telefon osta 7a lapsele?

Missuguse telefoni ostaksite 7a tüdrukule?

Olen Elisa klient ja vaba numbergi sealt juba perepaketis olemas, nii et ilmselt peaks vaatama sealsest valikust aparaadi, aga mitte ei oska valida :S

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood

Kas ma mäletan valesti, et varasematel aastatel on olnud igasuguseid toredaid spetspakkumisi lastele? Nüüd ma küll ei leia. Kas vara veel, alles septembriks hakatakse pakkuma? Meil oleks varem vaja …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:04; 17.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse telefon peab olema
– odav. Et kui ära kaob / katki läheb, ei peaks suurt draamat tegema
– kerge. Koolikott kaalub niigi terve tonni
– ilma mängudeta, et pisikese ekraani peal toksides silmi tuksi ei keeraks.

Meil on lapsel (nüüd juba 2. klassis) suvaline Samsungi käkk, sobib väga hästi. Laps saab helistatud ja kõne vastu võetud ja SMS-i saadetud ja sellest piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 13:03 Teil siis hästi läinud. Minu laps ka teises klassis. Paaril lapsel on Iphone, pooltel on Ipod-d, ülejäänutel puutetundlikud androidid.
Olen sinuga muidu täiesti nõus, et telefoni funktsioon nii väikesel lapsel võiks olla helistamine ja sms aga tundub, et teised vanemad nii ei arva.
Teemaalgataja, lase oma lapsel ise valida telefon. Pange mõned kriteeriumid a`la max. maksumus paika ja las valib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meie 7a on Nokia C1-01, aga tüdrukutele hästi kena odavam telefon oli C2-02, selline naiselik.

ei ole endalgi mingit hüperfoni,telefon on rääkimiseks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

🙂

olen minagi seda meelt, et telefon on rääkimiseks ja laps ise ka midagi muud tahta ei oska.
kui ma talle valida annaks, siis ta valiks ilmselt välimuse järgi … nagu minagi 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.02 11:04; 17.02 13:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Sony Ericsson Spiro (üle aasta juba kasutuses) ja väga ok telefon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ostaks selle 15¤ samsungi, mille saab koos kõnekaartiga- vabalt võid kasutada ka teisi elisa kaarte.
minu 7a piigal on minu vana tel, mingi vanem lihtne nokia- 1x on suutnud ka ära kaotada, aga õnneks oli aus leidja ja saime samal õhtul kätte.

eelmine aasta ei olnud küll mingeid erilisi soodukaid, ei suvel ega ka sept, ja need, mis olid, olid ka nutikatele- tean, kuna ise ka ootasin. minu arvates on üldse viimasel ajal neid soodukaid suht vähe olnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Lotte (Samsung). Lihtne, väike, mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 8a oli ka samsung, kuna ta selle ära kaotas siis oli meil alguses juba kokkulepe, et peab ilma siis hakkama saama. Ja saab kuna muud varianti pole. Koolist koju ja kui tahab külla minna, kasutab minu telefoni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 7aastasel tüdrukul selline LG http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/t505 Internetipaketti muidugi pole vaid lihtsalt helistab, sms-ib ja mängib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps missugune telefon osta 7a lapsele?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.