Esileht Ilu Missugune vaha esmakasutajale?

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Missugune vaha esmakasutajale?

Postitas:

Missugust vaha kasutate kodustes tingimustes (eelkõige jalgade vahatamiseks)?
Siiani olen suviti teinud jalad siledaks Veet vahaplaastritega, aga mõtlen soetada mõni pikemaajalisem toode, kus tuleb ise vaha soojendada jne. Plaastrid lähevad tegelikult jube kalliks.

Null kogemust selliste toodetega, turg kirju- andke soovitusi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.11 17:03; 08.01 10:23; 04.05 08:29; 21.09 20:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ongi algajale kõige mugavamad kas külmvaharibad või vahapadrunid paberiga. Viimaste kohta kopeerin oma vastuse ühest vanemast postitusest:

Ma tellisin ka kunagi Tradehousest kõige odavama komplekti, itaalia firma ro.ial vahasoojendaja, vahapadrunid ja paberid, ning töötab päris hästi. Tundlikumatel pindadel panen enne nahale kihi beebipuudrit ka. Vahajäägid saab eemaldada nt beebiõliga.

Samas paljud kiidavad ka sugaringi (suhkruvaha, mille saab siis olenevalt konsistensist eemaldada kas riideribaga või lasta jahtuda tahkeks tükiks mille niisama saad maha tõmmata). Aga mul isiklikult on jalgadel nii tugev karv, et sugaring hästi ei töötanud (võimalik, et pikemalt katsetades oleks parema tulemuse saanud, aga kuna juba leidsin padrunid, siis läksin neile üle).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu Missugune vaha esmakasutajale?