Esileht Väikelaps Missugust firmat soovitate fotoraamatu tegemiseks?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Missugust firmat soovitate fotoraamatu tegemiseks?

Postitas:
Kägu

Et tulemus oleks ilus ja kvaliteetne. Kogemus olemas omaraamat.ee, võib-olla oli viga meie piltides, kuid tulemus oli kuidagi kollane, st fotod ka kollased. Prooviks järgmisena mingi muu firma teenuseid. Missuguse firmaga olete rahule jäänud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: Missugust firmat soovitate fotoraamatu tegemiseks?

Jah, lasin ka omaraamatus teha ja no tavaline värviline väljaprint, mida saaks iga masinaga teha. Ei mingit kvaliteeti, aga samas hind on ikka üüratult soolane. Mees rääkis mul mingist Taani kodukast, kus saab fotoraamatuid tellida. Ma ise nüüd täpselt ei tea nime. Üldse välismaalt tellides on hinnad poole odavamad ja teenus kvaliteetsem.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei jäänud ka omaraamatuga üldse rahule! Ootan ka muid lahendusi:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Mutsamamma

mina ootan ka muid lahendusi! PALUN! kallid käod, kellel on kontaktid kuskil mujal praegu kättesaadamatus kohas, palun hankige need ja pange siia üles! palun-palun-palun!

eriti oodatud on kohad, kus saab raamatu ise valmis kujundada, panna iga päeva peale sünnipäevalapse näo ja kus saaks ühe kuu kohta panna rohkem kui ühe pildi. seda viimast kriteeriumi on seni pakkunud minuteada ainult omaraamat, seega olen sealt tellinud juba aastaid, kuigi kvaliteet jätab tõesti soovida. teed nende programmis kalendri valmis ja näeb välja täitsa kobe, väljatrükk on aga no ma ei tea … pettumus. tegin oma pulmafotodest seal raamatu ja kuigi oli tegu profifotograafi piltidega, jäi raamat samamoodi hägune ja absoluutselt pettumus. oleks seda ette teadnud …

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et nii palju rahulolematuid omaraamat.ee-ga. Ehk olid teil kehvad pildid? Olen seal korduvalt teinud nii kalendreid, fotoraamatuid ja ka lõuendi – kõik on väga ilusad ja kvaliteetsed olnud. Olen väga rahule jäänud. Eriti meeldibki just see, et saan kõike ise kujundada ja ikka väga palju võimalusi selleks on nende pakutavas programmis.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei jáánud ka omaraamatuga rahule. Osa teksti mónel lehel puudu, paarist kohast ei paistud tekst tumedama tausta tóttu váljagi. Olgu jah need olid minu vead oleks pidanud heledama tausta panaema ja pilte siia sinna nihutama, et tekst ára mahuks. Aga kuna tellisin esimest korda siis ei osanud nii suurt táhelepanu sellele póórata ja lisak programm lasi mul kóik selle teksti sinna kirjutada. Úhesónaga nad vóiksid enne selle ju ise úle vaadata ja siis meili saata, et teevad móned parandused vm. Siis jááks palju usaludsváársem mulje neist.

Aga teemaalgatajale ei oska kahjuks muud kohta ka soovitada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mutsamamma

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.blurb.com

seda kiidetakse väga.[/tsitaat]
see on raamatute tegemiseks, kalendri-versiooni ei näinud mina kuskil või siis ei osanud otsida.

Kägu | 16/01/2012 11:48
kalendripiltide kohta, mis ma ise olen teinud, arvan ma sama, et töö on tellija materjalist ehk siis kuna algne fotomaterjal pole kõige parem, siis ei saa ka kalender teab mis super tulla. aga profifotograafi tehtud piltidest pulmaraamat ei olnud eriti palju parem! vaat see oli tõesti ootamatu, arvestades nende hindu. uut ka ei hakka tegema ja see, mis on, ei paku seda silmailu mis fotod.

0
0
Please wait...

Postitas:
organza

Mina ütlen nendele, kes on rahul omaraamatuga, et Teie, kallid, ei oska kvaliteedi hinnata.

Kahjuks mina ei olnud ka rahul ja maksin raamatu eest 100euri, mis on minu arust päris suur summa, mille eest võiks ikkagi kvaliteedi nõuda, aga kahjuks ei saanud, pildid olid tehtud väga kalli prof.kaameraga ja 2 pilti olid tehtud moblaga, kvaliteet oli nendel sama!!!
Kui on enam-vähem nägu näha ja kes on pildil, siis kahjuks see pole ju kõik, mis kliendi jaoks vaja.
kirjutasin ka nendele kirja ja vastus oli järgmine:

Oleme üle nelja aasta fototooteid trükkinud ning selle aja jooksul on vaid mõned korrad juhtunud, et inimesed ei ole tootega rahule jäänud – nende inimeste ootused ja nõudmised on olnud kõrgemad kui (digitaal)trükitehnoloogia seda meil võimaldab.
Ega meil ei olegi ja ega saagi selle õigustuseks midagi öelda.

Samas on meil heameel siiski enamuse meie tellijate üle, kes siiralt on andnud meile väga positiivset tagasisidet ning meie toodetega ja teenusega väga rahule jäänud. On tuhandeid vanaemasid-vanaisasid, isasid-emasid, sõpru ja kallimaid, kellele on meie toodetud raamatuid kingitud ning nedega palju rõõmupisaraid ja ülevaid emotsioone tekitatud.
Nende inimeste nimel ja toel me seda teenust ka pakume.

On meie toode eelkõige ikkagi emotsioonitoode, kus kajastatud sündmused, lisatud tekstid ning mitmed efektid (raamid, taustad, elemendid, jms).

Kindlasti ei saa meie (trükitud) tooteid kõrvutada keemiliselt ilmutatud fotodega, või arvutekraanil (taustvalgusega) kuvatavaga. Nii nagu ei saa kõrvutada ka ilmutatud fotosid, arvutiekraanil olevaga ning neid omakorda reaalses elus olevate värvidega – kõik need on erinevad.
On ju ka raamatupoodides müüdavate fotoraamatute fotod palju halvema kvaliteediga kui ilmutatud fotod. Raamatute (digi)trükkimise tehnoloogia on tänapäeval lihtsalt (veel) selline.

Nii et, nemad teavad küll mis nad teevad, aga kahjuks paraku nii on, et kommentaarid mis nendel lehel pandud on ainult head ja loomulikult nad ei pane muid.
Ma ise ka väga kardan kuskil mujal nüüd tellida, kuigi vaja oleks.
Omaraamatust saabki ainult vanaemadele-isadele kalendreid tellida, midagi muud kahjuks mitte.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nemad tükivad samuti fotodest raamatuid: http://www.printwell.ee/index.php?Pealeht
Ühe korra tellinud ja rahule jäänud. Julgen soovitada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mutsamamma

organza,
mina tellin ka vanaemale-vanaisale kalendreid, aga ikkagi ei ole rahul nende kvaliteediga. ja miks peakski olema vanainimese kalender kehvem? tõesti, selle raha eest ootaks tsipakenegi paremat kvaliteeti. just tegin selleks aastaks kalendri 35 eurot! pole just odav lõbu, eksole. tegemata ka ei saa jätta ja nii nende äri õitseb.

vaatasin just oma riiulis remo savisaare \”loodus kutsub\” – teravad pildid, selged kujutised (need, mis pildil on fookuses). hendrik relve \”põlispuud\” – sama lugu. ainsad sama teralised ja säbrulised kui meie pulmafotod omaraamatu tehtud raamatus, on 1980ndatel ja varem tehtud fotod (pildiallkirjas kirjas). no millest me räägime! ja remo pildistab minuteada digikaameraga.

0
0
Please wait...

Postitas:
organza

Kas keegi photopointis tegi?
Ma tegin seal nö kinkekaarte ja need olid üsna head, sest nad prindivad fotopaberile ja kvaliteet peab sama olema, nagu tavaliste piltidega.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omaraamatus lasin stuudiofotod raamatuks teha ja jube tulemus jäi! Ei telli enam iial sealt. Tahaks kohe näha selle raamatut, kes omaraamatuga rahule jäi…

0
0
Please wait...

Postitas:
angeliqe

http://www.fotohaus.ee/

Oleme sealt tellinud, nüüd neil ka kõvade kaantega variant – igati korralik ja kvaliteetne.

Teevad ka kalenderid (ise pole tellinud).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ka lolli järjekindlusega teinud päris mitu raamatut omaraamat.ee-s. Aga no tõesti kvaliteet on KOHUTAV. Nüüd üritan tellida soome lehelt ifolor-desinger. Seal koostamis põhimõte sama. Kahjuks saab küll tellida ainult soome aadressile, aga sõbranna toimetab selle sealt siis eestisse. Olen tema koostatud raamatud näinud, see oli küll väga hea kvaliteediga.

0
0
Please wait...

Postitas:
Nurrike123

Blurb ja Shutterfly. Väga korralik kvaliteet ja teenindus.

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Esileht Väikelaps Missugust firmat soovitate fotoraamatu tegemiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.