Esileht Ilu ja tervis Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

Postitas:

Palun jagage kogemusi.arst täna võttis mirena t. Spiraali valja ja nuud motlen kas kasutada plaastreid vms.mees on valismaal tool käib kodus harva.ei oska ise midagi valida.arst on selline et küsis mida ma soovin et ta valja kirjutaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:31; 07.03 14:02;
To report this post you need to login first.

Kasutan ära teemat ja küsin ka ühe küsimuse.Kuskohast saada retsepti(esmakordset) beebipillidele, ms sobivad imetavae emale. Arsti juurde minna ei soovi, sünnitusjärgses kontrollis käidud, nö oma arsti mul ei ole. Lihtsalt retsepti vaja.

Teemaalgatajale- plaastrid on muidu mugavad küll, aga sisaldavad hormooni kõige rohkem. Ise olen seni kasutanud tavalist spiraali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista perearstile ja kirjutab sulle digi retsepti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.03 13:31; 07.03 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud 20 aastat bioloogilist meetodit kombineerituna kondoomidega. Olnud kolm planeeritud rasedust, millest sündinud kolm tervet last.
Ebameeldivusi ja kõrvalmõjusid pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin plaastreid u pool aastat, ei soovita. Kole latakas, nädala lõpuks on ääred lahti ja liimiosa mustaks läinud.
Pillid on vast kõige lollikindlam variant.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan plaastrit .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Nuvaringi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid jah kõige lollikindlam variant arvan mina ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka pillid .Sest siis on tsükkel ka hästi korrapärane. Mulle just meeldivad pillid,sest nii hea ,saad just oma plaane ja reise teha. Mingit spiraali (võõrkeha) ma küll oma kehass ei tahaks kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pillid on selle pärast head, et neid on erinevaid. Kui ühed ei sobi, siis saab katsetada hoopis teise koostise ja kogusega. Kui aga plaaster või rõngas ei sobi, siis ongi kogu lugu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel tehtud vasektoomia…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kondoomi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul kohe Mirena 5aastat täis saamas ja panen uue arvatavasti. mulle sobib väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen juba 10 a pille võtnud, erinevaid. Praegu kasutan Yazi. Pillid teevad elu mugavaks – päevad käivad kui kellavärk -tead millal hakkavad ja millal lõppevad ning kui ei taha päevi, siis võtan mitu pakki järjest, et päevi ei tekiski. Kaalutõusu pole täheldanud. Näonahk läks ka korda, kui hakkasin Yazi võtma.
Plaastrit proovisin ka kunagi n-ö vahelduseks, aga ei meeldinud – kole latakas naha peal ja kaal hakkas ka tõusma.
Hormoonspiraalis küll väike hormoonikogus ja päevad pidavat üldse ära kaduma, aga ikkagi võõrkeha oma kehas ja ei meeldi see mõte. Vaskspiraali ei taha ka seetõttu, et menstruatsioon pidavat muutuma väga vererohkeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sterilisatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul mees on nagunii välismaal tööl, siis mis mõtet on sisse pugida hormoone sisaldavaid tablette. Mul ka mees välismaal tööl, kusjuures kodus käib iga nädalavahetus. Siis me krõpsutame 1-2 korda ja jälle on ta 5 päeva ära.
Mulle kohe üldse ei istu pillid. Seksiisu kadus, olin hirmus tujukas ja röökisin kogu aeg. Närvid olid läbi. Siis proovisin Nuvaringi ja see oli õudus ruudus. Üldse ei sobinud.
Viimased 3 aastat oleme kasutanud ainult kondoomi. Mulle sobib see ideaalselt. Mehel pole ka midagi kondoomi vastu. Mõnikord vahetult pärast päevi oleme seksinud ka ilma kondoomita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 21:57; 11.03 19:52; 13.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul samuti sterilisatsioon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kasutanud bioloogilist meetodit, jäin 2 korda rasedaks, olen kasutanud beebipille, turvaline, kuid hormooniga, olen kasutanud minipille imetamise ajal, turvaline kuid hormooniga. Enam hormoone oma kehasse ei taha. Pole ka väga tihti vahekorras, kuid nüüd olen väga rahul vaskspiraaliga. Päevad pole pikemaks veninud, ehk veidi vererohkemad, kuid ei midagi hirmsat ja mis peamine, ma ei pea enam mõtlema selle peale, kas õhtul jäi tablett võtmata või millal on ohtlik ja ohutu aeg seksimiseks. Tõeliselt mõnus lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Yasminelle tabletid + kondoom 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tavaline vaskspiraal olnud juba 15 aastat. Peate seda võõrkehaks ja pigem pugite iga päev omale tablette sisse? Spiraal palju mugavam ja minul küll päevad kauem spiraaliga ei kesta kui muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba 3a kasutand plaastrit,kui siin räägite mingist latakast siis mulle sobib,ei mingit kaalu tõusu,päevad nagu kellavärk,kannatab käia saunas jne.Tablette kasutasin ka kunagi mingid Merciloni nimelised vist olid,sobisid ka,ainus viga-kippusin unustama.
Aga iga inimese organism on erinev,soovid erinevad,ikka peab järgi proovima ise,mis sobib mis mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sul spiraal juba oli, siis miks sa uut ei lase panna? või ei sobinud?
ise kasutan vaskspiraali juba 20a ja väga rahul olen. mismõttes see võõrkeha on? mina küll ei tunne seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks Mirenale kasutan sageli ka Nosex’i ja Siodin’i 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen kasutanud 20 aastat bioloogilist meetodit kombineerituna kondoomidega. Olnud kolm planeeritud rasedust, millest sündinud kolm tervet last.
Ebameeldivusi ja kõrvalmõjusid pole olnud.[/tsitaat]Milleks siin reklaamida ja propageerida bioloogilist meetodit??? Eeldatavasti pole sa enam päris plikake ja peaksid omama piisavalt tarkust ja elukogemust, et mitte jagada siin sellist vastutustundetut soovitust?!
Perekooli loeb palju noori ja eluvõõraid naisi ning selline soovitus võib neile palju kahju teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 14:17; 10.03 14:22; 11.03 00:21; 11.03 21:56; 13.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sirtsu11 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ikka pillid .Sest siis on tsükkel ka hästi korrapärane. Mulle just meeldivad pillid,sest nii hea ,saad just oma plaane ja reise teha. Mingit spiraali (võõrkeha) ma küll oma kehass ei tahaks kanda.[/tsitaat]Mhmhh! Ja hormoonpill sinu keha sees ei ole võõrkeha?
Naljakas arusaam!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 14:17; 10.03 14:22; 11.03 00:21; 11.03 21:56; 13.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui sul mees on nagunii välismaal tööl, siis mis mõtet on sisse pugida hormoone sisaldavaid tablette. Mul ka mees välismaal tööl, kusjuures kodus käib iga nädalavahetus. Siis me krõpsutame 1-2 korda ja jälle on ta 5 päeva ära.
Mulle kohe üldse ei istu pillid. Seksiisu kadus, olin hirmus tujukas ja röökisin kogu aeg. Närvid olid läbi. Siis proovisin Nuvaringi ja see oli õudus ruudus. Üldse ei sobinud.
Viimased 3 aastat oleme kasutanud ainult kondoomi. Mulle sobib see ideaalselt. Mehel pole ka midagi kondoomi vastu. Mõnikord vahetult pärast päevi oleme seksinud ka ilma kondoomita. [/tsitaat]Kas siis vahetult peale päevi ei ole võimalus rasedaks jääda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul sterilisatsioon ja väga rahul:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Milleks siin reklaamida ja propageerida bioloogilist meetodit??? Eeldatavasti pole sa enam päris plikake ja peaksid omama piisavalt tarkust ja elukogemust, et mitte jagada siin sellist vastutustundetut soovitust?!
Perekooli loeb palju noori ja eluvõõraid naisi ning selline soovitus võib neile palju kahju teha.[/tsitaat]

Mida sa pead propageerimiseks? Küsimus oli, et millist meetodit keegi kasutab. Kas vastata tohib ainult siis, kui kasutad hormoonidel põhinevat meetodit? Kas \”mina kasutan…\” on propageerimine? Polnud ju postituses sõnagi, et \”soovitan seda meetodit …\”.

Ma ise ei ole bioloogilise meetodiga hakkama saanud – ei oska oma tsüklit ikkagi jälgida, hoolimata sellest, et pingutan hoolega. Aga kuna eriti kergesti rasedaks ei jää ja viimased ~10a on läinud pigem lapse soovimise tähe all (1 laps olemas, rase hetkel), siis raseduse vastu polegi midagi vajanud. Aga kuna bioloogilise meetodi jälgimine pole mul õnnestunud, siis pärast rasedust läheb vist käiku vaskspiraal.

Enne lapsesoovi kasutasin lühidalt hormoontablette ja nende tõttu mul rasestumisega probleemid ongi. Enam neid eluski kasutama ei hakka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 23:13; 14.03 23:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mida sa pead propageerimiseks? Küsimus oli, et millist meetodit keegi kasutab. Kas vastata tohib ainult siis, kui kasutad hormoonidel põhinevat meetodit? Kas \”mina kasutan…\” on propageerimine? Polnud ju postituses sõnagi, et \”soovitan seda meetodit …\”.

Ma ise ei ole bioloogilise meetodiga hakkama saanud – ei oska oma tsüklit ikkagi jälgida, hoolimata sellest, et pingutan hoolega. Aga kuna eriti kergesti rasedaks ei jää ja viimased ~10a on läinud pigem lapse soovimise tähe all (1 laps olemas, rase hetkel), siis raseduse vastu polegi midagi vajanud. Aga kuna bioloogilise meetodi jälgimine pole mul õnnestunud, siis pärast rasedust läheb vist käiku vaskspiraal.

Enne lapsesoovi kasutasin lühidalt hormoontablette ja nende tõttu mul rasestumisega probleemid ongi. Enam neid eluski kasutama ei hakka.[/tsitaat]See ju ongi omamoodi propageerimine! Vaadake mind! \”Olnud kolm planeeritud rasedust, millest sündinud kolm tervet last.
Ebameeldivusi ja kõrvalmõjusid pole olnud.\”
Et kõik on nii hästi ja võtke minust eeskuju. Muidugi ei ole nii, et sõna võivad võtta vaid horm.vahendeid kasutavad inimesed, vaid kõik, kuid see kommenteerija kui vanem ja targem võiks siiski oma nn. meetodile ka hoiatussildi juurde panna, et justnimelit TEMAL on niimoodi, aga teistele seda ei soovita.
Naine, kes kindlalt rasestuda ei soovi ei tohiks ju sellist \”vahendit\” kasutada.
Paljud noored naised ei oskagi neid päevi arvutada, ka siis, kui neil on tsükkel regulaarne. Nad ei tea, mispidi neid päevi peaks lugema.
Samuti, enamikel naistel siiski pole regulaarne tsükkel, et nad saaksid bioloogilist meetodit järgida.
Ja mis veel väga tähtis! Eranditult iga naise elus esineb tsükli kõikumisi. Ka nendel, kellel on menstruatsioon regulaarne. Tsüklihäire ei hüüa ette, teadupoolest.
Seega, kindla ja veendunud häälega kuulutamisel, et mina teen nii ja vaadake kui hästi ja õigesti mul kõik on, on sulaselge rumalus.
Siin loeb palju noori ja elukogenematuid naisi. Milleks neile ilma nn. hoiatussiltideta mingit plära ajada?

P.S. Mina ka ei kasuta horm.vahendeid, kuna minu arvates on mu elu ja tervis selleks liiga kallis, et end nendega rikkuda. Samas, kui on valida, kas mingid ebamäärased vahendid ja abort või horm.vahendid, siis arvan, et pigem kasutagu naine neid viimaseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 14:17; 10.03 14:22; 11.03 00:21; 11.03 21:56; 13.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kasutan ka bioloogilist meetodit juba 10 aastat, ja ka kondoomi, sest rasestumisvastased hormoontabletid keerasid mu tervise täiesti peesse, mille tõttu kannatasin pärast kaua igasuguste tõsiste tervisehäirete all, kohutavaid asju elasin läbi. Kui tablettide võtmise lõpetasin, siis hakkasid need asjad ilmnema. Seksiisu ka ei olnud tablettide võtmise ajal ja pereelu läks seepärast ka täiesti sassi. Ei soovitaks hormoontablette oma vaenlaselegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.