Esileht Ilu ja tervis Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

Postitas:

ka bioloogiline meetod juba 15 aastat. Kolm planeeritud last. Muuseas mul pole elus mitte kordagi olnud tsüklihäiret. 28-30 päeva vahe nagu kellavärk. Bioloogilist meetodit saab kasutada kui tunned oma keha, menüü on tervislik ja tervis korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kas siis vahetult peale päevi ei ole võimalus rasedaks jääda?[/tsitaat]

Alati on võimalus rasedaks jääda. Isegi kondoomi kasutades. Aga vahetult pärast päevi seksides rasedaks jäämise võimalus on väga väike. Meil selliseid ilma kondoomita seksimisi tuleb siiski harva ette. Mees ei pruugi sel ajal koduski olla, kui võiks ilma kummita. Bioloogilist meetodit ei saa päris kasutada, sest päevad on väga ebaregulaarsed (tsükli pikkus 30-45 päeva).
Me hoidume rasedusest, aga meie jaoks poleks maailma lõpp, kui ka kolmas laps tuleks. Aborti ei teeks eluski.
Ma siis ka igaks juhuks hoiatan, et teised ärgu riskigu sellega. Muidu ehk ka arvatakse, et propageerin siin midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 21:57; 11.03 19:52; 13.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina julgesin seksida 1 päev peale päevi ja tulemus jookseb teises toas ringi. Enam mitte kunagi sellist meetodit ei kasuta. Nüüd mirena.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]luuleluule kirjutas:[/small]

Alati on võimalus rasedaks jääda. Isegi kondoomi kasutades. Aga vahetult pärast päevi seksides rasedaks jäämise võimalus on väga väike. Meil selliseid ilma kondoomita seksimisi tuleb siiski harva ette. Mees ei pruugi sel ajal koduski olla, kui võiks ilma kummita. Bioloogilist meetodit ei saa päris kasutada, sest päevad on väga ebaregulaarsed (tsükli pikkus 30-45 päeva).
Me hoidume rasedusest, aga meie jaoks poleks maailma lõpp, kui ka kolmas laps tuleks. Aborti ei teeks eluski.
Ma siis ka igaks juhuks hoiatan, et teised ärgu riskigu sellega. Muidu ehk ka arvatakse, et propageerin siin midagi.[/tsitaat]Hei! Ära mind sellel teemal õpeta! Mina tean, et alati on võimalus rasedaks jääda. Ma lihtsalt tahtsin kuulda seda enda poolt tsiteeritud käo suust, et mida ta nagu oma kommentaarile selgituseks ütleb.

Muide, et oleks selge, siis peale päevi on täiesti võimalik rasestuda. Miks sa arvad, et siis on rasestumisvõimalus väikem? Pigem on ikka nii, et vahetult enne päevi on rasestumisvõimalus natukene väiksem ja üks päev enne oodatavaid päevi seksides on üsna kindel, et rasestuda ei saa.
Aga see, et peale päevi rasestuda ei saa või võimalus on väiksem on kindlasti müüt.
Ka minu üks laps on vahetult peale päevi hakkama pandud, mis sellest, et mul oli sel ajal väga pikk tsükkel – 45 päeva. See ei olnud kogemata või rumalusest tulnud laps, vaid planeeritud, kuid imestama pani, et ma rasestusin täiesti võimatul ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ka bioloogiline meetod juba 15 aastat. Kolm planeeritud last. Muuseas mul pole elus mitte kordagi olnud tsüklihäiret. 28-30 päeva vahe nagu kellavärk. Bioloogilist meetodit saab kasutada kui tunned oma keha, menüü on tervislik ja tervis korras.
[/tsitaat]Aga ükskord see tsüklihäire tuleb ja ta ei hüüa sellest sulle ette.
Tavaliselt võivad tsüklihäired alata kuskil kliimaksieas, kui mitte varem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 14:17; 10.03 14:22; 11.03 00:21; 11.03 21:56; 13.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]luuleluule kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Hei! Ära mind sellel teemal õpeta! Mina tean, et alati on võimalus rasedaks jääda. Ma lihtsalt tahtsin kuulda seda enda poolt tsiteeritud käo suust, et mida ta nagu oma kommentaarile selgituseks ütleb.

Muide, et oleks selge, siis peale päevi on täiesti võimalik rasestuda. Miks sa arvad, et siis on rasestumisvõimalus väikem? Pigem on ikka nii, et vahetult enne päevi on rasestumisvõimalus natukene väiksem ja üks päev enne oodatavaid päevi seksides on üsna kindel, et rasestuda ei saa.
Aga see, et peale päevi rasestuda ei saa või võimalus on väiksem on kindlasti müüt.
Ka minu üks laps on vahetult peale päevi hakkama pandud, mis sellest, et mul oli sel ajal väga pikk tsükkel – 45 päeva. See ei olnud kogemata või rumalusest tulnud laps, vaid planeeritud, kuid imestama pani, et ma rasestusin täiesti võimatul ajal. [/tsitaat]

Ok, nüüd ma siis tean. Lihtsalt mul on silme ees üks meditsiiniraamat aastast 1950. Seal oli selline huvitav graafik, mis päevadel on naisel ovulatsioon ja mis päevadel ta võib seksida, et mitte rasedaks jääda. Ju siis need andmed on vananenud. Ma teadsin, et turvaline on seksida päevade ajal või mingid päevad enne päevi ja sama palju päevi pärast mestruatsiooni. Kuna mina kunagi ei tea täpselt, millal päevad hakkavad, siis enne päevi me ilma kondoomita ei seksinud. Küll aga pärast päevi. Teist last planeerides ei tahtnud ta kuidagi tulla, kui suvalisel ajal seksisime. Lõpuks hakkasin päevi lugema ja seksisime spetsiaalselt õigetel päevadel. Enne seda 4 kuud ei õnnestunud. Pärast õigel ajal seksimist õnnestus esimese korraga. Nii ma siis arvasingi, et ega see rasestumine nii lihtsalt ei käi. Puhtbioloogiliselt on mulle siiski arusaamatu, kuhu see spermatosoid kinnitub, kui naisel on just mens lõppenud. Spermatosoidi eluiga pole ka nii pikk, et ta jõuaks ära oodata õige aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.03 21:57; 11.03 19:52; 13.03 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige bioloogiline meetod ei seisne pelgalt päevade lugemises vaid jälgitakse hoolikalt iga keha märki, vooluse omadusi ja basaaltemperatuuri. Ainus konks, et nn viljakas aeg on umbes 2 nädalat kuus, seega sel ajal tuleb kasutada lokaalseid vahendeid või seksimisest loobuda. Ise olen oma keha jälginud mitu aastat järjest ja iga kord on päevad just oletataval ajal alanud. Tsükkel mul muidu väga kaootiline. Aga kondoomi kasutan kindluse mõttes ikkagi.
Kohe pärast päevi võib rasestuda seetõttu, et mõnikord on lihtsalt tsükkel nii lühike, et ovulatsioon toimub kohe pärast päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://amor.ee/17388

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.03 14:17; 10.03 14:22; 11.03 00:21; 11.03 21:56; 13.03 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]luuleluule kirjutas:[/small]

Ok, nüüd ma siis tean. Lihtsalt mul on silme ees üks meditsiiniraamat aastast 1950. Seal oli selline huvitav graafik, mis päevadel on naisel ovulatsioon ja mis päevadel ta võib seksida, et mitte rasedaks jääda. Ju siis need andmed on vananenud. Ma teadsin, et turvaline on seksida päevade ajal või mingid päevad enne päevi ja sama palju päevi pärast mestruatsiooni. Kuna mina kunagi ei tea täpselt, millal päevad hakkavad, siis enne päevi me ilma kondoomita ei seksinud. Küll aga pärast päevi. Teist last planeerides ei tahtnud ta kuidagi tulla, kui suvalisel ajal seksisime. Lõpuks hakkasin päevi lugema ja seksisime spetsiaalselt õigetel päevadel. Enne seda 4 kuud ei õnnestunud. Pärast õigel ajal seksimist õnnestus esimese korraga. Nii ma siis arvasingi, et ega see rasestumine nii lihtsalt ei käi. Puhtbioloogiliselt on mulle siiski arusaamatu, kuhu see spermatosoid kinnitub, kui naisel on just mens lõppenud. Spermatosoidi eluiga pole ka nii pikk, et ta jõuaks ära oodata õige aja.
[/tsitaat]Kas päriselt ka võib täiskasvanud inimene sellisest loogikast lähtuda?
Jälle üks näide, kui madal on naiste teadlikkus rasestumise ja selle ära hoidmise teemal.

\” Puhtbioloogiliselt on mulle siiski arusaamatu, kuhu see spermatosoid kinnitub, kui naisel on just mens lõppenud.\” Ja mida see veel tähendab?

Selles 50ndate aastate med.käsiraamatus ei olnud midagi otseselt valesti öeldud, vaid sinu tõlgendus loetust on vale.
Rasestuda saab siiski vaid ovulatsiooni ajal, aga selles see point ongi, et naine ei pruugi ise ette teada, millal tal ovulatsioon on. Kui juhtub nii, et ükskord on tsükkel mingil põhjusel eriti lühike, siis võidki päevade ajal või vahetult peale päevi rasestuda. Teadupoolest on spermatosoid ka mõned päevad elujõuline ning võib täitsa vabalt mitu päeva veel lisaks oodata, et õige aeg kätte jõuaks.
Oletame, et seksid kohe peale menstruatsiooni lõppu (näiteks 6 päeva peale menstruatsiooni algust). Sperma on elujõuline veel viis-kuus päeva ja just sel ajal on ovulatsioon. Kui sa ei oleks rasestunud, siis oleksid sul kahe päevade vaheline aeg olnud näiteks 26 päeva tavapärase 28 päeva asemel See ju on täitsa võimalik ja tavaline?
Nagu eespool juba öeldud, siis tsüklihäire ei hüüa tulles.

\”OHTLIKUD PÄEVAD\”

Sooviksin teada kui tõenäoline on päevade ajal seksides rasestuda? Millised on \”ohtlikud päevad\” menstruatsioonikalendris?

Ohtlike päevade all peetakse silmas igakuist ovulatsiooniaega e. munaraku munasarjast eraldumise aega. Ovulatsiooniaja arvestamine põhineb teadmisel, et uus munarakk saab küpseks statistiliselt keskmiselt 14 +/- 2 päeva enne järgmise menstruatsiooni esimest päeva. Kuna ka tervetel naistel võib menstruaaltsükli pikkus mõne päeva võrra kõikuda, võib päevade arvestus osutuda ebatäpseks.
Võimalus rasestuda menstruatsiooni ajal seksides on olemas. Põhjuseks on see, et lühema menstruaaltsükliga naistel võib ovulatsioon toimuda vahetult menstruatsiooni järel või isegi lõpupäevadel, ka võib mõnikord ette tulla tsüklihäireid, mille puhul ovulatsioon kattub mensesega. Lisaks peab arvestama asjaoluga, et seemnerakkude eluiga on kuni 5-6 päeva. Kui olla vahekorras menstruatsiooni ajal, aga ovulatsioon toimub mõni päev pärast selle lõppu, võib naise suguteedes olla veel viljastamisvõimelisi seemnerakke.
Sellise n.ö. ohtlike päevade arvestamise meetodi töökindluseks loetakse 75-80%, mis tähendab, et tegemist on ebaefektiivse rasestumisvastase meetodiga.

Väike link ka eneseharimiseks.

http://www.amor.ee/17231#21

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks veel http://amor.ee/17388

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bioloogiline meetod ei tähenda kindlasti päevade mehaanilist lugemist. See ei vaja ka tingimata regulaarset tsüklit. Uurige nt hariduse täiendamise mõttes Billingsi ovulatsioonimeetodit. Täpselt reeglite täitmisel on see tõhus, aga mitte hormonaalsete vahenditega võrreldav. Kui aga oma keha ei tunne ning täpselt ei oska/kärsi reeglitest kinni pidada, siis tõhusus langeb märgatavalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.03 23:13; 14.03 23:54;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Ilu ja tervis Missugust rasedust vastast vahendid kasutate teie

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.